Hostinská Emilka

To bol zase deň. Vracal som sa z práce po tuplovce, pretože zase ako obvykle "niečo horelo" a bol som rád, že je piatok a že sa zajtra dosytnosti vyspím. Žil som momentálne sám v podnikovej garsónke, a pretože moja chladničky zívala prázdnotou.


Rozhodol som sa navštíviť miestnu krčmičku, aby som sa trochu posilnil

Vôbec mi nedošlo, že sa blíži zatváracie hodina. Pani hostinská, mimochodom veľmi pekná staršia dáma práve žmýkal handra na podlahu a ja pozeral do jej výstrihu na pekné balóny. Čo čučíš, už mám zatvorené, húkol na mňa a ja s prosebným kukuč prosil aspoň o jedno orosené. Tak si ho natoč, povedala Emilka a ďalej sa venovala upratovania. O Emilce sa hovorilo, že to má veľmi rada a keď má práve chuť pridrží každému a mňa napadlo, že by som to s ňou mohol ukecať aspoň na jedno číslo, aby som doma nemusel organizovať ručné poľovný revír. Zrovna bola v predklone a opäť žmýkal handru, keď som k nej zozadu pristúpil, k jej prdelce sa pritisol tvrdým chvostom av rukách pokrčila cez blúzku veľké balóny. Á mladý pán by mrdal, chceš ma vyšukať tu na stole alebo zostaneš do rána a pôjdeme ku mne hore. Súhlasil som s druhou variantou. Emilka dokončila upratovanie, ja dopil pivo a už sme vystupovali po schodoch do jej podkrovného bytíku. Som celá upotené, poď pôjdeme sa vykúpať, povedala a viedla ma rovno do kúpeľne. Napustila vaňu a začala sa vyzliekať. Keď vyhupli z práve rozopnuté podprsenky jej kosišťata, chvost, ktorý som práve uvoľnil z treniek stál ako sviečka a Emilka už úplne nahá ma za neho chytila ​​a ťahala ma do vane. Mala nádherný čierny mačina medzi nohami, žiadnu vyholenú mind, také moc nemusím a už mi vo vode ľahko preháňala chvost a ja sa pery prisať k tvrdým hrbolkům na jej kozách. Hral som si ako malé dieťa s jej bradavkami a Emilka si rukou niekoľkokrát prešla cez kundu žinkou. Zrazu sa vo vani postavila, predklonila sa, pridržovala sa madla vedľa vane a vzrušene šepkala, zlato lízej, lízej, mrdej ma jazykom, oh áno robíš to moc krásne a keď som ľahko rukou prešiel cez zdurenie klitoris hlasno zastonala, jej telo sa nekontrolovateľne začalo triasť az kundičky do mojej pusy valila pramienok jej nektárku. Bože, takto už ma veľmi dlho nikto neurobil, si skvelý, poď láska, chcem Ťa taky ochutnať

Začala si môj penis zasúvať hlboko do krku a za nedlho sa striekance z môjho chvosta valili do jej pusinky

Vysala ma do poslednej kvapky, maškrtne sa Oblizla a povedala, chutíš skvele. Rýchlo sme opustili kúpeľňu a Emilka ma zaviedla do spálne s veľkou posteľou. Poď miláčik, vylížte mi ju ešte raz, urob Emilce krásne. Ležala predo mnou s roztiahnutými stehnami a ja prstami prechádzal medzi čiernym ochlpením, navštívil najskôr prstami a následne jazykom jej klitoris a za chvíľu už som jazykom kmital v jej rozviate kunde. Držala pevne svoje kozy a prirážal k môjmu tvári a opäť netrvalo dlho a lízal vytekajúca kundy nektárek. Ježišu, Narva mi ho tam už, prosím. Zasmial som sa a povedal, že síce Ježiš nie som, ale Narvu jej ho tam veľmi rád. Emilka mala na svoj vek celkom tesnou kundu (možno to bolo aj tým, že ja mám dosť tučný chvost), ale čurák do nej zajazdil hneď na prvý pokus. Áno, roztrhajte mi tu večne nadržanú piču, oh to je krááásaaa. Miláčik prcej, šoustej, chcem byť Tvoje poslušná kurva, povedz si čo by si chcel, aby Tvoje kurva robila. Pekne RVI a přirážej tie nadržaná suka, potom sa uvidí. Stále vykrikovala, že je to krásne, prirážal sa na môj chvost a každú chvíľu stiahla pevne kundu, že som mal chvost ako v kliešťach. Úúúž buuddúú reval som a Emilka kričala, aby som to do nej všetko nacákal. Keď môj chvost vyplývalo do kundy celú dávku a ja sa chcel zdvihnúť, kričala Emilka, aby som ho v nej ešte nechal a naľahol na nej. Moja hlava dopadla presne na jej cecíky, ktoré som začal bozkávať, oblizovať a sať a môj chvost sa v kunde začal opäť topořit. Miláčik, mrdej áno to je ono už zase vykrikovala Emilka. Chcem si Ťa vziať zozadu zakričal som na nej a Emilka ma zo seba zhodila a už kľačala na posteli a špúlila na mňa svoju rozkošnú riťku. V tom ma napadlo, že by som jej mohol šupnúť čuráka do prdelky. Šukanie do prdele ma na kazetách moc vzrušuje, ale v reále som ešte žiadne riťku nešoustal. Prstil som Emilce kundu a jazykom slinil nahnedlý otvor. Áno, áno vymrdej svoje kurva prdel a pekne fest. Tvoje prianie je mojím rozkazom zakričal som a už som sa dral hrubým chvostom medzi polky. Mala suprová tesnú riťku a ja do nej len s veľkou silou pomaly vnikal. Jačala ako lodné siréna, keď som začal prcat prdel rýchlymi pohybmi. Bolo to nádherné, ale krátke. Tá tesná prdel, ktorá zvierala môj chvost ho čoskoro dohnala k výstreku. Miláčik, už to mám na krajíčku, prosím dorazy mňa! Tak takú nadržanú samicu som fakt ešte neprcal. Zasunul som tri prsty do kundy, dva do práve vypusteného prdele a šoustal jej s nimi ako o závod. Zvierala moje prsty v oboch dierach a za chvíľu padla ako omámená na brucho a hlasno kričala, že už jééé. Ani to nemusela hovoriť, pretože okolo mojich prstov z kundy vytekala ďalšie kundy šťava. Poď ku mne lásko, Cmúľajte mi bradavky a trošku si odpočinieme áno? Celkom rád, mal som toho za dnešok už dosť.

Prebudila ma vôňa čerstvej kávy

Otvoril som oči a nado mnou stála nahá, voňavoučká Emilka. Strhol som jej na seba a povedal: kúr ty čubka. Uchopila môj mäkký chvost, zasunula ho do pusy a jazykom ho masírovala tak dlho, kým pekne neztvrdnul. Potom si na neho nasadla a začala sa mrdat na koníčka. Pozoroval som tie obrovské balóny, ktoré sa nado mnou hojdali, uchopil som ich do ruky a stiahol Emilka k sebe. Prcej ty kurva, reval som a robil masáž vemena až ich mala celé červené. Len na chvíľku prerušila tú nádhernú mrdačka, aby vydýchala svoj orgazmus, pri ktorom mi kundu nektár zamočila tvrdé gule a potom už som aj ja ládoval semeno do jej kundy. Miláčik, nerada Ťa tu nechávam, ale musím ísť otvoriť, počkáš tu na mňa. Chvíľu si zdriemnem, ale potom pôjdem domov, ale ak chceš večer sa zase zastavím. Prebudil som neskoro popoludní a nepozorovane sa vyplazili z krčmy.

Večer som si usmažila vajíčka (nič iné v mojej chladničke nebolo) a rozhodol som sa, že pôjdem do krčmy skôr a dám si ešte pár orosených

V krčme bolo už len niekoľko miestnych ochmelka, ale Emilka nikde. Kde je hostinská, spýtal som sa. Tí ožratí blbci sa uculovali a hovorili, že pred chvíľou odišla s Ludva do kuchyne. Ludva bol vyhlásený miestne kanec a mnou lomcoval hnev, ale nakoniec som si povedal, že mu asi Emilka išla niečo pripraviť na jedenie, veď mala za sebou pekne vášnivú noc a ráno bola s vymrdáním taky spokojná. Napriek tomu mi to nedalo a ja sa išiel za nimi pozrieť. To som nemal robiť. Emilka napoly ležala, napoly sedela na stole, Ludva prcal jej kundu ako zbesilý a ešte jej hrýzol prsia tak, že nechal za sebou niekoľko červených fľakov. Keď si ma hostinská všimla, začala kričať, nee neee ja nechcem, ale Ludva zakričal: drž ty kurva, za chvíľu už budem as veľkou razanciou vnikal do Emilka, ktorá začala plakať, čo Ludva samozrejme neobměkčilo a prcal tak dlho kým sa nevystříkal. Hostinská ho tlačila od seba preč, ale Ludva húkol, že ešte nie je koniec. Však viem čo máš rada ty nadržaná suka, tak sa nerob. Aj keď už som bol na odchode, povedal som, že si počkám, čo sa bude diať ďalej. Emilka sa stále bránila, ale zrazu jej Ludva uštedril políčok, ešte viac jej roztiahol nohy a začal prstami vnikať do kundy. Dva, tri, štyri a už tam trhal aj dlaň a zrazu Emilka zahúkala a Ludva mal ruku až po zápästie v kunde. Ááááh vykríkla Emilka, Ludva ešte niekoľkokrát zásun opakoval a keď zahúkala už tretíkrát vytiahol z nej ruku, utrel si ju do utierky, ktorá sa váľala obďaleč a povedal: páčilo sa Ti to ty čubka čo, tečeš ako drevený necky. Tá podívaná ma pekne vzrušila a ja sa rozhodol, že na Emilka počkám hore bez toho aby som o sebe dal vedieť.

Prišla niečo po polnoci a bola prekvapená, že som tam

Už som myslela lásko, že si sa na mňa vykašlal, prečo si sa nezastavil dole, idem sa umyť a vylizes mi ju pekne do sucha áno? Skrútil som jej ruku za chrbát, povedal som, že som dole bol a videl som čo robila s Ludva a že teraz bude pekne držať mne. Ale láska, s Tebou je to krásny zase inak. To ma nezaujíma, nie si nič ako kurva a budeš držať. Svlíkni sa a rýchlo! Sám som si stiahol len nohavice a keď predo mnou stála Emilka úplne nahá a chcela ma bozkávať, zrazil som jej na posteľ, dal jej facku ako hrom a už som prudko začal tlačiť prsty do kundy. Bola suchá a revala ako krava, ale to mi nevadilo a keď prosila, aby som jej prolízl, aby to tak nebolelo, zakričal som, že zasemeněnou kundu nelížu a nech drží. Konečne som v nej mal celú ruku a začal jej pekne promrdávat. To už pekne vlhla, vykrikovala, že to robím moc dobre a za chvíľu sa jej telo triaslo v práve prežívanom orgazmu. Teraz ma Vykuř čubka, zakričal som keď som z nej prudko ruku vytiahol. Chňapla po mojom čurák a fajčila až sa mi z toho snáď skrútil aj palce na nohách. Dosť ty sviňa, chcem Ti vymrdat prdel reval som a už som jej ho trhal do vystrčené zadku. Opäť revala ako krava, nijako som jej nepripravil a aj môj chvost pálil ako čert, keď prechádzal suchú riťou. Za chvíľu už som striekal do hrubého čreva a nakoniec si od Emilka nechal zaneřáděný chvost pekne v puse opucovat. Tú noc som Emilka videl naposledy. Na pivo teraz chodím do inej krčmičky. Je tam mladší hostinská, ktorá obsluhuje za príplatok každý piatok hore bez a aj keď má proti Emilce malá prsíčka, napriek tomu by som si s ňou rád aspoň raz zašoustal.Zatím jej stráži ako ostriež jej priateľ, ale kto vie, možno sa to niekedy podarí.

Hostinská Emilka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky