Čierne pokarhania

Od tej doby, čo som raz zašiel do sexshopu a priniesol odtiaľ nádhernú sadu kořených důtek čiernej farby, potom vlítnul na manželku a ošukal ju ako tank a zbil ju tými pokarhanie, sa tieto čierne krásky stali symbolom erotiky v našom vzťahu.


Objavili sme nové obzory a po pätnástich rokoch spolužitia, kedy sa povestná iskra začala vytrácať nielen z bežného denného života, ale iz spálne, sme ju dokázali znovu rozžiariť. A poriadne horúcu, s tým stopercentne súhlasím ja aj moja žena. Som prirodzene dominantné a jej sa moc zapáčila rola mojej otrokyne. Ale teraz vám budem rozprávať, ako prebehlo to naše prvé zoznamovanie s pokarhania.

Prišiel som domov s nenápadnou igelitovou taškou v ruke, zabuchol dvere a zavolal:

Zlato, som doma! Manželka vykukla z kuchyne, kde práve pripravovala nejaké mäso na víkendový obed. Povedal som jej, že si len dám sprchu, že som celý spotený. Vlítnul som teda do kúpeľne a tašku zo sex-shopu si pre istotu vzal so sebou. Svoju ženu totiž známy, je zvedavá ako straka a určite by sa pozerala, čo to nesiem. Už keď som sa sprchoval, cítil som, ako je môj klacek napätý. Mám ho celkom slušne veľkého, teda hlavne v obvode, a tak to bola poriadna záťaž. Dokonca som sa kvôli svojej milej oholil a navoňala, ako keby som šiel na nejaký ples. Pomôcky som potom strčil v obývačke pod kreslo, aby si ničoho nevšimla.

Nenápadne som k nej v kuchyni pristúpil zozadu a pevne ju chytil za kozy a pritisol ju ku kuchynskej linke

Zľakla sa a potom ma začala odháňať, aby som ju teraz nechal, že pripravuje kačicu. Pred ňou naozaj ležala surová kačica a rôzne misky s plnkou. To bude bašta, olíznul som sa, ale teraz som mal chuť na niečo úplne iné, čo som jej dával dôrazne najavo tým, že som sa svojím mohutným perom tlačil medzi jej polovičky. A odohnať som sa nenechal, zavrčal som jej do ucha, nech si utrie ruky, že teďka chcem, aby mi bola po vôli. Hrábnul som jej rýchlo rukou do nohavičiek a strčil jej pár prstov do kundy, takže nakoniec jej ani nezostalo nič iné, než aby sa udýchane nezohli nad drez a neomyla si tie ruky, potom so mnou nechala odtiahnuť do obývačky.

Mohlo by to vyzerať, že som ju do niečoho nútil a ona sa teda z povinnosti nechala vláčiť za mnou, ale ona toto mala veľmi rada

Rozumiete, keď chlap vie, ako na to a čo presne chce, a taky to dá najavo. Takže som ju tak napoly dotiahol na pohovku a už z nej strhával oblečenie. Ona sa zatiaľ poslušne vrhla po mojom klacku, ktorý na ňu vykukoval spod roztvoreného župane, ale ja som jej to nedovolil. Keď bola úplne nahá, tak som jej pevne držal ruky za chrbtom a nahol sa pod kreslo. Tam už boli pripravené tie čierne krásky - lesklé kožené pokarhania. Moja žena nevidela, čo to mám, to som presne chcel. Začal som jej pomaly koženými šnúrkami jazdiť po chrbte a najmä po zadku. Keď sa začala krútiť a hihňať, že ju to šteklí, tak som sa rozohnal a poriadne ju šlehnul cez prdel, až vykríkla. Fascinovane som pozeral na červené pruhy na jej koži. Snažila sa mi vyškubnout a remcala, čo to mám za nápady, ale za to som jej uštedril ešte pár rán, niektoré na zadok, niektoré z vnútornej strany stehien. Nariekala, ale pochybovať prestala a myslím, že už od začiatku si to užívala.

Potom som ju postavil do pozoru a pekne jej tie pokarhania ukázal

Dívala sa na ne velikýma žiariacimi očami, ako malé decko, ktoré dostane novú hračku, ktorú si už dlho prialo. Šľahal som ju potom tými pokarhanie po celom tele, hrýzol ju do bradaviek, bola taká moja malá otrokyne. Za odmenu som jej dovolil, aby mi začala fajčiť péro. Potom som ju zase prevalil na pohovku bruchom dole a hrábnul jej rúk do kundy. Mala ju úplne mokrú a dokonca sa mi sama nastavila, pretože si asi myslela, že ju pekne zozadu Ojeda. Ale to sa pomýlila, jej prstovanie som využil na to, aby som si poriadne premazal prsty, potom som jej ich strčil do zadku. Zase sa začala vyjavene brániť, ale pekne som si ju spacifikovali tými pokarhania. Keď mala zadnej dieru dostatočne roztiahnuté, priložil som jej k otvoru žaluď a začal tlačiť svoje péro dovnútra.

Ako bola pekne rozohriata, tak mala aj zvierač dostatočne uvoľnený

Podarilo sa mi teda dovnútra dostať celkom rýchlo a mohol som sa začať preháňať v jej análu. Jej kunda neprestávala vzrušene vypúšťať šťavy, takže som tam občas smočil prsty a využil to na premazanie prdelky. A tiež som ju ešte láskal pokarhania. Potom už sa nebránila vôbec a bola pružná a prítulná ako veľká mačka. Ja som z toho celého bol totálne celý preč, veľmi sa mi to páčilo, takže sa blížilo moje vyvrcholenie. Zarazil som jej teda péro do prdelky až po koreň a robil len také maličké prírazov. Rukou som jej siahol medzi nohy a tam začal rýchlo rejdit po jej klitorisu, ktorý mala celý naliaty a zdurený. Ako som to urobil, tak sa prehla a začala hlasno stonať. Prstil som ju a sám rýchlo prirážal. A keď sa ona s revom urobila, bol som hotový taky a všetko spermie som jej nastriekal do análu. Potom sme museli do sprchy obaja, ale bol to za poslednú dobu rozhodne náš najlepší sex. Moja žena si tie pokarhania moc obľúbila a ja ostatne taky; od tej doby pravidelne prevádzkujeme hry na pána a slúžku.

Čierne pokarhania


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky