Sexuálne fantázie v knihe

Tiež radi fantazíruje o sexe? Chcete svoju fantáziu ešte trochu poposunout dopredu? Premýšľať aj o sexuálnych hrátkach, na ktoré ste doteraz nemali ani myšlienky, nieto že by ste ich vyskúšali? Predlohou Vám môže byť kniha Päťdesiat odtieňov šedi.


Autorky povinné literatúry by zrejme pri čítaní dnešného najčítanejšieho bestselleru Päťdesiat odtieňov šedi najskôr skolil infarkt. V iných knihách sa ojedinele stretnete s bozkom na tvár, prípadne na pery, zatiaľ čo kniha Päťdesiat odtieni šedej je kompletne celá prešpikovaná sexom a to od začiatku až do konca. V tomto erotickom románe rozhodne nechýba žiadne sexuálne praktiky, ani putá a bičíky. A ktorá čitateľka tohle nemiluje? Ktorá žena sa nechce konečne začítať do niečoho, čo je pre ňu v bežnom živote zvyčajne tabu? Ktorá nechce aspoň fantazírovať nad možnými sexuálnymi hrami, ktoré možno ani nikdy nevyskúša?

Sexuálne fantázie v knihe

Päťdesiat odtieňov šedi je román napísaný Erikou Leonardovo. Jedná sa o Štyridsaťdeväťročný spisovateľku, ktorej kniha trhá rekordy v predajnosti. Vo svojej predajnosti porazila aj Da Vinciho kód alebo dokonca Harryho Pottera. Svoju knihu ale dokázala vzrušiť milióny žien po celom svete. A čo stačilo k tomu, aby sa stala kniha najpredávanejšie na svete? Aby všetky ženy pobláznila a nikto sa v poslednej dobe nebavil o ničom inom? Iba šesťsto stránok knihy popísaných o sexe. Samozrejme je v knihe opisuje i milostný vzťah s rôznymi zápletkami. V tejto knihe ale zabudnite na klasické milovanie, na ktoré ste možno zvyknuté. Tu pre obyčajný sex nie je miesto. Hlavný hrdina Christian Grey je nevyrovnaný multimilionár, ktorý má rád dominantné sex, vyžíva sa v sadizmu, v bondáž, má rád, keď je partnerka submisívny. Na všetky tieto jeho chute pristupuje aj Anastasia, ktorá mu v sexe poslušne slúži. Ak si myslíte, že moderné ženy nemajú záujem o tento druh literatúry, ste na omyle. Všetky ženy, ktorým prišla kniha pod ruky, sa od nej trhali. Všetky z nich baví písané porno s bičíky, v ktorom žena nesmie odvrávať.

Ženy a tvrdý sex

Ženy sú všeobecne považované za krehká a romantická stvorenia. Po prosexované noci tiež často sklopí zrak a robia, ako že sa hanbí. Zrazu však vychádza najavo, že aj ich vzrušuje tvrdý sex. Ako inak sa vysvetliť tak veľký a neobyčajný záujem o túto knihu, ktorú ženy len veľmi nerady nechávajú rozčítanú do ďalšieho dňa? Muži o ženských erotických fantáziách naozaj veľa nevie. Navyše medzi tie najčastejšie patria také, že je v sexe žena úplne podriadená mužovi, častokrát úplne neznámemu a staršiemu. Všetko toto ženám poskytuje kniha Päťdesiat odtieňov šedi. Ženy si rady v posteli s mužom aj na moc a bezmocnosť hrajú.

Kto je cieľovou skupinou erotického románu?

Na Západe sa o knihe Päťdesiat odtieňov šedi hovorí ako o porne pre matky. Cieľovou skupinou sú prevažne ženy, ktorým je nad 30 rokov. Autorka knihy uvádza, že sú v knihe popísané všetky jej erotické fantázie. Až úspech tejto knihy rapídne odštartoval nevídaný záujem o erotickú literatúru. Harlekýnky, ktoré boli obľúbenými knihami v 90. rokoch, kde sa tu a tam odohral nejaký bozk, pohladenie, letmý dotyk alebo kde dochádzalo aj k sexu, sú slabým odvarom tejto knihy. Napriek tomu, že mnohé ženy o knihe tvrdí, že je to zle napísané, že sa jedná o klišé, apod, ani ony nie sú schopné knihu odložiť a ako posadnuté čítajú ďalej a ďalej.

Sexuálne fantázie v knihe


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky