Jaskynné falus

Hovorilo sa, že niekde v tom skalnom systéme v docela známej turistickej destinácii sa nachádza zložitý jaskynný systém. Na tom by nebolo nič divného, ​​keby v povestiach o jaskyniach nefiguroval tiež dosť tajomné aspekty.


Pamätníci väčšinou s desom odvracali hlavy, len málokto z nich bol ochotný hovoriť - vraj tam dokonca išlo o čiary, démonmi a akési vysávača duše i tela.

Štěpánka Matulová, vyštudovaná psychologička av súčasnej dobe doktorandka sociálnej antropológie, naozaj túžila po tom zo starousadlíkov dostať čo najviac podivných historiek. Budú sa dobre vynímať v jej záverečnej práci. Hlavne však chcela nájsť niekoho, kto sa v skalách dobre vyznal, a kto by ju dokázal zaviesť priamo do samého srdca toho jaskynného systému. Prečo ju to tak zaujímalo? Vo svojich výskumoch objavila správy o nejakej sekte, vyznávači silného pohanského kultu plodnosti, ktorí mali pôsobiť práve na území priľahlých dediniek pred mnohými desiatkami rokov.

Nakoniec, po dlhých týždňoch opatrného podliezanie a neustáleho vypytovaní zhromaždila dostatok povídaček na to, aby jej jej hypotéza a podivných praktikách toho kultu pripadala ešte pravdepodobnejšie

Hovorilo sa, že jaskynný systém je ako pavučina a že sa postupne zbieha do stredu. Jaskyne sú vraj pomaľované sexuálnymi a pekelnými a vulgárnymi symboly, ktoré vraj vzbudzujú strach. Tiež sa tam vraj dajú nájsť rôzne kusy provizórneho nábytku hrubo vytesaného do skalných útvarov, alebo rôzne reliéfne značky v kamenných stenách. Tohle Štěpánka samozrejme priamo fascinovalo, zvlášť keď miestne tvrdili, že to celé naháňa strach a že je tam posadajú akési divné pocity.

A dokonca sa našiel aj blázon, ktorý sľúbil, že ju tam dovedie, keď mu zaplatí

Štěpánka počítala s tým, že bude musieť platiť, a tak to urobila. Ten muž bol celkom mladý, ale zrejme sa vyznal dosť dobre, pretože ju ťahal niekoľko kilometrov medzi skalami a stále vedel, kde sú. Štěpánka so sebou ťahala kameru, rekordér, zápisníky a fotoaparát, aby mala všetko zdokumentované. Ten mladík ju doviedol na jedno miesto, ktoré vyzeralo ako také skalné námestie, ukázal na černající sa vchod do jednej z jaskýň a povedal, že keď sa bude riadiť značkami, čoskoro dôjde na miesto, ktoré hľadá. A potom ju normálne nechal samotnú a náhlil preč. Štěpánka si odpľul na guráž a snažila sa nemyslieť na to, ako sa jej zrýchlil tep. Vošla do jaskyne a svietila si veľkú príručnú svietidlom. Čoskoro uvidela značky - vždy prostrednej ukazovala smer. Na stenách naozaj boli nejaké maľby, väčšinou rozviate a pokrivené postavy alebo nejaká divná zvieratá. Všetko poctivo fotila, pociťovali sa jej pracovné vytržení.

Čoskoro sa zaplietla do jaskynných chodieb tak hlboko, že cítila starodávny zatuchnutý vzduch a jediných zdrojom svetla bola jej baterka

Pomocou nej odhaľovala stále nové maľby. Tie sa zmenili v doslova pornografické výjavy. Nešlo o žiadne praveké umenie, ale o celkom nápadito a farbisto znázornené veľké kozy, veľké penisy, súlož; vždy uprostred kruhov ďalších pozorovateľov. Až po dlhšej dobe si Štěpánka uvedomila, že sa jej ježí vlasy a má kožu po celom tele. Aby tiež nie, bola sama na mieste, kde na ňu mohol za každým rohom niekto zaútočiť, mala strach. Ale nebol to len strach, zrazu jej pripadalo, ako keď cíti krv prúdiť vo svojom tele, ako keď cíti elektrické impulzy vybiehať z mozgu, každučký nerv mala napätý na prasknutie. Všetka tá energia sa postupne zlievalo do jediného miesta - do jej rozkroku, a tak naliehavo pulzovala. Nebolo pochýb o tom, že tu skutočne niečo je.

Štěpánčino vzrušenie ako by sa stupňovalo každým okamihom

Kundičku mala napuchnuté a skoro boľavé citlivú, vnímala, ako sa jej o ňu trú spodné nohavičky a ako sa jej rozkrok od nohavíc na turistiku občas zareže medzi pysky. Vlasy sa jej lepili ku zpocenému čelu a bolo jej strašné horko. Došla do nejakej veľkej jaskyne, kde kužeľ svetla z jej baterky sotva dosiahol na protiľahlú stenu. Pripadalo jej, že sa o ňu niečo obtrelo, a stuhli jej bradavky. Svetlo z baterky dopadlo na nejaký veľký predmet uprostred jaskyne - vyzeralo to ako nejaký kamenný trón. Na prvý pohľad nebol z pieskovca, takže sem bol určite dovezený. Jeho povrch bol hladký, svetlý a podobal sa útvarom, ktoré vznikli vo vápencových jaskyniach. Štěpánka fotila a silný blesk ju zakaždým na okamih oslepil. Žmurkal a pripadalo jej, že vo vnútri nej sa rozdúchava nejaký oheň, ktorý pálil skoro neznesiteľne. A potom to uvidela.

Kreslo alebo skôr trón uprostred jaskyne bol vytesaný z jedného kusa kameňa, o tom nebolo pochýb

Priamo zo sedadla ale trčala dokonalá replika obrovského mužského údu. Štěpánka prehltla a okamžite vedela, že to chce mať v sebe. Vrhla sa na kolená a zovrela okolo toho kamenného penisu ruku. Zaplavilo ju najsilnejšie vzrušenie, aké kedy zažila, a zarevala ako zviera chytené do klietky. Kus kameňa nebol vôbec ľahostajne chladný, ale pulzovala a pod jej rúk ožívali ako živý organizmus. Štěpánka sa nad neho naklonila a začala ho olizovať. Na jazyku sa jej objavovali rôzne dávnej chute, prevažovala slaná, ale mala pocit, že rozoznáva aj stopy rôznych ženských milostných štiav alebo miernu horkosť stekajúceho spermií. Zvyškom tela sa tlačila ku kamennému trónu a celá sa vlnila. Všetky svoje veci odhodila niekam bokom, len kužeľ svetla z baterky zostal namierený priamo na ňu.

Serval zo seba oblečenie a praskanie švov jej znelo ako silné elektrické výboje počas búrky

Pripadalo jej, ako že robí všetko pomaly, ako by snívala. Jaskyňa sa akoby naplnila mihotavým svetlom, dymovým oparom a nespočetnými hlasmi. Tu a tam sa v zábleskoch svetla zjavovali tieňovej postavy a všetky nahú Štěpánka povzbudzovali, aby sa konečne nabodol na ten vztýčený kamenný kolík. Štěpánka poslúchla, usadila sa na trón, a ten kus kameňa do nej prenikol celou svojou dĺžkou a ona znova vykríkla vzrušením. Najskôr len sedela, chrbát mala opretá o vysoké operadlo, ruky na postraniciach kreslá, a cez ten kamenní úd vnútri nej pálila a prúdila cez neho akási zvieracia nespútaná sila. Potom Štěpánka začala prirážať a divoko sa zmietať. Nahá chrbát si po chvíli o opierku trónu odrela a objavili sa drobné kvapôčky krvi. Prudko dosadal a celú svoju mušličku mala vyplnenú na prasknutie. Rýchlo dospela k orgazmu a niekoľko dlhých sekúnd boli všetky jej svaly zovreté v kŕči. Okolo kamenného penisu sa na tróne vytvorila mláčku jej šťavy. Pred očami sa jej mihali obrazy kopulujících dvojíc, bujných ženských tvarov, celých rituálov ...

Pokračovala v prirážanie stále ďalej, pretože bola tak vydráždeniu, že sa snáď nemohla nikdy ukojiť

Bradavky jej pevne trčali ďaleko dopredu a veľké prsia jej prudkosťou tých nárazov vyskakovala takmer až k brade. Každú chvíľku dostala ďalší orgazmus, uvoľnené vlasy jej lietali okolo hlavy a prežívala akési delírium. Pri jednom veľmi silnom vyvrcholení ju už neudržali vyčerpané svaly a zviezla sa z trónu dole. Vtom akoby zmizli všetky jej preludy. Ťažko oddychovala a uvedomovala si, že je v jaskyni úplne sama a že toto všetko možno boli len jej predstavy. Vzrušenie v lenivých vlnách odznievalo, jej studnička ju bolela a bola hrozne citlivá. Štěpánka sa vydýchala, pozbierala si svoje veci a vyčerpane, neistým vrávoravým krokom sa vydala späť k východu. Až po niekoľkých minútach zistila, že kamera bola celú dobu zapnutá ...

Jaskynné falus


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky