Štipce na bradavky

Návod a užitočné informácie pre všetkých, ktorých zaujíma erotika s trochou divočiny. Pre všetkých fanúšikov slasti i trochy bolesti a tiež BDSM. Aneb štipce nemusia byť len na bielizeň.


Všeobecné informácie

Existujú ženy, ktorým je obyčajné láskanie bradaviek nedostačujúce. Nie všetky ich majú totiž samy o sebe tak citlivé, že by dosiahli orgazmus jednoduchým manuálnym dráždením. Niektoré ženy nemajú pôžitok ani zo sania, štiepanie, olizovanie, ani krútenie. V tomto prípade, samozrejme, môžu prísť na rad zuby, domáci majstri prípadne vymyslí ešte inú alternatívu. O bezpečnosti týchto dráždidiel by sa však často dalo s úspechom pochybovať. Preto sa začali vyrábať práve štipce. Ich použitie je nielen oveľa bezpečnejšie, ale aj účinnejšie. Vyrába sa z rôznych materiálov s všemožnými funkciami a možnosťami nastavenia.

K čomu sa štipce používajú?

Štipce sú vyrábané na zvierania bradaviek, čo spôsobuje väčšiu citlivosť. Fanúšikovia BDSM je tiež často využívajú k pocitu bolesti, ktorý sa pri používaní môže tiež dostaviť. Obyčajne sa dá výsledný efekt priblížiť k ľahšiemu stisku bradavky medzi prstami. Sila účinku aj dĺžka jeho trvania je u použitia štipcov iba na vás. Odporúčaná doba použitia u štipcov na bradavky je zhruba 15 min a dosť.

Druhy štipcov na bradavky

Vďaka pokroku všetkých možných technológií sa možno stretnúť s štipce rôzneho typu. Existujú štipce klasické bez zvláštnych funkcií, ďalej vibračné, ktoré zvyšujú intenzitu zážitku. To zaručujú voliteľné vibrácie a pulzácie. Bonusom sú tiež štipce s voliteľnou intenzitou vibrácií, rovnako ako tomu je u vibrátorov, a tak môže byť spokojný naozaj každý. Okrem toho sú štipce z rôznych materiálov, od drevených, cez oceľové až po tie potiahnuté silikónom pre všetkých, čo nemajú radi chlad kovu na tele. Existujú tiež štipce, ktoré sú vodeodolné, čo je skvelá správa pre všetkých, čo si radi užívajú vo vani alebo bazéne.

Použitie štipcov na bradavky

Pre začiatočníkov je najlepšie si štipce otestovať podľa vlastného uváženia. Rozhodne však zo začiatku platí, že menej je niekedy viac a ak by sa zbytočne tlačilo na pílu, je možné, že by štipce zostali zatvorené v erotickom boxe pod posteľou ďalšie roky bez jediného ďalšieho použitia. Hovorí sa, že pre zistenie ideálneho stlačení kolíčkov je použiť ho najprv na kožu medzi palcom a ukazovákom. Podľa pocitov prípadne vyregulovať stisk a pokračovať ďalej. Iné pravidlá však platí, ak má žena menzes. Bradavky bývajú viac opuchnuté a teda citlivejšie. V takom prípade je vhodnejšie ubrať kolíčkům na intenzite stlačenia.

Použitie u mužov je totožné ako u žien, len s tým rozdielom, že by mali byť použité menšie štipce s ohľadom na fyziologické predpoklady pánskeho pokolenia. Mužské bradavky sú totiž oveľa menšie ako ženské. A často sú tiež viac citlivejšie, aj keď sa to nezdá.

Bezpečnosť pri používaní kolíčkov

Vzhľadom k tomu, že sú štipce prispôsobené k prerušeniu toku krvi do bradaviek, prípadne k přiškrcování bradaviek, je dôležité si uvedomiť prípadné riziká s tým spojené. Preto používajte štipce na bradavkách len po dobu štvrť hodiny, v závislosti na sile tlaku. Ak máte radšej väčšiu intenzitu tlaku, priamo úmerne skráťte aj dobu, po ktorú budete mať štipce na bradavkách nasadené.

Zranenie

Pre úplnosť - všetky hrátky tohto druhu sú potenciálne nebezpečné. Či už ide o prísavky, štipce, svorky alebo podväzovanie. Prsia majú v sebe veľa nervových zakončení (preto sú tak citlivé) a sú veľmi dobre prekrvená. Pri zaškrtenie časti prsného tkaniva dochádza k hromadeniu krvi, ktoré je sprevádzané znecitlivením. Ak je doba přiškrcování neúmerne dlhšia, vzniká pocit mučivého napätia v tkanive. Po určitom čase sa pokazí kapiláry a nasleduje podkožného krvácania. Samozrejme najhoršie variantom je nekróza priškrtené tkaniva.

Bradavky sú všeobecne veľmi citlivé na stlačenie. Môže sa vyskytnúť krvácavým zraneniam, v prípadoch, kedy je prekročený tlak na jedno konkrétne miesto. Snáď každá žena, ktorá má skúsenosti s dojčením a rozbolavělými bradavkami by mohla rozprávať a organizovať protesty proti prasknutým bradavkám. A preto, vážení, radšej opatrne.

Skúsenosti užívateľov

Všetci, ktorí už majú nejaké (príjemné) zážitky s štipce sa zhodujú na pár dôležitých detailoch. Po prvé, spočiatku naozaj nasadzovať opatrne a predovšetkým nie na plné priškripnutiu. Vzhľadom k možnému traumy z prílišnej bolesti je lepšie povoliť stisk. Nikto by nechcel manželku, čo by po sexe nechcela ani vešať bielizeň vďaka pohľadu na štipce. Po druhé, je naozaj dobré nasadzovať štipce starostlivo a opäť opatrne. Pri zlom pripnutie môžu na bradavkách vznikať maličké podliatiny. Po tretie, veľmi dôležitou súčasťou procesu používanie kolíčkov je tiež ich skladaní. Ak sa rozhodnete štipce sťahovať, buď sa vám to páči, alebo jednoducho neviete, čo príde. Následná bolesť je naozaj intenzívny. Tak ako tak, konečná fáza procesu, kedy bradavky prichádzajú k sebe a dokrvuje sa, nie je úplne príjemná. Pre skúsených užívateľov je tiež zaujímavým oživením pripnutie rôznych závaží na štipce. Tými môžu byť napríklad malá olovka. Pri aplikácii podobného zaťažení však môžu vznikať rôzne povrchové zranenia, ako sú trhlinky na koži a pod Po nich zostávajú v dekolte nepekné jazvičky.

Horúci tip na koniec: veľmi vzrušujúce je dráždenie bradaviek mokrými prstami alebo kockou ľadu.

Ďalšie dráždidla bradaviek

Ďalšie dráždidlá sú:

Podtlakové vibrátory

Pomocou balónika sa pripojí na bradavky. V oboch z nich sú maličké vibrátory, ktoré majú vlastné nastavenia vibrácií. Bradavky sú nielen stimulované, ale aj dostatočne zväčšené. Výborné a často používané pre ženskú masturbáciu!

Savka na bradavky

Prísavkou sa pomocou podtlaku nahrnie krv do bradaviek. Tie vďaka masívnejšiemu prekrvenie zväčší svoj objem a sú mimoriadne citlivé. Súčasťou balenia u takých savek sú aj škrtiace krúžky. Ich funkciou je udržať krv dlhšie v bradavkách, a tak ich mať stále toľko citlivé. Samozrejme aj tu platí zásada koniec do 15 minút. Zranenia sú viacmenej klasická. Najčastejšie sú výrazne farebné hematómy. Väčšie riziko nastáva, ak použitá Savka praskne. Je teda vhodné používať erotické pomôcky zakúpené v sexshope, pretože také prísavky sú vyrobené z netvrdeného chemického skla. To ak praskne, má veľké črepiny, ktoré sa dajú relatívne rýchlo a bezbolestne vybrať. Čo o střípcích z klasického skla brúsené poháre po babičke platiť rozhodne nebude. Pozor tiež na prísavky s ostrými hranami a ďalej na použitie neúmerného podtlaku, kedy môže dôjsť k už spomínanému prasknutiu.

Intímne štipce

Je potrebné spomenúť, že štipce na bradavky nie sú jediné svojho druhu. Existujú tiež štipce na rôzne časti tela, ako napríklad zadok prípadne intímne miesta predovšetkým u žien. Použitie je rovnaké, len doba pôsobenia môže byť rozdielna. Môže to byť dokonca aj pol hodiny, napríklad u už spomínaných zadku. Rozhodne však platí stála zásada, lepšie menej ako viac, s ohľadom na vlastné zdravie.

Štipce na bradavky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky