Fajka v kine

Bol piatok a ja si lámal hlavu, čo s Marcelou večer podnikneme. Nenapadlo ma nič duchaplnějšího, ako ju pozvať do kina. Síce by som si ju radšej konečne pritiahol domov a pekne si s ňou užil, ale zatiaľ som nemal odvahu jej to navrhnúť.


Chodíme spolu ešte len mesiac

Ona je o dobré dva roky staršia a aj keď nie som panic, ona má skúseností rozhodne viac. Teraz je však moja a podľa toho, ako ma vášnivo bozkáva, myslím, že ani ja jej nie som ľahostajný. Keď som ju predstavoval ostatným chalanom od nás zo štvrťák, dostalo sa mi nejedného chlapského uznanie. Marcela je naozaj kusanec. Keď žmurkne okom, môže mať akéhokoľvek chlapa, ale vybrala si ma a ja som na to patrične hrdý. Ale aj môj vták sa už nemôže dočkať, až sa s ňou zoznámi osobne.

Moje pozvanie do kina prijala s nadšením, bez toho sa vôbec spýtala, čo dávajú

Ale aj mne to vlastne bolo fuk. Hlavne som chcel byť k nej pritúlená v prítmí kina. Dotýkať sa jej, obchytkávať a po kine sa uvidí, čo bude ďalej. Treba ju pozvem konečne k nám. Naši nie sú doma.

Prišla ako obvykle neskoro, už som si zvykol

Ale jej úsmevy a bozky zo mňa počas chvíľky vyhnali všetko naštvaní. Vkĺzol sme do sály poloprázdného kina. Ideálne miestečko pre zamilovaný párik. Avšak, predsa len som predstieral záujem o dej na plátne, aj keď mi jeho zmysel úplne unikal. Navyše mi Marcela po chvíli položila hlavu na plece a rúčku na stehno. Mal som zmysly napnuté len pre ňu. A nielen zmysly, aj môj klacek bol napnutý dychtivosťou. Chcel som jej tiež hladkať stehienka, ale opakovane moju ruku odstrčila. Potom mi zašepkala prečo: "Ja by som sa potom neovládol, vieš?" A dala mi lízanie pusu do ucha. Už len pri tých slovách som sa skoro urobil.

Navyše mi začala hladiť rázporok

Páni, to bola nádhera. Zmätene som sa obzeral po kine, či niekto náhodou nepozerá. Našťastie nie. Ale aj keby, rovnako by som Marcelu v jej počínaní nezarazil. Rozopla zips mojich riflí a už sa jej skúsená ručička pretiahla otvorom k môjmu mužstvo. To už bolo v plnej pohotovosti. Chvíľu ma masírovala cez trenky a ja do ich látky ronila jednu mazľavou slzu za druhou. Krútil som sa na sedačke, aby som uvoľnil tlaku v rozkroku. Môj čurák chcel von stoj čo stoj a Marcela to moc dobre vedela. A zrejme práve preto zvyšovala môj chtíč neustálou zmenou intenzity stláčania. Vždy, keď už som myslel, že ma privedie k oslobodzujúcemu výstreku, náhle mi stlačila gule skoro bolestivo alebo naopak prestala láskať úplne. Bolo to na zbláznenie. Hrala si so mnou ako mačka s myšou. Do toho mi ešte jazdila jazykom v uchu a zašepkala ódy na môjho macatého tvrdolína. Bolo to, ako by hovorila so mnou a zároveň s mojím stojacim chlapcom.

"Tak už mi tú svoju klát ukáž, ​​už sa nemôžem dočkať," a pri tom dychtivo Spona opasok mojich nohavíc

Konečne bol vonku. Bol celý olepený rovnako ako Marcelinho rúčka, ktorá s neuveriteľnou zručnosťou šimrala obnažený žaluď. Najskôr mierne, potom intenzívnejšie, až ma nakoniec naháňala tak úžasne, že by som to ani ja sám tak dobre nedokázal. Išiel na mňa výstrek. A aby som necákal na ľudí v radoch pod nami, snažil som sa zakryť otvárajúce sa škáročku v žaludi. Už mi triasla v guliach aj bruchu. Vypol som si klinom proti mrštné obrúčke. A práve v tej chvíli Marcelinho ústa opustila priestor môjho ucha a lačne sa prisala na pulzujúce penis. Čo prisala. Vsak ho do seba a excelentný fajka z neho vysávala všetku mrdkou. Držal som ju vo vlasoch a blažene si vychutnával zvieravý pocit jej lačných úst. Chvel som sa po celom tele, ťažko oddychoval a jemne panvíc pohyboval proti Marcelino maškrtné papuľke.

Môjmu parťákovi sa vôbec nechcelo mäknúť

V jej pusinke mu bolo strašne skvele. "To by stačilo, žrebčeka, ešte ťa dnes budem moc potrebovať," už mi zase Marcela šepkala do ucha. ".... A chutíš mi, aby si vedel," usmievala sa a ku mne zavial vôňa môjho semena. "Môžem ťa pozvať k sebe domov?" Vymáčknul som zo seba prvé slová po dlhej dobe. "Nemôžeš." Stuhli mi, kým nedodala. "Nemôžeš, pretože teraz pôjdeme k nám a tam mi to pekne urobíš."

Fajka v kine


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky