Ako získať zákazníka

Absolvovať pred každými vianočnými sviatkami maratón pochôdzok po obchodoch ma dosť ubíja. Drogéria, textil, elektro, domáce potreby atď a všetko niekoľkokrát dookola. Nákupy na nete toto našťastie všetko dosť uľahčujú, ale občas nie je vyhnutia.


Do sexshopu som taky chodiť nemusel, ale vzhľadom k tomu, že som erotické pomôcky nikdy nekupoval, chcel som tovar trošku omrknúť.

Musím priznať, že som pri vstupe málinko nervózny bol

Privítala ma príjemná, drobná blondínka s takým potutelným výrazom na perách. Obyčajná prúžkovaná košeľa, obyčajné priliehavé nohavice, aj namaľovaná bola tak nejako obyčajne, lenže v danom prostredí plnom sprosťáren a všelijakých erotických pomôcok ju nebolo možné prehliadnuť. Asi bola zvyknutá vídať také týpkov, čo chodí len na čumendu, denne. Chvíľu ma nechala rozpozerať a potom sa ešte len opýtala, či mi môže s niečím pomôcť. To som naozaj potreboval, robertka (pre manželku) som nikdy nekupoval, ale najprv som si chcel všetko prezrieť, keď už som tu bol. Chodili sme od výlohy k výklade a ona mi opisovala k čomu slúži to či ono. Vážne som pozeral, koľko erotických pomôcok už ľudia vymysleli, aby si spríjemnili sexuálne hrátky.

Obklopili sme celú predajňu a zakotvili u Stolík s vzorkovými vibrátory

Predvádzala mi, čo ktorý vie a zasvätene vykladala o ich výhodách či nevýhodách. Mal som v pláne zaobstarať skôr niečo menšieho a diskrétnejšie, ale nechal som si predviesť všetky. Tou dobou už som hodil ostych stranou a celkom otvorene sme si so slečnou rozprávali. Jej mrštné prstíky zapínal jeden vibrátor za druhým a ku všetkým vedela niečo zaujímavé dodať. Nemohol som odolať, aby som sa nespýtal, či má všetky tie informácie len vyčítané alebo z vlastnej skúsenosti. "Samozrejme, že z vlastnej skúsenosti," odpovedala bez mihnutia oka a pokračovala vo výklade. Díval som sa na jej drobné telo a predstavoval si, ako sa asi môže do tak krehké Osubka nasúkať napríklad práve tá Žilová kláda, čo práve drží v ruke. Vážne to bol macek ku tridsiatich centimetrom. "Aj tento?" Vypadlo zo mňa naraz. Márne som dúfal, že som to vyslovil len v duchu. Ale nie. Prepichovali ma pohľadom a ja zrazu bol snáď menšie ako ona. "Neveríte snáď?" Spýtala sa s už nie tak profesionálnym odstupom. "Ale jo, jo .... len sa mi zdá .... akosi ... príliš ... ehm" "veľký?" Doplnila ma ona.

"Neviem, neviem, či by ho moja žena zvládla," trochu som vycouvával od myšlienok na jej drobnú kundičku vyplnenú týmto mackom

"Ja vám ho predsa nenútim," popásala sa na mojich rozpakoch. "Ja mám pocit, že by ste ho ani z ruky nedala, ako ho tak natešená stláčate ..." naozaj, asi nevedomky, žmolila robertka v rukách. Pohyby boli evidentne "naučené" a veľmi zmyselné. Usmiala sa, zadívala sa mi zhlboka do očí a potom sotva znateľne kývla hlavou smerom ku zkoušecím kabinkám. Krv sa mi razom nahrnula do spánku. A do perie samozrejme tiež.

Išla asi dva kroky predo mnou, ladne vrtela prdýlka, uměláka zvierala na hrudi

V kabínke sa ukrývala malinká stolička, na ňu sa slečna predavačka posadila. Ja zostával pred kabínkou, dovnútra by som sa nevošiel a ani by som nemal taký krásny výhľad. Vyzliekla si nohavice a hneď na to aj tangá. Vôbec sa nehanbil, ani keď zdvíhala jednu nôžku, oprela ju o stenu a odhalila mi tak dokonalý výhľad na jej vyholenú buchtičku. Kým si ju dráždila prstami, vtáka dychtivo olizovala a vypľúvala po ňom, aby bol pekne klzký. Nohavice mi pri tom pohľade hrozili prasknutím. A čo potom keď vibrátor priložila k otvormi a za roztouženého vzdychanie ho vtláčela dovnútra. Zrak sa jej zakalil vzrušením. Predvádzala mi to najkrajšie divadielko, aké som kedy videl. Vibrátor za tichého bzučanie vykonával svoju prácu dokonale. Slečna s doširoka roztvorenou pindou sa krútila a vzdychala ako divá. Voľnou rukou si ešte naháňala klitorisu. Za chvíľočku už bola blízko vrcholu. V tele jej myklo, zavrela oči aj nôžky a vychutnávala si orgazmus.

Robertko stále zaškriekala, keď si ho s hlasitým mlasknutím z pičky vytiahla

Celý bol potečený od jej štiav. Začala ho olizovať. Pri tom sa natiahla a za opasok si ma pritiahla do kabínky. Stiahnuť nohavice jej trvalo snáď kratšiu dobu, ako by som to zvládol ja sám. Môj chvost sa jej nadržaný týčil priamo pred tvárou. "Vibrátory sú fajn, ale na fajčenie sa moc nehodí, viete?" Neprestávala mi vykať, ani keď sa hladne vrhla na mojej kopije. Tentoraz som bezhlavo vzdychal zase ja. Sála silno, náruživo. Nehanebne ma prehĺtala. Najskôr žaluď, potom do polovice klacku, až nakoniec mi ho prehltla celého a stále nemala dosť. Zabehlo sa z toho dávenie, vypľula prebytočné sliny a už sa zase ako šelma vrhala na svoju obeť. Keď to chce, má to mať. Zovrel som jej hlavu v dlaniach a úplne nehanebne ju šukal do krku. Cítil som, ako sa jej vnútri svaly sťahujú, čo mi prinášalo ďalšie rozkoš. Urobil som sa za mohutného revu. A salva semena nebola o nič menej mohutná. Mladá papuľku hltala moji mrdkou, ako tú najchutnejšie pochúťku.

Z obchodu som odchádzal ako praštěná palicou s tromi rôznymi vibrátory v aktovke

Skoro sedem tisíc v háji. Až časom som sa dozvedel, že tá drobná slečna nie je nikto iný ako majiteľka onoho sexshopu a jej spôsob propagácie tovaru je trochu neortodoxný. To mi však nebránilo v tom, aby som sa tam niekedy nezastavil pre nejakú drobnosť. Tentokrát už som ale nakupoval s väčšou rozvahou. Len naša Bzykanie bolo bezhlavé zakaždým rovnako.

Ako získať zákazníka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky