Inzerát

Sedím u popoludňajšia kávy po dobrom obede v jednej pražskej reštaurácii a prečítame nedeľné Blesk. Došiel som až k inzerátom av kolónke "ona hľadá jeho" ma zaujal inzerát: Žena, stredného veku, 52 rokov, 170/72, prsia č.3, blondína, trochu výst


Finančne dobre zaistená vo vl dome, hľadá mladého milenca športové postavy 180-190 cm

Telefón 774 .......... Tak som chvíľu rozmýšľal aké by mohlo byť milovanie s výstredné ženou o dvadsať rokov starší. Ešte nikdy som sa so staršou ženou nemiloval, ale skúsiť sa má vraj všetko. Vzal som telefón, vytočil dané číslo a na druhej strane sa mi ozval veľmi príjemný hlas. Po krátkej výmene obojstranných informácií sme sa dohovorili na hodine stretnutie a adrese. Počasie nebolo práve nič moc, a tak mi bude lepšie niekde pod strechou v príjemnej spoločnosti. Pretože som mal ešte dosť času, v kľude som dočítal noviny a dopil kávu a po zaplatení som sa vydal hľadať nejaké kvetinárstvo. Všetky kvetinárstvo sa asi presťahovala na druhý koniec Prahy, ale zachránila ma benzínka, kde mali veľký výber kvetín. Kúpil som kyticu ruží a zavolal taxík. Asi po 15 minútach čakania taxi prišiel a vydali sme sa na južný okraj hlavného mesta do vilovej štvrti. Pomaly až na konci ulice za kamennou stenou stála v záhrade veľká vila. Vystúpil som z auta a zazvonil pri bránke na zvonček s kamerovým systémom. Bránka zabzučela a otvorila sa. Keď som prešiel, tak sa sama zavrela. Kráčal som po ceste k vile. Keď som bol už pri vstupných dverách, tie sa otvorili av nich stála krásna pani v domácom úbore a milým hlasom ma privítala s tým, aby som ju nasledoval. Prešli sme veľkú halou a po schodisku sme vyšli na poschodie, ktoré bolo prepychovo zariadené. Najskôr sme sa predstavili, ja som Marek, moja hostiteľka sa predstavila ako Vilma. Bola naozaj výstredné. Krátky zostrih s množstvom rôznych krúžkov v ušniciach, farebné predĺžené nechty asi 6 cm dlhé, na každom prste prsteň, farebne upravené dlhšiu nechty na nohách a prstene a krúžky na prstoch nôh. Na zoznamovacie prípitok naliala kalíšok whisky. Po prípitku mi nastavila ruku k bozku. Podržal som chvíľku jej ruku vo svojej a pobozkal, jej nechty sa mi pri tom dosť silne zaryli do ruky. Rýchlo som premýšľal, ktorá šelma má také nechty, ale na nič som neprišiel. Vilma mi ukázala na kúpeľňu, a že tam je všetko, čo budem potrebovať na seba. Kúpeľňa bola lepšia ako niekde v Interhotel. Veľká rohová vaňa s masážnymi tryskami, vírivkou a ďalšími vymoženosťami. Keď som sa vykúpal, rozhliadol sa po oblečení, ale videl som len modrý zamatový župan. Tak som sa do neho obliekol, obul pripravené papuče a vošiel do obývačky. Vilma tam sedela na pohovke a sledovala nejaký film v televízii.

Prisadol som si k nej a ucítil krásnu nevtieravú vôňu z jej domáceho oblečenia

To už ma ale hladkala po vlasoch, tvári a rozhaleným županom ma prešla cez prsia, brucho, až do rozkroku, kde sa už vztyčovali môj kamarát. Trochu ho stlačila a jej nechty sa mi do neho zasekli, ale bolo to niečo zvláštne, vôbec to nebolelo a druhou rukou ma zvalil na posteľ. Než som sa nazdal, tak som mal obe ruky správne do putách k posteli. Vilma mi rozviazala pásik u župane, oba cípy odhodila stranou a pozerala na môj stojace chvost. Pomaly sa k nemu blížila, jednou rukou mi ho uchopila pod žaluďom a druhú mi škriabala po vrecku. To bol krásny, rajcovnú pocit, chvíľami aj trochu bolestivý, ale bolo to veľmi príjemné a vzrušujúce.

Niekoľkokrát mi pretiahla predkožku a vzala si ho do pusy

Všetko robila veľmi pomaly, a to bolo strašne vzrušujúce. Zrazu prehodila jednu nohu cez moju hlavu a pritisol mi svoju vyholenú kundičku na tvár. Vtáka si opäť vzala do pusy a pokračovala v fajčenia a kundičkou mi jazdila po tvári. Začal som ju lízať a pomaly z nej začalo vytekať dosť kunda šťavy až som mal celú tvár úplne mokrý. Vôbec mi to nevadilo, pretože krásne voňala a aj chutila. Jednou rukou mi škriabala po vreci, druhou si držala vtáka k puse. Jej pomalé a dlhými ťahmi vykonávané fajčenie bolo neskutočne krásne. Môj klacek prehĺtala snáď až do žalúdka. Ale už som cítil, že budem striekať. Vilma to tiež vycítila, pretože sa jej chvost niekoľkokrát v puse zacukal, zišla pery až na môj vrece a zo mňa to začalo pryštět. Ona ani neprehĺtali, všetko to do nej rovno tieklo. Po chvíli mi všetko krásne olízala a očistila. Papierovým obrúskom mi očistila tvár od zvyšku jej štiav. Chvíľu mi dlhými nechtami dráždila bradavky, a keď videla, že mi môj bojovník zase stojí, tak zo seba zhodila domáce šat a nahá nasadla na moje trčiace péro. Sedela chrbtom ku mne a pri prirážanie mi oboma rukami škriabala po vreci. Po niekoľkých minútach sa otočila čelom ku mne a pomaly ma šukal ďalej. Jednou rukou si hladkala kozy a bradavky, druhou ma škriabala na prsiach. Bolo to na nevydržanie krásne. Jej pohyby sa o trochu zrýchlili a vzdychanie začalo byť hlasnejší. Zrazu sa začala celá krútiť, jej prírazov boli stále pomalé, ale tvrdšie a silný výkrik a zaseknutiu nechtov do mojich pŕs bola odozva silného orgazmu. S ním tiež vytieklo veľké množstvo šťavy, že všetko pod nami bolo ako po daždi. Chvíľu sedela nehybne a vychutnávala doznievanie orgazmu, potom sa zdvihla a fajčením ma pripravila k ďalšiemu výstreku. Tentoraz si všetko nastriekala medzi kozy a na tváre. Keď si všetko do sucha votrela do pokožky, pobozkala ma a zbavila pút.

Chvíľu sme sedeli a popíjali víno a ja som premýšľal, ako sa jej za to pripútanosť odmením

Vilma odišla do kuchyne a vrátila sa s džúsom a vodkou. Keď som ochutnal džús, bol veľmi teplý, tak som sa opýtal, či nemá ľad. Ešte raz zašla do kuchyne a vrátila sa s miskou plnou ľadu. Ochutnali sme trochu vodky s džúsom a ľadom a začali sme sa opäť obchytkávať po celom tele. Vilma som položil na posteľ a bozkával ju na prsiach a krku. Všimol som si, že za vankúšom bol nejaký šatku. Vzal som ho a povedal jej, že ju zaviažte oči aby mala aj nejaké prekvapenie. Neprotestovala, a tak som jej zaviazal oči a začal ju jemne šteklí po prsiach, bradavkách až na brucho. Zatiaľ som sa rozhliadal po izbe, čím by som ju mohol priviazať, lebo som to už mal vymyslené, čo jej predvediem. Objavil som nejaký šál a vedľa ležala putá, ktorá mi dala dole. Tak som ju priviazal ruky a povedal, že sa jej to bude určite páčiť. Začal som ju hladiť a šteklí od tvárou cez prsia, brucho až na Venušin pahorok. Podľa jej reakcie sa jej to pozdávalo a bola spokojná. Pomaly som jej zašiel medzi stehná a prešiel cez pysky a klitoris späť na brucho. Všetky pohyby som robil pomaly a precítene. Z misky som vzal do každej ruky kocku ľadu a prešiel som jej cez prsia a bradavky. Nečakala niečo tak studeného a celá sa zacukal a skríkla prekvapením. Ja som pokračoval v studenej kôre po prsiach, bradavkách a bruchu až na pahorok. Vilma si to začala prežívať, čo sa neobišlo bez hlasných slastných prejavov a vrněním. Vzal som si nové kocky ľadu a pokračoval vo na sledovanie. Tentokrát som už pomaly zachádzal ku kundičke a jej vyholené okolie ju muselo veľa chladiť, pretože začala veľmi rýchlo dýchať a hlasnejšie vzdychať.

Chvíľku som ju ešte nechal v tomto stave a po chvíli som obe kocky ľadu zaviedol do jej kundičky

Malo to veľmi hlučnú odozvu a mrskla celým telom, ako keby chcela odletieť. Na nič som už nečakal, zdvihol jej nohy a tvrdo som do nej zašiel s mojím vtákom. Zarevala, začala hádzať hlavou zo strany na stranu a pomaly prirážal. Ja som cítil na žaludi tie kocky ľadu a ich chlad bol veľmi vzrušujúce. Chvost ešte viac stvrdol a ľad vzrušoval vnútro vagíny. Šukal som jej pomaly a dlho, kým sa ľad nerozpustil. Podľa príznakov prerobila určite dva orgazmy. Už som tiež cítil, že sa mi blíži výstrek, tak som z nej vyšiel, sadol som si ju na prsia a vtáka jej strčil do pusy na dokouření. Rýchlo sa toho chopila a hlavou jazdila po celej jeho dĺžke, až som začal striekať. Všetko semeno spotrebovala a spokojne si vydýchla. Odviazal som jej šatku z očí a jej spokojný pohľad s dodatkom, že to bolo krásne, mi bolo odmenou.

Odviazal som jej aj ruky aby si mohla sadnúť a trochu sa občerstviť

Zrazu vstala, otvorila zásuvku u skrinky a vybrala krásny, fialový vibrátor. Sadla si oproti mne do kresla, roztiahla nohy, Oblizla vibrátor a začala ho pomaly zavádzať do pošvy. Vibrátor bol asi 25 cm dlhý a asi tak 5 cm silný. Pomaly začal miznúť v jej kundičke. Druhou rukou si chytila ​​jednu kozu a začala masturbovať. Bol to krásny pohľad a zvlášť, keď po chvíľke z nej začala vytekať kundy šťava. Pri tomto pohľade sa mi zase postavilo péro a začal som si ho pomaly naháňať. Dlho sme proti sebe masturbovali, až to na nás začalo ísť naraz. Vilma pridala na hlasitosti a trochu aj na rýchlosti a ja som pristúpil k nej, aby som jej mohol pokropiť svojim semenom. To sa za chvíľu stalo. Vilma sa tiež už po orgazme sklidnila a vtáka mi ešte olízala do čista. Potom sme sa obaja odobrali do kúpeľne, pustili si výrivka a relaxovali. Asi po hodine a pol sme sa ešte pomilovali a ja som potom odišiel domov. Musel som jej ale sľúbiť, že sa každý týždeň aspoň raz prídem na nej pozrieť a nezostalo vždy len u pozeranie.

Inzerát


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky