Cesta k tete

Sedela som sama v kupé a pomaly začínala klimbat. Mama mala reči, že takú diaľku pôjdem sama, ale odsekla som, že mi je už osemnásť preč, tak o čo ide. Išla som totiž za tetou do Havířova a vlaky smer Ostrava boli vyhlásené ako riskantné.


Mala som poslednú prázdniny a teta Anna z Havířova bola fajn ženská a vlani o prázdninách som sa tam zamilovala do jedného chlapca a sľúbila mu, že keď zmaturuje, že mu dám panenstvo

Jo aj keď mi tiahlo na 19 rokov, bola som panna.Ne že by som bola úplne neskúsená - orál som si užívala už viac ako 3 roky s jedným starším pánom, ale panenstvo som chcela dať niekomu mladšiemu a Robertovi bolo už 27, tak už určite skúsenosti bude mať a bude to fajn. Dokonca som sa už vybavila antikoncepciou, aby som nemusela tŕpnuť či to vytiahne včas a alebo ma pripraví na mlieko.

A zrazu sa kupé zaplnilo štyrmi muži tak vo veku 25-30 rokov

Zrazu som ľutovala, že som neposlúchla mamu a nevzala si nohavice, ale ten deň bolo sparno na omdletie a ja vyrazila v minisukni av tričku, ktoré odhaľovalo moja dosť bujné poprsie. A teraz všetci na mňa čuměli ako na nejakého exota. Kamže ideš kočičko, spýtal sa najstarší z nich. Nie, že by som stála o to sa s nimi baviť, ale predsa len mi to prišlo rozumnejšie ako keby som robila mŕtveho chrobáka. Keď som povedala, že do Havířova tak sa len zasmial, že oni tiež a že máme teda dosť času na zoznámenie. Pri tom sa ale ku mne pritisol a siahol mi na stehno. Ostatné čuměli a asi čakali na moju reakciu. No, no kočičko, nebuď netýkavka povedal, keď som ho chcela odstrčiť ešte viac mi vyhrnul sukňu, takže bolo vidieť moje treniek. Jo Petre, stiahni jej je kričali ostatné a stále mi čuměli do rozkroku. Ona si je mačička zlozi sama však? smial sa najstarší - ako ho oslovovali Petre. Prosím nechajte ma, šepkala som, pretože som nemohla normálne hovoriť, asi stresom.

Ale no tak buď rozumná, nechceme nič viac než si trošku pošpásovat, uvidíš, že sa Ti to taky bude páčiť, šepkal mi do ucha a rukou zašiel pod treniek

Chlapci no to musíte vidieť vykríkol, keď zistil že nie som vyholená. Triasla som sa od strachu a keď ma postavil aby som sa vyzliekla, zosunula som sa k zemi, neudržala som sa ani na nohách. Tak nič, my si Ťa vysvlíkneme sami nie, smial sa a zrazu si chcel siahnuť snáď každý. Sukňu hodili na zem, ale treniek nie a nie dole ako som mala stehna v kŕči. Škoda sú pekný povedal Peter a jediným trhnutím boli dole. Tie kravy, to je bobor zareval skoro spoločne. Ale kozy má tiež pekný nie? hovoril Peter, keď mi sťahoval tričko a vybral jeden prsník z podprsenky a prisať sa na bradavku. Nemohla som vydať ani hlásku, celá som sa triasla a dúfala som, že je to len zlý sen. Ale nebol, zrazu som sedela na kolenách najstaršiemu, ten sa snažil do mňa dostať svoj tvrdý chvost, ale bola som stále v kŕči a nedarilo sa mu to. Kurva, urobte niečo s tou dievkou alebo vystrieknem skôr než sa do nej dostanem a ostatné ma nadvihli, on si ho pridržal a pritisol ma moju panenskú kundičkou na jeho vztýčený chvost. Wau tá suka bola panna reval Petr a prudko do mňa zachádzal a jeho kamoši si krátili chvíle čakania až sa moje kundička uvoľní tým, že ma tlačili prsia a zasúval prsty do prdelky.

Nebránila som sa, nemalo to zmysel, len ma mrzelo, že nedodržím slovo a Robert nebude môj prvý

Bude ma vôbec chcieť? Premýšľala som o Robertovi a ani som nespozorovala, že sa už do mňa vystriekali okrem Petra aj ďalšie dva a že ja hlasno stenám, ale nie bolesťou ale rozkošou, pretože som sa sama začala prirážať na ich chtivé chvosty. Vidíš, hovoril som, že sa ti to bude páčiť kočino, šepkal mi Peter, keď si ma opäť posadil na kolená, tentokrát prdelkou na svoj už opäť stoporený úd, ďalšie mi sála klitoris a prstil kundičku a ďalšie dva mi nádherne Sali bradavky. Aj keď ma dierky boleli a pálili, napriek tomu sa mi to páčilo a keď Peter povedal, že by som si mala vybrať niečo na seba (tričko bolo mokré, sukne pošliapaná a nohavičky a podprsenka roztrhané), že vystúpiť úplne nahá by asi nebolo najvhodnejšie, docela ma mrzelo, že to skončilo. Ale mýlila som sa. Len čo sme vystúpili z vlaku, chytil ma Petr za ruku a ťahal do taxíka kam sa narvala ešte aj jeho dvaja kamoši a že ideme pokračovať k nemu domov. Býval v novom domčeku na kraji mesta a hneď ma zaviedol do kúpeľne, aby som sa okúpala a tešila sa na ďalšie milovanie. Myslela som si o milovanie svoje, ale logicky nevyvracalo som mu to. Aké prekvapenie pre mňa bolo, keď som vyšla z kúpeľne a Peter ma odviedol do spálne, kde ležal úplne nahý Robert. Tak tu ju máš pripravenú brácho povedal Petr, postrčil ma do spálne a odišiel. Poď miláčik ku mne, vieš ako veľmi som sa na teba tešil? Keď som videla jeho chvost, došlo mi to. Nechcel mi svojim 27cm dlhým čurák pôsobiť bolesť, preto poslal kamoša. Dva dni sme s prestávkami na jedlo a na spanie promilovali.

Domov už som sa nevrátila, zostala som žiť a Robertom a už to trvá 3 roky

S chalanmi sa schádzame, ale nikdy si ku mne nikto z nich nič nedovolil. Pred pol rokom som vysadila antikoncepciu a dnes večer Robertovi zvestuj úžasnú novinku - budeme mať dieťatko.

P.S. Na jeho veľký chvost si zvykli všetky moje otvormi a Robert hovorí, že ja jediná vyhovuje pre jeho nenásytný chvostík - hlavne miluje šoustání do pusinky, teda skôr až do krku, to vraj ovládam na 200%!

Cesta k tete


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky