Vákuové pumpy pre ženy - výber a použitie

Počuli ste už o erotické pomôcke zvanej vákuová pumpa? Pravdepodobne áno, ale počuli ste o vákuovej pumpe pre ženy? Áno, vákuové pumpy nie sú len výsadou mužov, ale vyrábajú sa aj vákuové pumpy pre ženy.


Rovnako ako vákuové pumpy určené mužom, vákuové pumpy určené ženám zväčšujú pohlavné orgány. Súčasne dochádza k ich prekrveniu a teda aj k zvýšeniu citlivosti na dotyk. Vákuové pumpy môžete využívať ako prostriedok pri masturbácii, alebo ako milostnú predohru so svojim partnerom. Následné milovanie bude pre Vás potom viac intenzívnej a vďaka maximálne prokrveným pohlavným orgánom budete zažívať oveľa väčšiu slasť.

Na akom princpipu vákuová pumpa funguje?

Vákuová pumpa funguje tak, že vytvorí opuch, ktorý zvýši citlivosť danej partie. To znamená, že si pumpu priložíte na konkrétnu časť tela a tá pomocou odsatie vzduchu vytvorí podtlak. Vplyvom tohto podtlaku sa vo vnútri tela vytvorí pretlak, tkanivo sa překrví následne sa zväčší. Toto tkanivo sa tak stane oveľa viac citlivou na dotyk. Intenzita podtlaku, a teda aj následné rozkoše sa dá u všetkých typov púmp regulovať. Pri použití tejto hračky však nezabudnite na dôkladné mazanie konkrétne partie lubrikačným gélom, aby ste sa vyhli ako bolesti, tak nedostatočnému priľnutie banky ku koži.

Kedy môže byť vákuová pumpa nebezpečná?

Vákuové pumpy sú vo svojej podstate bezpečné, nemusíte sa teda báť akýchkoľvek zdravotných rizík. Iba v prípade, že máte problémy s krvným obehom, krvným tlakom, trpíte cukrovkou alebo trombóza a akýmkoľvek vážnejším ochorením, konzultujte ich užívania so svojím lekárom. Vákuové pumpy sa tiež nesmie používať v miestach s otvorenými ranami.

Typy vákuových púmp pre ženy

Ženy si môžu vybrať celkom zo štyroch druhov vákuových púmp, z ktorých každá je určená pre inú telesnú partiu. Ide o vákuovú pumpu na klitoris, vákuovú pumpu na vagínu, vákuovú pumpu na bradavky ao vákuovú pumpu na celé prsia.

Vákuová pumpa na klitoris

Vákuová pumpa na klitoris má veľkosť okolo dvoch centimetrov a vyzerá ako rozovreté ústa. Funguje na takom princípe, kedy pumpu umiestnite na klitoris a pomocou ventilu odsajete vzduch. Nezabudnite klitoris a jeho okolie dobre lubrikovať, docielite tak nielen väčšieho priľnutie pumpy, ale tiež predídete možné bolestivosti. Niektoré pumpy na klitoris sú tiež vybavené vibračným vajíčkom, ktoré klitoris zároveň dráždia. Klitoris potom nabehne, získa väčšie rozmery a vysunie sa z kapucne smerom do nádobky. Tento efekt vydrží aj chvíľu po odobratí pumpy. Ak po použití vákuovej pumpy na klitoris nasleduje súlož, verte, že budete zažívať veľmi silné pocity rozkoše.

Dávajte ale pozor na to, že klitoris je veľmi citlivý orgán, ktorý má už sám o sebe enormné množstvo nervových zakončení, s podtlakom to teda moc nepreháňajte. Inak je možné, že okrem príjemných pocitov budete zažívať aj nepríjemné bolestivé pocity.

Vákuová pumpa na vagínu

Vákuová pumpa na vagínu pripomína svojím vzhľadom mušli. Pred použitím vákuovej pumpy na vagínu je nutné odstrániť ochlpenie a celý klin dôkladne namazať lubrikačným gélom. Ak by ste tak neurobili, celá procedúra by bola nepríjemná až bolestivá. Potom na vagínu mušli priložte, najskôr je potrebné odstáť vzduch. Následne sa zväčší veľké i malé pysky ohanbia a súčasne sa zvyšuje vďaka prekrvenie aj ich citlivosť. Aj niektoré vákuové pumpy na vagínu majú integrovaný vibrátor, ktorý tak rozkoš ešte zvýši. Po sňatí pumpy ešte niekoľko minút ako malé, tak aj veľké pysky ohanbia zostávajú zväčšené. Súlož po použití vykuové pumpy na vagínu je úplne iný zážitok, a to pre oboch partnerov.

Vákuová pumpa na bradavky

Existujú tri verzie vákuových púmp na bradavky. Prvý typ má sacie funkciu, druhý typ využíva vibrátorov a tretím typom sú rôzne prísavky na bradavky. Každá žena si určite vyberie to, čo jej bude vyhovovať.

Vákuová pumpa so sacou funkciou zväčšuje bradavky, čo je veľmi vzrušujúce. Banky sa nasadí na bradavky a pomocou odsávania vzduchu sa bradavky vťahujú do nádobiek a stávajú sa oveľa citlivejšie.

Vákuové pumpy na prsia s miniatúrnymi vibrátory sa prisajú na bradavky, ktoré sa vďaka podtlaku vtiahnu do nádoby ústrety vibrátorom a sú nimi následne stimulované.

Prísavky na bradavky môžu bradavky zväčšovať, či sať, alebo môžu obsahovať krúžky, ktoré bradavky po ich vysunutí zaškrtí. V tomto prípade je veľmi dôležitý výber veľkosti škrtiacich krúžkov, aby bradavky neboli škrtenia príliš a aby ste nemala následne problémy s ich zložením.

Vákuová pumpa na celé prsia

Vákuová pumpa na celé prsia vyzerá ako veľká mušle a jej cieľom je dočasne zväčšiť prsia. Skladá sa z dvoch baniek spojených hadičkou az odsávacieho balónika. Pumpa na prsia je tak dokáže prekrviť, zväčšiť a tiež spevniť. Ako všetky vákuové pumpy, aj táto funguje na princípe vonkajšieho podtlaku, ktorý zvýši vnútorný tlak, čo vedie k prekrveniu prsiach a následne k ich opuchu. Prsia sú citlivejšie, zväčšená a spevnená aj určitú dobu po odobratí pumpy, čo je výhodné pri následnej súloži, pretože prsia sú oveľa viac citlivá na dotyk.

Zásady používania vákuových púmp pre ženy

Všetky vákuové pumpy spôsobí v mieste priloženia av jeho okolí podtlak, ktorý má za následok prekrvenie a zväčšenie tkaniva. Tá sa tak stane na dotyk maximálne citlivú, a čo viac, už samotný sací efekt púmp je sám o sebe veľmi príjemný a vzrušujúce. Pri používaní vákuových púmp je však nutné dodržiavať základné pravidlá. Vždy používajte dostatočné množstvo lubrikačného gélu, aby sa orgán bezbolestne napínal a do banky hladko kĺzal. Podtlak zväčšujte postupne, najskôr teda začnite s tým nižším a postupne ho zvyšujte. Pamätajte, že ak pocítite bolesť, tlak už nezvyšujte. Pred použitím pumpy odstráte všetky chĺpky. Pre dosiahnutie vákuového efektu je totiž dôležitá tesnosť medzi povrchom kože a bankou.

Metóda bankovanie

Táto metóda zvyšovania vzrušenie je známa viac ako 5.000 rokov. Predpokladá sa, že pochádza z Mezopotámie. Metóda je založená na bankách vybavených spätnými ventilky. Koža sa musí najskôr potrieť lubrikačným gélom, potom sa banky priloží a začne sa odsávať vzduch. Vzniká tak vonkajšie podtlak, ktorý má za dôsledok vťahovanie kože do banky, kde vzniká pretlak. Nenechajte sa ale mýliť, bankovanie sa nevyužíva len k erotickým hrám, má tiež liečebné účinky, medzi ktoré patrí napríklad uvoľnenie stuhnutých svalov, detoxikácia organizmu, zlepšenie funkcie lymfatického systému av neposlednom rade aj zníženie opuchov a bolesti nôh.

Vákuové pumpy pre ženy

Vákuové pumpy sa využívajú nielen ako prostriedok na dosiahnutie slasti pre mužov, ale aj pre dámy. Ich cieľom je zväčšenie a prekrvenie nielen pohlavných orgánov a pripraví tak Vaše telo na nezapomenutený sex. Ak teda hľadáte nový rozmer Vašich sexuálnych hrátok, neváhajte a kúpte si niektorú z vákuových púmp určených práve ženám.

Vákuové pumpy pre ženy - výber a použitie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Vákuové pumpy pre ženy - výber a použitie

jani | 15.11.2014 17:48
Ahoj moze mi niekto poradit ako dlho musim mat vakuovu pumpu aby som dosiahla zvacsenie vaginy.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky