Ako som sa naučila mať rada anál

Ešte pred pár dňami bol môj anál pre pánov Zakázanom oblastí. To sa ale zmenilo ako mávnutím čarovného prútika. Teraz už sa po riadnom pretiahnutie kundičky vyložene teším, až príde na rad aj druhá dierka.


Za všetko môže môj súčasný priateľ. Mne je dvadsať a rozhodne si nemyslím, že by som bola sexuálne neskúsená, ale Mirkovi je skoro štyridsať a čo so mnou vždy v posteli vykoná, je na neuverenie. Skúsenosti sú hold skúsenosti. A môj anál si ich nemôže vynachváliť.

Bola nedeľa, lenošila som v posteli skoro celé dopoludnie a ešte si prehrávala v hlave nočné radovánky, kedy ma Mirek opäť priviedol k niekoľkým fantastickým orgazmom, pri ktorých som doslova šalela blahom

Za takú skvelú prácičku si zaslúži poriadnu odmenu, hovorila som si av duchu rozmýšľala, čím by som ho tak najviac potešila. Nejaké kouřeníčko alebo trošku fetiše s mojimi nohavičkami, ku ktorým tak rád privoniava? Anál v mojich predstavách nefiguroval. Ako som sa tak s týmito príjemnými myšlienkami prevaľovala nahaté na posteli, sotva počuteľne vrzly dvere a Mirkovi chladivé dlane mi pristáli na rozpálenom tele. Ani som sa nenamáhala otvoriť oči a rovno som začala priasť ako rozmaznaná mačka. Len ruka mi automaticky skĺzla do jeho lona, ​​kde nahmatal vzorne vztýčené kopije - opäť bol zo mňa nadržaný a to ma vždy neskutočne poteší aj vzruší. "Tak kto bude vstávať, princeznička?"

"Mne sa neeechceee," mňoukla som naoko rozospaté

Začalo mi byť hrozné teplo, jednak od slniečka, ktoré presvitalo oknom, ale hlavne od narastajúceho vzrušenia. Odkopala som sa teda. Mirkovi ruky mi zmyselne jazdili po celom tele od členkov až po tvár. Moje predsavzatie, že ja odmením jeho, vzalo čoskoro za svoje. Zase ma rozmaznával on. Roztvoril mi nôžky a masíroval kundičku. Sem tam líznul a ja tiekla ako divá. "Poď ma ošoustat," zaškemrala som napoly už v tranze. "Kdeže, trošku si s tebou pohrajte, kočičko," bola jeho odpoveď. To už som poznala. Vždy keď toto povie, tak ma čaká niečo neobvyklé. Nemýlila som sa.

Stále mi citlivými prstami preťahoval a Mastil pičku, zatiaľ čo som plnila jeho prianie, aby som si kľakla na všetky štyri

Začala som dostávať pusinky na zadoček. Boli jemné a veľmi príjemné. Pomaly sa z vyšpulených pologuľou sťahovali k zadnej bránke. Celá som sa rozklepala, keď mi jazykom začal okolo análku krúžiť, ťukať do neho a pokrývať ho bozky. Do toho to skvelé preťahovanie pičky a ja sa modlila, aby to na mňa neprišlo moc skoro, aby som si túto parádnu análny lízačku vychutnala čo najdlhšie. Vždy som si hovorila, čo na tom kto vidí, teraz už to viem. Po chvíli už som si sama držala roztvorené polovičky, aby mal Mirek k môjmu análu nerušený prístup. Skoro som sa počůrala vzrušením, keď sa mi anál začal rozvíri pod tlakom všadeprítomného jazyka. Nenechal môj zvierač na pokoji, kým sa pekne neuvoľnil a nemohol si s ním hrať rovnako ako s poddajným mäsko kundičky. To už som vzdychala pekne nahlas a dávala mu tak najavo svoju slasť. Nebolo to prvýkrát, kedy sa mi chlap dobýval do análku, ale prvýkrát som si to naozaj užívala. Naháňania kundičky, do toho rozmazná anál a sem tam plácnutí cez zadok. Urobila som sa a chcela sa zvaliť do perín. To mi ale Mirek nedovolil, kým som sa zmietala v orgazme, ďalej mi držal roztiahnuté prcku a čím ďalej vášnivejšie sa mi na análik přisával.

Každý jeho bozk bol ako exkluzívny pozvánka do sveta análneho sexu

Keď môj anál privítal Mirkův ukazovák, bola som si istá, že to bude skvelé. Trošičku to tlačilo, ale zároveň to bolo neskutočne príjemné. A nemenej vzrušujúce bolo cítiť, ako sa v mojom zadku striedajú Mirkovi prstami, až ho nakoniec pekne doširoka roztiahol jeho palec. Tých lichôtok a slín, ktorými môj anál zahrnul, uuuha, takto nadšeného som ho snáď ešte nezažila. Napriek tomu si ešte hodnú chvíľu s mojou Řitka pohrával a vtierali do nej záplavy lubrikačného gélu, ako k nej priložil svoje napružené péro. "Odpaním ti anál, ty moja skvelá kurvička." Nezmohla som na viac, než na tiahle "anooo," pretože v tú chvíľu už sa mi jeho žaluď tlačil do zadku. Bola som úplne mimo realitu. Tlak, bolesť, vzrušenie, slasť z análneho sexu sa vo mne miešali do opojného koktailu.

Mirek v posteli vydrží ako býk, teraz však striekal ani nie po minúte

Záplava horúce mrdkou mi plnila anál, až přetékal. To už bolo ale Mirkovo šoustací náčinie zo mňa vonku, zato som v sebe priamo cítila jeho pohľad, ako doslova hltá moji prvýkrát opíchanou, pulzujúca horúcou dieru. Cítila som sa skvele pretiahnutá a uvoľnená, aj keď som pri tom orgazmus nedosiahla.

Nie je nad to, rozšíriť si obzory. Skôr som anál odmietala, teraz sa nemôžem dočkať, až si ho Mirek začne pripravovať na ďalšie úžasné šoustání.

Ako som sa naučila mať rada anál


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky