Casting

Betka si na internete našla nejaký inzerát, kedy začínajúci agentúra hľadala dievčatá reprezentatívneho vzhľadu na fotenie a ďalšie špeciálne služby pre klientov. Kamarátky jej vraveli, nech sa tým vôbec nezaujíma.


Že to je buď nejaký podvod alebo točenie porna, lenže Betka sa tým zaoberala, a to z niekoľkých dôvodov

Mala už nejaké skúsenosti s modelingom, absolvovala niekoľko prehliadok, veľmi rada sa fotila. Proste sa pred objektívom cítila ako ryba vo vode, rada sa ukázala, takže jej nerobilo problém ani fotenie plaviek, spodnej bielizne alebo decentných aktov. No a ďalším dôvodom bolo to, že mala veľmi dobrodružnú povahu, a tak ju vzrušovalo pomyslenie, že preniknutie do sveta biznisu pre dospelých bude takhle jednoduché. Ozvala sa na ten inzerát, poslala na uvedený mail nejaké svoje fotky a potom len čakala.

Ozvali sa jej skoro okamžite, to ju moc potešilo. Pozývali ju na casting, komunikovala s ňou nejaká pani Iva

Písala, že keď s Betka budú spokojní počas kastingu, budú môcť rovno prikročiť k podpísaniu zmluvy. Betka sa teda vypravila na určené miesto, odohrávalo sa to v nejakom paneláku, kde nad dverami bolo logo firmy. Byt bol zariadený ako ateliér spojený s kanceláriou. Pani Iva bola asi tridsaťročná krásna mladá žena, bola moc milá, rokovala s Betka na rovinu a slušne. Pýtala sa na vek, miery, záujmy, predchádzajúce pracovné skúsenosti. Betka bola usadená na gauči naproti stolu, odpovedala na všetko pravdivo.

Pani Iva nezastierala, že Betka je presne ten typ, ktorý hľadajú - mladá, krásna, štíhla, a hlavne odvážna

No a keď Betka zaviedla reč na tému, že by jej nebolo proti srsti aj točiť videá veľmi intímneho rázu, pani Ive sa rozžiarili oči a povedala, že jej to rovnako chcela ponúknuť. Že by to znamenalo niekoľkonásobne vyššie zárobky, prestíž, cestovanie, veľa zákaziek. Betka prikyvoval, potom si rozprávali o "branži", potom sa vyzliekla donaha, aby si ju Iva mohla nafotiť. A bola viac než spokojná, tá baba to proste mala v krvi. Nenamietala nič ani proti natočenie videa, pózovala, nakrucovala sa, zvádzala potenciálneho diváka. Pokojne roztiahla nôžky a pohladila si svoju ružovú mačičku, zašla prstom dovnútra a potom ho provokatívne Oblizla. Pani Iva jej dala do ruky krásny ružový robertek. Ten Betka nadšene vzala a hneď si s ním začala hrať.

Pani Iva za kamerou sťažka dýchala a bola celá vzrušená

Tá baba mala naozaj draka v tele a hlavne chcela sex, nehanbila sa to dať najavo. Preto Iva kameru pripevnila na statív, ustrážila si, aby to zaberalo gauč, a potom sa sama rýchlo vyzliekla. Mala silikónové prsia, ale robil jej je špičkový chirurg, takže pôsobila úplne prirodzene. Inak mala nádhernú postavu dospelých lane. Rýchlo prišla k Betke na gauči a začala ju bozkávať. Betka sa zarazila len na okamih, ale rýchlo sa podvolila a prispôsobila. Mala pred sebou úplne novú parádnu skúsenosť s peknou ženou, navyše bola poriadne rozpálená, tak prečo to nevyužiť! Začala pani Ivu rýchlo hladkať po celom tele, a kým ju vášnivo bozkávala, prsty jej zasunula do pošvy. Iva urobila to isté, a tak robertek na chvíľku zaháľali, pretože obe ženy sa prstily navzájom. Sčervenali im tváre a robili to naplno, nemuseli vôbec nič predstierať alebo sa snáď nútiť k vzrušeniu.

Pani Iva potom Betke nasadla na tvár a povedala jej, aby jej lízal pičku

Betka to nikdy nerobila, ale stačilo inštinktívne reagovať na živín vzdychy. Podľa nich spoznala, že to robí veľmi dobre. Krúžila jazykom okolo klitorisu, brnkala o neho rýchlymi pohybmi jazyka, alebo ho naopak celý vsouvala do živín kundy a plnými dúškami tak hltala jej kundu šťávičku. Iva stonala ako zmyslov zbavená, pretože t mladá mačka ju priviedla naozaj do víru vášne. Bože, kam sa na to hrabú dievčatá, ktoré už natočili veľa profesionálnych videí! Tahle to robila s potešením, chcela Ivu priviesť k orgazmu. A to sa jej darilo. Strčila jej ešte do vagíny prstami a rýchlo s nimi pohybovala, zatiaľ čo jej cucala klitoris. Iva sa zrazu prehla a stuhla, aby sa potom jej telo uvoľnilo v silnom orgazme. Ako prekvapenie si pre Betka nechala fakt, že mala orgazmus mokrý - takže jej ľahko pokropila tvár.

Betka vyzerala, že ešte nemá dosť a hlavne, že by chcela odmenu

Ale Iva dostala oveľa lepší nápad. Bozkávala Betka na uško a pritom jej pošepla, že pre pokračovanie by sa radšej zišla niekde v súkromí, že sa jej to strašne moc páčilo. Betka jej s hlbokým pohľadom odpovedala přikývnutím. Potom Iva vstala a správala sa zase profesionálne: zhodnotila Bětčin výkon ako perfektný a sľúbila, že keď klientom aj klientkám ukáže toto video, ponuky sa jej len pohrnú. Betka poďakovala, obliekla sa, podpísali spolu papiere a zmluvu. Potom Betka odišla, ale vo dverách, mimo zábery kamery, sa s pani Ivou dohodli na večernú schôdzku. A tam si lesbického sexu užili do sýtosti.

Casting


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky