Real doll dokonalý muž

Chcete potešiť svojich najbližších originálnym darčekom? Potrebujete okoreniť svoj ​​sexuálny život? Ste už dlhšiu dobu bez partnera? Poďte sa pozrieť, aké možnosti prináša real doll v mužskom prevedení.


Real doll dokonalý muž

Veľa ľudí ho dostalo ako originálny darček, alebo si ho sami zadovážili. O čom je vlastne reč? Jedná sa o nafukovacieho muža, ktorý môže poskytnúť nielen ženám, ale aj mužom sexuálne pôžitok. Táto erotická hračka je vyrábaná z PVC. Tým, že je jednou z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších na trhu, je výber z mnohých jej variantov. Veľa záleží na tom, koľko ste do jej obstarania ochotní investovať alebo s akou variantom vystačíte. Tie drahšie vyzerajú spravidla reálne a sú vyrobené z kvalitnejších materiálov pripomínajúcich fakticky kožu. Pýši sa napríklad kĺby, vďaka ktorým môžete panákovi ohýbať končatiny tak, aby sa dali obmieňať rôzne polohy. Je tiež možnosť zvoliť variantu s vibračným penisom apod U tých lacnejších je potrebné počítať s tým, že sa reálne podobe muža len približujú, je použitý horší materiál, ktorý kožu pripomína najmä farbou a veľmi často nie je u tohto variantu možnosť zaobstarať real doll s ohybnými kĺby. Lacnejšie nafukovací panák však môže vyhovovať z dôvodu, že niektoré časti síce nie sú úplne dokonalé, ale väčšia pozornosť je venovaná jeho vybraným častiam.

Real doll pre ženy

Takmer každý už počul o nafukovací panne, ktorá je s obľubou vyhľadávaná muži. Real doll pre ženy je teda obdobou nafukovacie panny, len s tým rozdielom, že sa jedná o mužskú napodobeninu. Tieto nafukovacie erotické hračky môžu mať vibračný či nevibračné penis. Vyrábajú sa celé v reálnej životnej veľkosti.

Real doll pre mužov

Nie je pravidlom, že sa nafukovací muži vyrábajú iba pre ženy. Pre mužov, ktorí by si túto erotickú hračku tiež radi zaobstarali, sa vyrába real doll - dokonalý muž is análnym otvorom.

Výber podľa predstáv

Ak vám nevyhovujú nafukovací muži, ktorí sú bežne dostupní na trhu a ani jeden nie je taký, aby ste si ho poriadne užila, je možné si ho nechať zostaviť podľa svojich predstáv. Pri zostavovaní toho svojho "pána dokonalého" máte možnosť vyberať z mnohých variantov. Zvoliť možno napríklad, akú bude mať postavu či tvár. Na vybranom real doll môžete určiť, akú má mať farbu pleti, očí (tu je možnosť žiadať o ich reálny vzhľad), či má byť viac či menej oholený či akú má mať farbu vlasov a účes (tu je aj možnosť žiadať o reálny vzhľad) . Samozrejmosťou je výber z niekoľkých dĺžok penisov od malých až po extra dlhé. Je možné zohnať aj ochabnuté.

Prečo si real doll zaobstarať?

Nafukovacia panák je ideálnym spoločníkom v prípadoch, kedy ste dlhú dobu bez partnera. Nemusí však nastať iba táto situácia, nafukovacie panák je vyhľadávaný aj ako nástroj pre spestrenie sexuálnych hrátok tak, aby sa do postele nedostal stereotyp. Ženy spravidla nemajú toľko možností ako muži v situáciách, kedy sexuálne trpia. Z toho dôvodu sa môže real doll v mužskom prevedení stať dobrým riešením.

Nielen zničenej ženy môžu mať problém zohnať v túžobných chvíľkach sexuálneho partnera, ale aj muži. Real doll nafukovací panák môže byť ideálnym riešením aj pre mužov, ktorí majú problém s vyhľadaním partnera rovnakého pohlavia, z rôznych dôvodov svoju orientáciu taja či by si takýmto spôsobom radi spestrili sexuálny život. Ako už bolo spomenuté vyššie, real dolls nafukovacie panáci sa robia aj v prevedení s otvormi naviac, ktoré sú určené najmä pre mužov.

Nevýhody nafukovacieho muža

Jedny určité vlastnosti spojené s užívaním real doll nafukovacieho muža vzrušujú, druhé môžu od jeho obstarania odradiť. O čom je vlastne reč? V prvom rade je potrebné myslieť na to, z čoho je táto erotická hračka vyrobená. PVC totiž môže (a je tomu tak často) pri súloži vydávať nepríjemné zvuky, a to v podobe hlasného drhnutie použitého materiálu o seba, vŕzganie pri použití apod

Ďalší problém môže nastať v prípade, keď potrebujete svojho nafukovacieho priateľa schovať pred zrakmi detí, návštevy, ale aj partnera, prípadne riešite vo svojom byte nedostatok priestoru. Tým, že sa vyrába a predáva v reálnych rozmeroch, tak aj pri vyfúknutie zaberá pomerne dosť miesta. Navyše materiál, ktorý sa pre výrobu týchto erotických hračiek používa, vyžaduje pre to, aby dlhšie vydržal, uskladňovanie v temných miestach, ktoré sú najlepšie chladné alebo nie sú v bezprostrednej blízkosti tepelných zariadení alebo prístrojov, ktoré teplo vydávajú.

Ako je spomenuté vyššie, predávajú sa aj real doll s neohebnými kĺby, čo so sebou nesie nevýhodu v podobe možnosti využiť minimum polôh. Záleží však na tom, ako je kto v požiadavkách náročný a čo mu bude stačiť.

Ak ste sa rozhodli pre zostavenie si real doll nafukovacieho muža podľa svojich predstáv, pripravte sa na to, že si veľa priplatíte. Reálny vzhľad, pohľad, vlasy a pod so sebou nesú oveľa vyššie náklady na obstaranie ako keď si kúpite jedného z bežne dostupných na trhu. Na výrobu netypického real doll si tiež musíte počkať pomerne dlhú dobu. Ak si nepriplatíte ďalšie peniaze za rýchlejšie dodanie (rýchlejší rovná sa asi do jedného mesiaca), počkáte si približne 2 mesiace.

Starostlivosť o real doll nafukovacieho muža

Ako to tak u väčšiny vecí býva, nemožno počítať s tým, že si ich kúpime a nebudeme sa musieť ďalej starať o ich údržbu. Tým, že je real doll erotická hračka slúžiace k sexuálnym hrám, dochádza s ňou k intimnějšímu styku a tým sú vznesené aj vyššie požiadavky na jej údržbu. Ako veľmi si ju budete udržiavať, závisí najmä na vás. Odporúča sa však dôkladné umytie pred prvým použitím. Najvyššia starostlivosť by ste mali venovať otvorom, ktoré je vhodné nielen pred prvým užitím, ale aj po každom ďalšom dôkladne vydezinfikovať a vymyť. Real doll dokonalý muž by sa mal očistiť v čo najkratšom čase po použití.

Čo je dobré vedieť?

Jedna vec je obstaranie nafukovacieho priateľa a druhá jeho užívanie. Veľa ľudí je presvedčená, že je možné túto hračku užívať bez prípravkov a pod Je však dobré na časti, ktoré budete používať (otvory, penis a pod), naniesť lubrikačný gél či iný podobne fungujúci prostriedok, ktorý zabráni tomu, aby ste sa poranili. Nebezpečné totiž môžu byť spoje PVC, ktoré bývajú ostrejšie. Ďalšia hrozba je popálenie, ktoré môže nastať rýchlym trením kože o plast. Z týchto dôvodov je dobré zbytočne neriskovať a preventívne lubrikačný gél používať.

Dostupné druhy nafukovacích mužov

Ako už bolo spomenuté, ponuka týchto erotických hračiek je naozaj široká. Medzi bežne ponúkané na trhu patrí napríklad latexový Big John, ktorý sa vyznačuje vibračným penisom a tým, že je tmavovlasý. Ďalší z vyhľadávaných je "dokonalý nafukovacie muž" z latexu, ktorý sa taktiež pýši vibračným penisom, a to ešte o niečo dlhšom ako u Big Johna. Navyše má reálny tvár a je určený aj pre mužov. Dostupných je veľká kopa variantov, záleží len na vás, čo uprednostníte.

Real doll dokonalý muž


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Real doll dokonalý muž

Maxim | 23.07.2014 19:23
KTO MA SKÚSENOSTI? Chcem dať darček priateľke

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky