Cesta do Španielska

Po ukončení školy som nastúpila na mesačnú brigádu do jednej miestnej firmy, kde som pracovala ako expedientka v sklade. Výrobky firmy sme vyvážali do celej Európy aj na iné kontinenty.


Jedného krásneho júlového dňa som mala nakladať kamión do Španielska. Tovar už bolo pripravené na rampe. Asi v 15 hod.přijel kamión az neho vystúpili dvaja fešáci. Mohlo im byť asi tak 26 až 28 rokov, opálenie a športových postav.A hneď na mňa: "Tak šéfka, čo to bude, kam to bude, tak sa do toho dáme pod" Boli samá reč a práca im išla rýchlo od ruky . Počas nakladania mali rôzne narážky na mňa a taky ten starší sa ma zrazu spýtal, či by som nešla s nimi na výlet, že budeme za päť dní staré.

Mladší sa hneď pridal, ale ja, že to nejde, že neviem, čo by tomu povedali doma

V práci mi to nevadilo, pretože tam som mala za dva dni končiť, tak by som si to skončila skôr. Ale oni neprestávali do mňa hučať až som povedala, že sa teda skočím opýtať domov, či ma pustí. Za mesiac ma bude už 19, tak nemusí mať strach, že sa stratím. Doma som rýchlo rodičom vysvetlila akú som dostala ponuku na výlet do Španielska, že to sú vodiči z nášho mesta, tak že nemusí mať strach. Po chvíľke našu privolili a ja som utekala do firmy to chalanom povedať. Ten starší mi povedal, nech si zbalím pár vecí na seba, veľa toho nie je potrebné, hlavne plavky, nejaké šortky a tričko, mladší sa pridal, že podprdu a nohavičky nemusím, že by ma rovnako len prekážali. Tak sme sa tomu zasmiali a zraz sme mali v 23 hod.na firme. Prišla som včas, ale chlapci už tam boli a pripravovali všetko na cestu. Za chvíľu sme nasadli a vyrazili. Najskôr sme sa predstavili. Starší, ktorý teraz riadil sa volal Mirek, mladší Tomáš a ja som Zdena som povedala. Začala nenútená zábava, rozprávali sa rôzne príhody, vtipy a cesta rýchlo ubiehala. Asi po dvoch hodinách jazdy som bola celá spotená, tak som povedala Mirkovi, či by nemohol niekde na odpočívadle zastaviť, že by som si vzala niečo iné na seba, že mi je veľké teplo.

Mojej prosbe bolo vyhovené a po niekoľkých kilometroch sme zastavili na parkovisku

Chalani vystúpili z kabíny a ja mala dosť miesta na prezlečenie. Vzala som si na seba voľné tričko s výstrihom a skladanou minisukénku, v tom som sa cítila najlepšie. Keď som vyliezla z kabíny, mohli chalanom oči vypadnúť. Moje dlhé štíhle nohy s peknou prdelkou, štíhly pás a moje pevné trojky s trčiacimi bradavkami a holé bruško s krúžkom v pupku, urobili svoje. V ich kraťasoch im hneď vyrástli také hrče, že sa to nedalo prehliadnuť. Pristúpili ku mne, jeden zo zadu, druhý spredu a prezerali si ma, ako keby som spadla s mesiaca a bola jediná ženská na našej planéte. Začali okolo mňa chodiť a po chvíľke ma Tomáš pohladil po zadku, Mirek mi cez ramená zišiel až cez prsia na bruško a obaja pokračovali v jemných dotykoch môjho tela. Bolo to veľmi príjemné a začínalo sa mi to páčiť. Ich hrča v nohaviciach ešte viac zmohutneli a ja som sa tiež odvážila obaja cez ne pohladiť. Odmenou mi bolo len ich hlasné vzdechnutí. Pomaly sme sa odoberali na zadnú časť kamiónu kam nebolo odnikiaľ vidieť.

Keď sme zašli za kamión, Mirek mi vyzliekol tričko a Tomáš rozopol sukňu

Stála som tam len v nohavičkách a pozerala na ich udivené tváre a hrča v rozkroku. Pritiahla som oba za nohavice, rozepla im zipsy, ale v okamihu mali obaja nohavice dole. Ich Mackovej poriadne napínal slipy, až som mala strach, že im prasknou.Chytila ​​som Tomášovi slipy a stiahla ich dole, to isté som urobila aj Martinovi. Ich pomocníci vystrelili z uväznenia a bol na ne prekrásny pohľad. To už ale zo mňa Tomáš rolovalo nohavičky so slovami, že som ich mala nechať doma aby nepřekážely.Asi mal pravdu.Chytila ​​som oba ich chvosty a začala ich pomaly naháňať.

Martin si ma otočil a zo zadu mi masíroval kozy a bradavky

Ja som sa pomaly ohýbala aby som dostala Tomášovi na chvost aby som mu ho mohla vyfajčiť. Vystrčila som na Martina svoj zadoček, ten hneď pokľakol a začal mi lízať kundu. Najskôr ju pretiahol prstami, rozhrnula závojov, pretrel pošte vač a začal krásne lízať. Ja som len zaškriekala, nemohla som moc kričať, pretože som mala Tomášov chvost v puse. Tomáš mi pridržiaval hlavu a pravidelnými ťahmi ma mrdal do pusy. Jeho dlhý chvost mi narážal až na mandle a bolo to krásne. Martin ma medzi tým doviedol lízaním k prvému orgazmu a odmenou mu bolo moje veľké množstvo šťavy, ktoré vystreklo z mojej kundy do jeho úst. Postavil sa za mňa a ja cítila jeho chvost medzi polkami. Strčila som ruku medzi nohy, chytila ​​jeho chvost a nasadila na vstup do pošvy. Martin pritlačil a jeho čurák do mňa vošiel ako po masle a začal ma dlhými ťahmi šukať. Tomáš ešte stále mrdal moji pusinku. Ja som mu už zamilováva gule aby sa už do mňa vystriekal, ale mal dobrú výdrž.Zatím Martin pridal na rýchlosti a tvrdosti. Začalo sa mi to strašne páčiť a ešte som ho pobízelaslovy: "poriadne mi zmrdej tú moju dieru, poriadne ju naplň semenom, nech sa utopí v tvojej mrdce, moja kunda to vydrží, poriadne mi stláčajte kozy a bradavky, to je nádhera, ja snáď umriem blahom! "V tom som cítila, že sa Tomášov chvost začína vo mne nejako šklbať za chvíľočku Tomáš zakričal a už sa z neho valilo semeno do mojej pusinky.

Mala som čo robiť aby som ho stihla spolykat

Pekne som mu čuráka dosucha Oblizla a pobozkala ho. Teraz som sa mohla ešte viac predkloniť aby Martin do mňa ten svoj buchar dostal čo najďalej. Bolo to úžasné, už ani nepamätám, kedy som si takto zamrdala. Zrazu Martin ešte zrýchlil a po niekoľkých ťahoch ho do mňa prudko zarazil až som vykríkla a moje kunda sa začala plniť jeho horúcim semenom, ktoré sa miešalo s mojou kundu šťavou. Bola som veľmi spokojná a chvíľu si ešte v pokoji vychutnávala Martinov pomaly vädnúcej chvost v mojej diere. Keď zo mňa vyjej, semeno s mojou šťavou mi bohato tieklo po oboch stehnách až na zem. Bolo toho neuveriteľné množství.Tomáš mi podal jeho slipy aby som sa utrela. Chlapci na seba natiahli len kraťasy a museli sme zase pokračovať v jazde. Martin sa ma spýtal, či sa budem prezliekať každé dve hodiny. Všetci sme sa tomu zasmiali a ja som im povedala, že to stihnem aj bez prezliekanie. Martin musel ešte ísť hodinu a pol aby sa mohli vystriedať a vymeniť kotouček.Po chvíľu jazdy mi ale zrazu začala svrbieť kundička a bradavky a začala som nebezpečne vlhnúť. Čo s tým asi urobím som si povedala a poriadne som si prezrela kabínu, aký poskytuje priestor pre milování.Usoudila som, že to zkusím.Tomáše, ktorého som mala po pravej ruke som pohladkala po chvoste, rozepla mu kahoty a chvost mu vybrala a pomaly naháňala.

Martinovi som na neho tiež siahla as otázkou či môžem, som mu ho aj vytiahla z nohavíc

Martinovi asi došlo čo chcem robiť a motora zišla s autom so sedačkou čo najviac dozadu.Klekla som si na sedačku a vzala si Martinov už tvrdý chvost do pusy a začala mu ho pomaly fajčiť. Ako som sa zdvihla, tak na Tomáša vyšiel z krátkej szukně môj zadoček s holou pindou a on nelenil a už mi ju prstami prechádzal a pekne mi stláčal poštěváčka.Začala som u toho tiecť ako povodeň. Tomáš nechal dva prsty v kunde a pridal sa jazykom. To bolo neskutočne krásné.Teď som mohla aj chvíľami u toho poriadne revať, lebo to tu nikomu nevadilo.Martinův čurák mi krásne v pomalých ťahoch narážal na mandle a pri zasúvaní som si mohla vždy poriadne zakričať keď ma Tomáš zezedu prstil a lízal.Přidal k tomu aj lízanie prdelky a to som bola v siedmom nebi.Když mi strčil jeden a potom dva prsty do análneho otvoru, tak som omdlívala blahom a mala som strach, aby som Martinovi nekousla do čuráka.Radši som mu niekoľkokrát stlačila poriadne gule až sa do mňa vystříkal.Ani som nespozorovala, že by mal menej semena ako předtím.Měla som tiež robiť ho všetko spolykat.Tomáš neprestával s lízaním, ale ja už som chcela zase cítiť čuráka v kunde.

Tak som mu povedala nech si sadne, ja mu sadla na kolená chrbtom k nemu, narazila sa na jeho tyč, on ma pekne držal za kozy a už sme rozbehli mrdačku

Lítala som na ňom ako divá, chvíľami ma ešte Martim štípnul do ľavej kozy a ja som pri tom striedali rôzne polohy v predklone až na palubnú dosku, v záklone na Tomáša. Z kundy mi tieklo plno šťavy a obaja sme s Tomášom vzdychali blahem.Najednou ma prešlo celým telom známe mrazenie a už som začínala pri každom príraze viac kričať . Cítila som, že za chvíľu budem a môj veľa hlasný prejav nenechal nikoho na pochybách. Predklonila som sa na palubovky a so slovami "poriadne a prudko ma mrdej nech poriadne stříkáš" som Tomáša ešte viac provokovala. Ako som bola ohnutá tak som zrazu cítila, ako ma Martin chytil za kozu a poriadne ma stlačil už tak zdurenie bradavku až som vykríkla a zároveň vystrekla z kundy veľké množstvo šťávy.Ale to už taky ma Tomáš plnil svojím semenem.Stáhla som nohy k sebe aby som si vychutnala ten krásny pocit mať v sebe zovretého takého krásneho čuráka. Keď zo mňa vyšiel, tak sme si poriadne sadli a odpočívali. Zrazu cítim na každom stehne jednu ruku a ako sa mi nohy samy rozťahujú. Pozrela som sa po oboch a úsmev v jej lícach bol dôkazom spokojnosti a že ešte nie je všetkému koniec.

Toho mienky som bola tiež a aby som im to potvrdila, tak som im šláhla po chvostoch a za chvíľu boli obaja ako tyče.Pomalu som im ich naháňala až začali jeden po druhom striekať. Musela som opatrne aby som všetko stihla spolykat. Mali obaja výbornú chuť a bolo by škoda keby prišlo nazmar.


A tak nám cesta rýchlo ubiehala a za chvíľku sa chlapci museli vystriedať v konaní

Zastavili sme pri nejakej benzinky na parkovisku a Martin hovorí, že sa tu trochu najeme a pôjdeme sa osprchovať, že to tu pozná, že majú super sprchy.Mne postrážia aby ma niekto neukradol. Tak sme jedli, prešli o čistú spŕch, Tomáš zasadol za volant a pokračovali sme v ústrety ďalším kilometrom a sexuálnym zážitkom. Tie som mala na starosti ja, pretože obaja chalani ma tak rozložili, že som úplne stratila nad sebou kontrolu čo sa týka sexu a mohla by som šukať a fajčiť v jednom kuse. Som zvedavá, ako to chlapci dlho vydrží. Zatiaľ sa drží a moje silne naakumulované pysky, prekrvené do fialova nasvedčujú tomu, že ešte zďaleka nebude všetkým hrám koniec. Pri prestávke sme urobili takú dohodu, že ten, ktorý pôjde nebude odo mňa rozptyľovaný aby nedošlo k nejakej nehode. Po vystriedaní majú každý dosť možností a času ukázať čo ešte zvládnu a že tiež budú každý aspoň jednu hodinu spať. Do cieľa sme mali ešte asi osem hodín. Nemusela som s ničím ponáhľať, pretože mi tu nemal kto kam utiecť. Martin sedel pohodlne vedľa mňa po pravej strane as natiahnutými nohami spokojne odpočíval. Prešla som ho pohľadom a zistila, že sa mu jeho Bole v rozkroku začína pomaly zväčšovať. Prešla som po nej rukou, rozepla kakhoty a vytiahla už napoly stojaceho čuráka von. Trochu som sa nahla a už mi zašiel až po koreň do pusinky.Jen gule mi zostali na brade. Martin zavzdychal, oprel sa do sedadla a ticho vzdychal. Ja som pomalými pohybmi fajčila jeho péro a jednou rukou mu masírovala gule. Zrazu som cítila nejaké mokro na stehne.

Ale pretože som nemala nohavičky, aby neprekážali, ako povedal Tomáš, tak mi moja kunda šťava tiekla už po stehne

Zviezla som sa na podlahu kabíny, roztiahla trochu nohy a už moje prsty pracovali v kundičke na plné obrátky. Za chvíľku som sa urobila, ale ešte som nemala dosť. Martinov čurák stále pekne stál a držal sa ešte ďaleko od výstreku, tak mi nezostalo nič iné než si to v tejto polohe urobiť ešte raz sama. Keď som tak prechádzala zduřelými pysky, tak som tiež zablúdila až k dierke do prdelky. Niekoľkokrát som ju pohladkala a strčila si jeden prst dovnútra. Celým telom mi prešlo krásne brnenie, tak som tam pridala ešte druhý. Pretože som mala veľa šťavy z pičky, tak to išlo ako lubrikačným gélom. Lenže s prstami som nebola spokojná, tak som vstala, nasadla chrbtom k Martinovi a najskôr som si mu nasadla na čuráka pindou. Niekoľkokrát som prirazil, ale potom som sa zdvihla, vzala jeho chvost do ruky a nasmerovala ho do prdelky. Trochu viac som pritlačila a už som cítila ten krásny pocit, ako čurák pomaly vchádza do moji prdelky.

Pomaly som si pri tom mačkala klitorisu a jednu kozu s nabehol bradavkou

Tak veľké bradavky som snáď ešte nemala, vyrástli asi do dĺžky dva a pol cm. Druhú už mi šúchal Martin zmaèkol pri tom poriadne kozu. Začala som slasťou poriadne kričať a hlavne aby mi mrdal moji prdel a neprestával. Martin mal chvost trochu slabšie, ale zase asi o tri cm dlhší ako Tomáš, tak tam krásne klouzal.Kdyz prirazil a vošiel mi tam až po gule, tam som zarevala šťastím ako levice. Bola to krásna, zničujúce jazda. Kozy s bradavkami som mala v jednom ohni, kundu s klitorisom naakumulované a vyfarbené do fialova ako čuráci žaluď a prdelka, tá si prichádzala na svoje. Za chvíľku ma začali z kundy striekať a ja mala plnú ruku šťavy a tiež Martin mi začal prdel plniť jeho semenom. Stiahla som všetky spodné svaly aby zo mňa nič neutieklo a nevykĺzla, oprela sa o Martina, ktorý mi oboma rukami držal kozy a slastne odpočívala.

A už som rozmýšľala aké to bude s Tomášom až mi tam vrazí ten jeho silný klacek

Dúfam, že sa mi prdelka na neho roztiahne aby tam vkĺzol. Čas ubiehal a prišlo ďalšie striedanie. Na parkovisku sme sa trochu opláchli aby sme neboli ulepenej od našich štiav pokračovali v ďalšej ceste. Teraz som mala na starosti Tomáša s jeho silným čurák. Tak som mu ho tiež najskôr vyfajčila, raz som sa u toho urobila a vravím mu: "Teraz ma taky ošukáš riťku, ale musíš byť opatrný, pretože s tým Tvojím hrubým palicou to asi bude bolieť". Sľúbil, že bude a pomaly sme sa dali do přípravy.Svěrač bol ešte trochu uvoľnený po Martinovi, ale ešte ho musel trochu roztiahnuť prsty. Keď sa mu tam podarili bez problému zastrčiť tri, taktom rozprávala, nech to skúsi. Nasadil žaluďa na kraj otvoru a pomaly začal tlačiť. Žaluď len pomaly rozťahoval riťku, ale za chvíľku sa dostal do nej celý a začal pomaly prenikať ďalej.

Mojím telom sa rozlievala neopísateľná slasť

Vyrezávala som si jednu bradavku, klitorisu som myslela, že si odtrhne a tiekla silným prúdom. Keď do mňa začal Tomáš striekať, tak sa ten pocit nenechá vôbec popsat.To bolo niečo nádherné, neviem kde sa v ňom vzalo ešte toľko semena a pod takým tlakom ako šlo von. Bolo to skrátka super.Oba boli výborní mrdouni s dlhou výdržou. A tak sme dorazili až do cieľa našej cesty, vyložili náklad. Spiatočná náklad sme mali nakladať až za dva dni. Tak sme sa vrhli k teplému moru a rozpálenému piesku. Počasie bolo nádherné a sľubovalo ešte veľa sexuálnych hrátok. Chvíľu sme sa váľali pri mori, potom sme si išli prezrieť mesto a začali premýšľať, kam zájdite na noc aby nás nikto neotravovali. Po prejdení niekoľkých kilometrov sme našli takú planinku, kam nebolo moc vidieť a pod sebou sme mali tichú malú zátoku. Tam sme sa uvelebil. Bolo to tam výborné. Chodili sme nahí do mora, nikde ani živej duše, váľali sme sa v piesku a opalovali.Kluci už boli celí tmaví, ale ja som mala čo doháňať. Tu som sa mohla opáliť po celom tele i svoju krásnu kundičku.

Po obede sme ležali na pláži na dekách, ja medzi rukami

Ako som tak rozhodila ruky, tak som mala v každej naraz jedného čuráka, ktorí už boli pripravení k akcii. Trochu som ich ešte pohonila, na striedačku pokouřila a rozprávam chalanom, čo by tomu povedali, keby ma ošukali obaja naraz, že chcem mať v sebe obaja chvosty současně.A oni, že sú prokaždou srandu a tak že sa pôjde na to.Tak ma najskôr pekne rozložili, rozradovali aby som mala uvoľnený zvierač, přelízli kundu, promačkali riadne kozy a bradavky a keď som zase už stonala blahom a tiekla ako stará plechovka, tak sa do mňa dali.Martin, že mi ošuká kundičku a Tomášovi sa narazím na chvost prdelkou . Tomáš si ľahol na chrbát a jeho hrozivý tlstý čurák trčal dohora ako telegrafné sloup.Pomalu som nasedávala na jeho nástroj, ktorý začal do mňa pomaly pronikat.Už teraz som revala slasťou a to ešte som čakala druhého do kundy. Niekoľkokrát som sa na ňom následne zošupol aby tam zašiel až po koreň a Martin už bol pripravený zájsť do mojej svätyne. Zašiel až na doraz a obaja ma začali pomalými ťahmi mrdat. Držala som si kozy, bradavky som mala celé fialové, a revala som úžasným pocitom blaha. To Bzykanie nebralo konca a ja som bola hotová snáď každých päť minút. Po niekoľkých dlhých minútach začali chalani chroptět a už som vedela, že to na nich ide. Začali tiež divokejšie jazdu a to bola úplná balada. Ani neviem, čo som u toho všetko vyvádzala, revala, tiekla, striekala kunda šťavu a snáď som aj omdlievala. Keď obaja začali do mňa striekať svoje semeno, to sa nedá vôbec opísať aký to bol pocit. To sa musí zažít.Držela som v sebe ich chvosty ešte čas aby som si to všetko poriadne vychutnala. Takúto mrdačka som ešte nezažila a ktovie či ešte zažiji.Všichni sme boli veľmi spokojní a zhodli sa na tom, že to bol super výlet. No a aby toho nebolo málo, tak sme si to ešte zopakovali v opačnom poradí. Všetkým sa nám to veľmi páčilo a boli sme veľmi spokojní.

Druhý deň sme išli naložiť a pripravili sa na cestu domov

Chlapci museli ešte prikúpiť jeden veľký barel na vodu, aby sme mali po ceste na osobnú hygienu. Popoludní sme vyrazili domov a cesta prebehla presne tak, ako keď sme išli do Španielska. Ani neviem, koľkokrát som bola za tie dva dni ošukána, koľkokrát mi zmrdali riťku, koľkokrát som im vyfajčila čurák, ale bolo to krásne a nezabudnuteľné. A ten Tomáš mal pravdu, že spodná bielizeň by len prekážalo. Ani som ho za celý čas nemala na sebe.

Keď sme sa lúčili, tak mi chlapci sľúbili, že keď budem zase niekedy s nimi chcieť ísť, tak že mám zavolať. Takúto cestu ešte nikdy nezažili a budú sa tešiť na repete.
No a ako to bolo nabudúce sa dozviete v pokračovaní 2.

Cesta do Španielska


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Cesta do Španielska

ivan | 19.11.2016 06:23
Krasna fantazi super citanie

Re: Cesta do Španielska

ivan | 19.11.2016 06:23
Krasna fantazi super citanie

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky