Braček a sestrička

Čože, ty si nikdy nespozorovala svojho brata, keď sa převlíkal? vyvalila Katka oči na svoju kamarátku. Nie, priznala Saša a celá očervenela. Mala pätnásť rokov a jej brat bol o tri roky starší.


Jeho nádherné, vypracované telo priťahovalo pohľady nejednej z dievčat, ale Sašu nikdy nenapadlo sledovať ho v sprche alebo pozorovať kľúčovou dierkou.

Katke sa rozšírili zreničky vzrušením: V tom prípade to musíš urobiť a povedať mi, ako vyzerá!

Saša bola v tú chvíľu rada, že jej kamarátka nemôže vidieť do hlavy, pretože si pomyslela, že jej rozhodne nič hovoriť nebude. Ale musela uznať, že je to celkom zaujímavý nápad, zistiť, či má jej braček čo ukazovať aj pod nohavicami ...

Tak čo teda, okoukneš ho?

Otravovala Katka ďalej, až Saša neurčito prikývla, ako že sa o to snáď niekedy pokúsi. To bola oficiálna verzia, sama si totiž v duchu povedala, že to musí urobiť čo najskôr. Už sa nemohla dočkať. Lenže vôbec nebola možnosť to urobiť. Až raz, popoludní. Tomáš sa zrovna prirútil z tréningu a bol tak prepotený, že zo seba všetko oblečenie zhodil už v predsieni a nechal si len trenírky. Potom zapadol do kúpeľne a za chvíľu už bolo počuť, ako na neho tečú prúdy vody.

Saša využila príležitosť a pritisol sa ku kľúčovej dierke

Bohužiaľ skoro nič nevidela, preto dvere opatrne pootvorili. Tomáš sa sprchoval a Saša tak mohla vidieť jeho hladkú hruď a vypracované svaly. Všetko umývali spŕšky vody. Potom jej pohľad skĺzol na Tomášovo mužstvo. Niečo tak krásneho ešte nevidela! Nemal tam jediný chĺpok, a ako sa mydlil, jeho penis sa ľahko húpal.

Ako si po ňom Tomáš jemne prechádzal rukou, Saša cítila stúpajúca vzrušenie a uvedomila si, že má nohavičky celé vlhké

Nedočkavo si zašla rukou medzi stehná a cez nohavice sa začala hladiť. Takmer ako by boli spolu prepojení, Tomášove dotyky sa tiež postupne zmenili z nevinnej očisty na láskanie a hladenie. Jednou rukou sa oprel o presklenú stenu sprchovacieho kúta a druhú si začal pomaly preťahovať predkožku cez žaluď. Jeho penis sa pomaly zväčšoval skoro na dvojnásobok svojej dĺžky a Tomáš slastne přivíral oči.

Sašu neskutočne vzrušoval pohľad na onanujícího brata a svíjivé mrazenie v jej podbrušku neustále silnelo. Zašla si rukou pod nohavice a dotkla sa svojho horúceho pulzujúceho klitorisu. Ten dotyk na nej zapôsobil ako rozbuška. Prestala sa ovládať a hlasno vzdychla. V tej chvíli bola prezradená.

Tomáš sa so zdeseným výrazom pozrel priamo na dvere, priamo na svoju sestru, ktorá tam vykukovala medzerou vo dverách a nebola schopná pohybu. Nezdržiaval sa nejakým zahalováním, vyskočil zo sprchového kúta a bleskovým trhnutím otvoril dvere. Saša mala stále ruka v nohavičkách a Tomáš si jedným pohľadom na ňu ľahko spočítal, koľko sú jedna a jedna.

Tak teba vzrušuje pohľad na to, ako si tvoj braček naháňa čuráka? spýtal sa a so záujmom čakal, čo mu jeho mladšia sestra odpovie. Tá sa až teraz spamätala, rýchlo vytiahla ruku z nohavíc a začervenala ako paradajka. Do ešte väčších rozpakov ju privádzalo, ako nad ňou nahý Tomáš stojí, mala jeho penis priamo pred tvárou.

Tomášov pohľad skĺzol na jej ruku, ktorá bola stále lesklá od masturbácie, a zopakoval otázku. Stále červená Saša nevedela, čo na to povedať.

Zrazu ju Tomáš schmatol za vlasy a pritiahol si jej hlavu k rozkroku

Saša sa zľakla, čo chce robiť, a snažila sa brániť. Nebolo to však nič platné, držal ju príliš pevne. "Toto si predsa chcela, nie?" Spýtal sa jej a špičkou žaluďa ju donútil roztvoriť pery. Saša na jazyku zacítila bratovu jemnou vlhkou kožičku a prešla jej vlna slastného mrazenie. Už predtým bola poriadne vydráždeniu, ale táto situácia z nej urobila mladú horúcu šelmička. Hoci ho ešte nikdy žiadnemu chlapcovi nefajčila, podvedome cítila, čo má robiť.

Objala Tomášov penis rukou a špičkou jazyka mu prešla od koreňa až po žaluď

Cítila každú nabehol žilku na jeho ako kameň tvrdom údu. Potom mu dala ľahký bozk na úplný vrchol penisu a vsak všetku jeho doterajšiu vlhkosť. Tomáš sa ramenom oprel o stenu a zavrel oči. Schmatol svoju sestru za vlasy a divoko prirazil do jej úst. Najskôr sa skoro zadávila, ale rýchlo si zvykla. Pomaly ju začínala bolieť od kľačanie kolená, ale napriek tomu Tomáša fajčila ďalej.

Už už stonal rozkošou, už už by dosiahol orgazmu, keď vtom sa z predsiene ozval hlas ich matky a buchnutie dverí. Obaja sa skoro polámali, ako rýchlo sa rozutekali opačným smerom. Saša v zhone Tomáša asi trochu zahryzla, ale to si museli vyriešiť neskôr. Za Tomášom zapadli dvere kúpeľne a ona robila, ako že celý čas usilovne študuje v izbe.

Mamka za ňou prišla, ale povedala, že ju nebude rušiť, a zase odišla. Saša si mohla v kľude uvedomiť, čo sa vlastne stalo pred niekoľkými okamihmi. Bolo to pre ňu stále nejako neuveriteľné. Ale vedela, že to bolo skutočné, pretože jej nohavičky boli úplne premočené. Stačilo, aby sa len ľahko dotkla svojho klitorisu a mohla dať voľný priechod svojej vybičovanej fantázii a obrovskému vzrušenie.

O dve hodiny neskôr sa ozvalo klopanie na dvere: Saša, tak ja idem s otcom na ten večierok, večeru si s Tomom vezmite sami a nikam! oznámila şase mama a upravovala si výstrih šiat. Docela jej to pristalo.

Saša prikývla av duchu si Rozochvene uvedomila, že tu budú s Tomášom sami

Rozlúčila sa s rodičmi a za okamih už zdola počula buchnutie dverí. Zostala zámerne sedieť v izbe a čakala, čo sa bude diať. Hodnú chvíľu sa však nedialo nič. Tomáš si v obývačke zapol televíziu, vôbec si ju nevšímal a Saša zacítila určité sklamanie. Radšej sa okríkla, na čo to myslí, a Začínala do knižky.

Ležala na posteli a bola do čítania tak zabraná, že si ani nevšimla, že vošiel Tomáš a od dverí ju pozoruje. Keď prehovoril, hrozne sa ho zľakla. Tak čo, sestrička, ty si ma pohrýzla, tak ti to budem musieť oplatiť, čo hovoríš?

Saša sa na neho pozrela a videla, že je nahý. Na predkožke mal maličkú podliatinu. To bola stopa po jej pomerne čerstvom uhryznutie. Saša opäť celá začervenala av duchu sa preklínala, že svoj stud nevie ovládať.

Tak čo, chceš, aby som ti to oplatil? spýtal sa Tomáš vyzývavo a sám si prstami prešiel po penise a ľahko ho stisol. Saša z neho nemohla odtrhnúť pohľad.

Nakoniec zo seba vypravila: Ja som to neurobila naschvál. Nechcem, aby si ma taky hrýzol!

Tomáš povedal: Ako chceš. Obrátil sa k odchodu. Saša v sebe zvádzala krátku, ale tuhú bitku. Počkaj! vykríkla nakoniec. Jej brat sa so záujmom otočil: Áno? pretiahol.

Saša vyskočila z postele a jedným skokom bola u Tomáša. Prestala na všetko myslieť a už ho bozkávala. Zrazu ju schmatol do náručia a odniesol späť na posteľ. Prisadol si k nej a začal ju pomaly vyzliekať. Saša zavrela oči. Vôbec nechcela myslieť na to, k čomu sa tu práve chystá so svojím bratom. Priala si, aby nikdy nemusela otvoriť oči a aby sa čas zastavil. Netušila totiž, ako sa k sebe budú s Tomášom správať, až táto nádherná chvíľa skončí.

Tomáš asi vycítil, na čo jeho sestre honí hlavou a pošepkal jej do ucha:

Teraz na nič nemysli, sestrička. Len si užívaj. A potom jej stiahol nohavičky. Saša ho poslúchla a zbavená zábran široko roztiahla nohy. Tomášovi cez pery preletel ľahučký úsmev, ale hneď sa stratil medzi Sašinými závojov. Saša vzdychla a prehla sa. Tomáš ju chvíľu láskal jazykom, potom zdvihol hlavu a neuveriteľne nežne povedal: Tak, a teraz ti to oplatím, a jemne stisol medzi zuby jej klitoris. Saša myslela, že mu snáď odtrhne hlavu. Bolo to tak neskutočne príjemné, až ju celým telom prešla mrazivá vlna. Tomáš sa smial a začal ju hladiť po jej kožúšku. Sledoval pritom, ako sa tvári. Pery mala stiahnuté do tenučké čiaročky a oči stále zatvorené. Keď sa znovu dotkol jej klitorisu, tentoraz prstom, objavila sa jej medzi obočím vráska a vydala ešte hlasnejší vzdych. Bola celá nehanebne vlhká a pripravená. Tomáš do nej zasunul dva prsty a chvíľku nimi jazdil tam a späť. Potom pridal aj tretí. Zašiel do jeho sestry ako po masle.

Kým ju prechádzal, Sašu brněly končeky prstov. Bola celá zovretá vo slastné kŕči, ale orgazmus stále neprichádzal. Rukami si hladila bradavky a bruško.

Tomáš už bol vydrážděný na maximum

Vytiahol zo Saši všetky prsty a pomaly na ňu naľahol. Saša sa na neho prekvapene pozrela, nepovedala však vôbec nič. Tomáš cítil, ako sa jeho žaluď zastavil o panenskú blanku jeho sestry a napol ju. Ona je ešte panna! Nadýchol sa a mal dojem, že tak mu vták ešte v živote nestál. Chytil Sašu za zadok a na jeden záťah prudko prirazil. Usykla bolesťou. Chytila ​​ho za zadok, tlačila ho a priťahovala k sebe, čo nejhloub. Nohy roztiahla ešte viac a prekrížil chodidlá za Tomášovými chrbtom.

Jej braček sa naozaj snažil. Neustále zrýchľoval svoje tempo

Sledoval pritom, ako sa şase pri každom príraze zachvela prsia, a myslel, že jeho erekcia snáď nikdy nemôže skončiť. Jeho sestra bola tak báječne úzka, že sa rovnako neubránil tomu, aby za chvíľu nezačal striekať. Na poslednú chvíľu z nej vykĺzol, len to mlasklo, a nasmeroval ju prúd svojho semena na bruško a na prsia. Trhalo mu to srdce, najradšej by celú dávku napumpoval do nej, ale vedel, že by z toho bol prúser. Saša si horúce spermie rozotierala po prsiach a každú chvíľu tak zavadila o svoje až bolestivo naakumulované bradavky.

Tomáš sa s úsmevom zvalil vedľa nej a ťažko oddychoval. Potom ju pohladil po vlasoch, dal jej pusu na čelo a odišiel do sprchy. Nechal ju tam samotnú a zmätenú, ale šťastnú.

Večer zostali každý vo svojej izbe. Keď Tomáš ľahli do postele, bolo mu trošku ľúto, že svoju sestru nepriviedol k vrcholu. Tak snáď niekedy nabudúce.

Braček a sestrička


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky