Brutálne sex

Vo svojich 14tich rokoch som bola brutálne znásilnená svojim opitým nevlastným otcom a dokonca do oboch mojich dierok. Keď ho potom nepodmienečne odsúdili dávala vinu mama ma, že vraj som sa pred ním predvádzala.


Preto som radšej odišla do učenia, kde som mohla byť na internáte

Na izbe sme celé 3 roky bola s Jitkou, ktorá ma raz v noci pristihla ako sa ukájate tým najväčším robertkem akého som zohnala. Po celú tú dobu sme si potom robili navzájom dobre týmto super obrom a ja jej vždy prosila, aby bola čo najviac surová a častovali ma sprostými nadávkami (presne ako to vtedy robil môj nevlastný otec). Aj ona za chvíľu podľahla a vyžadovala to isté odo mňa. Nikdy sme sa však nebozkával ani si nelízaly naše nadržané kundičky.

Keď som po vyučení nastúpila do zamestnani

, kde mi ponúkli ubytovňu, rozhodla som sa, že skúsim odpísať na nejaký inzerát. Lákali ma starší muži sa sadistickým sklony a bola som prekvapená, keď som dostala skoro 40 odpovedí. Pri čítaní listov, kde mi mnohí poslali podrobný scenár ako by si predstavovali noc prežitú so mnou som sa musela "urobiť" svojim gumovým priateľom. Vylúčila som muža, ktorým ešte nebolo 30 a odpísala zatiaľ Ivanovi, 42-ročnému rozvedenému mužovi. Zverila som mu, že ma veľmi láka byť znásilňovanie a mučená. Odpovedal ešte ten večer a pretože bol štvrtok, dohodli sme sa, že by sme sa zišli už tento víkend. V piatok na mňa čakal na dohodnutom mieste a odvážal ma do svojho asi 100 km vzdialeného bydliska. Vyzeral veľmi seriózne a ja sa bála, že ťažko ukojí môj chtíč. Zaklapnutím dverí v jeho malom domčeku sa z neho stalo zviera. Prvé znásilnenie prebehlo hneď na chodbe. Ivan mal veľmi silný chvost a ja revala a prosila ako kedysi otca, tentokrát som si však neželala, aby Ivan skončil. Ani on nereagoval na moje prosby. Naopak bol rozzúrený, že mi nemohol dať dole tričko, aby sa dostal na moje cecíky ao to viac prirážal tvrdo do kundy a nadával mi tými nejsprostšími nadávkami. Urobila som sa 3x ako Ivan vycákal moju kundu. Vyzleč sa ty kurva, pripravila si ma o poriadnu masáž tých Tvejch pěknejch céčka, takže za to dostaneš poriadny výprask. Síce som vtedy od otca dostala niekoľko faciek, ale po biči a písomných upozornení som túžila vďaka porno kazetám, ktorých sme už uvidela niekoľko desiatok. Keď ma ešte Ivan pripevnil putami k posteli šalela som v orgazme ešte na mňa ani nesiahol. Keď už sme mali chrbát v jednom ohni Ivan ma začal znásilňovať do prdelky. Nedokážem popísať rozkoš, ktorú som prežívala a Ivan bol nadšený z mojej striekajúcej kundy, čo náležite piepornej okomentovával. Keď ma v nedeľu večer odvážal domov, pripadala som si, že som musela spadnúť do mlátičky. Bolelo ma celé telo, ktoré som mala samú modrinu a krvavých šrámov. Pri lúčení mi dal do ruky navštívenku s telefónom a prosil, aby som sa zase niekedy ozvala, že som bola skvelá. Aj mňa sa to s Ivanom moc páčilo, ale chcela som spoznať aj iných mužov.

Tentoraz som napísala 59-ročnému Jurajovi. Ten bol ženatý, ale manželka nemala pre tieto hrátky pochopenie

A tak ma v piatok vyzdvihol a odvážal si ma na ich chatu. Aj keď som zažila ešte viac bolesti než s Ivanom, čo ma moc uspokojovalo bola som sklamaná. Jiří ma totiž znásilňoval iba gumovými čurák, lebo už nebol vraj niekoľko rokov schopný erekcie a hneď ráno musel odísť domov, aby manželka nemala podozrenie, pretože jej tvrdil, že ide na nočnú.

V sobotu večer som napísala ďalšiemu záujemcovi

Bol to 41-ročný David, ktorý bol ochotný prísť a odviezť si ma k sebe ešte ten večer. Tentokrát som si užila tvrdého a hrubého čuráka do sýtosti a David nešetril ani nadávkami, ani poriadnym výpraskom a nenechal ma ani minútu odpočinúť. Aj on bol so mnou na výsosť spokojný a žiadal, aby sme si to užili hneď nasledujúci víkend znovu. Vyhovárala som sa, že budem mať svoje dni, pretože som chcela spoznať ďalšieho "násilníka".

Ďalšie víkend sme mali tráviť s 61-ročným Vaškom, ktorý sa chválil, že ešte môže 4x za noc vystriekať a chválil sa dokonca 21 cm dlhým čurák

Zvedavosť aké to je byť znásilňovanie tak dlhým čurák zvíťazila. Vašek bol vdovec a na svoj vek nevyzeral (hádala by som mu o 10 rokov menej). Rozprával, že jeho manželka bola silne masochistické založená a iný sex nepoznal. V kocke naznačil ako si naše hrátky predstavuje. Musela som behať po dome, kričala som prosila, ale on na mňa trhal oblečenie a keď som sa vyšklbla a opäť bežala schovať sa do nejakého kútika, keď ma našiel dostala som niekoľko faciek a prišla o ďalšie oblečenie. Táto predohra trvala viac ako hodinu a keď som konečne bola nahá a tvár mi horela od jeho dlane mala som kundu úplne mokrú a keď ma Vašek zrazil na zem a vrazil do mňa toho svojho čuráka, myslela som že mám kundu rozbitá na kúsočky a revala pri svojom najväčším orgazmu. Víkend bol suprový, mala som telo nádherne ztýrané a Vašek dokonca použil elektrošoky, ktoré jeho manželka priamo zbožňovala. Nie že by som týmto ukájaním bola nadšená, ale vydržala som ho. Vašek celú cestu domov naliehal, aby som sa k nemu nasťahovala a ja prisľúbila, že sa budúci víkend dohodneme. Všetko však skončilo inak.

Pred bytom totiž na mňa čakal Ivan

Zúril, že som bola šukať s iným a tvrdo ma promrdával celú noc. Ráno som mala tvár napuchnutý od jeho faciek, pri ktorých som mu sľúbila, že sa k nemu ešte ten deň odsťahuje. Po 2 rokoch spolužitia sme sa vzali a ako manželia spolu žijeme už 3 roky a ja si nemôžem sťažovať. V posteli je Ivan zviera, ale akonáhle ukojí svoje vášne je z neho nežný a milujúci manžel.

Brutálne sex


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky