Pripínací penis

Pripínací penis je erotická hračka, ktorú môžu používať ako ženy, tak aj muži. Milenecké páry si ju kupujú preto, aby svoj sexuálny život rozprúdili a pobavili sa aj inak než tak, ako boli zvyknuté doteraz.


Čo je pripínací penis

Pripínací penis je erotická pomôcka, ktorá slúži s okorenenie sexuálneho života. Jedná sa o umelý penis, ktorý vyzerá ako naozajstný mužský úd, najčastejšie je vyrobený z pevného materiálu, vďaka ktorému sa ľahko zavádza a zaobstarávajú si ho predovšetkým ženy, lesbičky, ktoré chcú svoje partnerke dopriať nezabudnuteľný sex a ktoré si samy chcú vyskúšať pocit mužského penisu . Túto erotickú pomôcku využívajú nielen homosexuálne páry, ale aj heterosexuálny. Pripínací penis sa používa na vaginálne, orálnemu aj análnemu sexu. Chcete si užiť sex s touto jedinečnou hračkou? Potom si k nej nezabudnite zaobstarať aj lubrikačný gél.

Ako sa pripínací penis používa?

Pripínací penis sa dá použiť ako pre vaginálne, tak aj pre análne hrátky. Z toho vyplýva, že sa jedná o erotickú hračku, ktorá nemá vyhranené užívateľa. Používajú ju ako muži, tak aj ženy. Pripínací penis je buď súčasťou špeciálnych nohavičiek, ktoré si žena alebo muž nasadí. Penis je pevne všitý do týchto nohavičiek. Ďalšou možnosťou je zaobstarať si penis, ktorý si dotyčný alebo dotyčná na svoje telo pripevnia špeciálnymi pásmi pracovnými okolo pása a stehien.

K čomu slúži pripínací penis

Pripínací penis sa môže stať nepostrádateľnou erotickou pomôckou pre lesbičky, ktoré si radi milovanie spríjemňujú použitím erotických hračiek. Klasické vibrátory a dildá sú samozrejmosťou. Ale ak si partnerky chcú byť bližšie, a zažiť jedinečné milovanie, potom si zaobstarávajú pripínací penisy. Vďaka tomu môžu ako plne uspokojovať partnerku, tak aj používať obe ruky, ktoré majú voľné, napr k hladenie pŕs, k uspokojovaniu partnerky rukou na intímnych partiách atď Pripínací penis si zaobstarávajú aj heterosexuálne páry, ktoré by rady vyskúšali výmenu sexuálnych rolí. Po tejto výmene rolí túžia napr páry, ktoré si radi užívajú ľahké sado-mäso, praktiku zvanou BDSM apod Tým, že si pripínací penis pripne partnerka a dráždi ním svojho partnera, poskytuje mu ako rozkoš, tak bolesť - od každého niečo. Pripínací penis môže použiť aj muž, ktorý chce so svojou partnerkou vyskúšať niečo nové, nezvyčajné, zábavného. Prečo sa obmedzovať na tradičné erotické pomôcky, keď sa tu ponúka netradičné pripínací penis? Nezáleží na tom, že partner dokáže partnerku dokonale uspokojiť prirodzene, klasicky, bez pomôcky, ale vedzte, že ženu koľkokrát tento druh erotické hračky natoľko vzruší a uspokojí, že sa k nej budú pary čas od času radi vracať. Pripínací penis patria k obľúbenej pomôcke aj homosexuálnych párov, ktoré tiež radi experimentujú v sexuálnej oblasti a chcú dopriať svojmu partnerovi slasť s poriadnym Pripinák.

Ako vyzerá pripínací penis

Pripínací penis ho tvorený umelým penisom a připevňujícím postrojom. Je tvorený dvoma časťami a to dildom a postrojom. Dilda sú rôznych veľkostí, rôznych vzhľadov i materiálov. Čo výrobca, to iná erotická pomôcka. Niektoré dilda sú vybavené vibráciami, čo dodá sexu oveľa viac. U tejto erotické pomôcky však nie sú vibrácie až toľko potrebné, pretože pripínací penis má napodobniť prirodzený mužský penis a ten pri sexe tiež nevibruje. Sú dildá, ktoré sú rôznych tvarov. Niektoré sú určené pre dráždenie bodu G, niektoré pre dráždenie prostaty a niektoré pre oboje použitie. Ďalšou časťou připínacího penisu je jeho postroj. Aj tieto sú veľmi rôzne. Vyrábajú sa z latexu, z umelej hmoty, z kože, PVC, zo syntetických materiálov a ďalších. Aj spôsob ich upevnenia na ľudské telo je rôzny. Najčastejšie sa môžete stretnúť s takými pripínacím penisy, ktoré sú opatrené dvoma alebo tromi pásmi, ktoré sa upevnia okolo bedier, okolo nôh alebo inak. Pripínací penisy je tiež možné zaobstarať ako súčasť spodnej bielizne, ktoré si dotyčný oblečie.

Pre koho sú pripínacie penisy určené?

Pripínací penisy ocenia muži, ženy, homosexuáli, lesbičky, heterosexuálne páry. Pripínací penisy sú veľmi obľúbené u tých párov, ktoré rady skúšajú nové veci, ktoré si v posteli vymieňajú role, slúži na určenie submise a dominancie, kedy si páry najčastejšie hrajú na to, že žena je domina a muž je jej otrok, sluha, atď . K používaniu pripínacích penisov sa uchyľujú aj muži, ktorí majú problémy s erekciou, alebo ktorí neboli obdarovanie veľkosťou penisu, ktorá by vyhovovala ich partnerke. Pripínací penis si zaobstarávajú aj tí muži, ktorí chcú rovno dva penis naraz, aby zaistili absolútnu rozkoš pre svoju partnerku. Títo muži si zaobstarávajú pripínací penis s nohavičkami, ktoré sú ešte opatrené otvorom pre mužský penis. Najčastejšie pripínací penis nasadzujú ženy, ktoré ho používajú pri sexe s mužom, pri ktorom sú dominantnými ony samy. Tieto ženy si kupujú penisy, ktoré sú súčasťou nohavičiek a sú vyrobené z mäkšieho materiálu. Ak sa rozhodne žena použiť pripínací penis pre sex s druhou ženou, aj v týchto prípadoch sa odporúča voliť penis s nohavičkami az mäkšieho materiálu.

Typy pripínacích penisov

Jednotlivé typy pripínacích penisov vyberajte starostlivo. V erotických obchodoch sa môžete stretnúť s mnohými rôznymi typmi. Vždy vyberajte podľa toho, kto bude pripínací penis používať, či chcete penis s vibráciami alebo bez vibrácií, či budete pri sexe aktívne alebo pasívne, aj podľa toho, akému materiálu dávate prednosť, aký typ upínanie hľadanie a ďalšie aspekty. Vyberajte také typy pripínacích penisov, ktoré Vám dobre sedia, ktoré sú Vám pohodlné a ktoré nebudú pri sexe skĺzavať.

Kritériá výberu pripínacích penisov

Pripínací penis vyberajte s rozvahou. Hlavným kritériom pre jeho výber je, či má slúžiť mužovi alebo žene. Tomuto kritériu sú tiež pripínací penisy prispôsobené. Pripínací penisy určené pre ženy sú napr odlišné v tom, že nemusí mať priestor pre skutočný penis. Túto skutočnosť zase musia riešiť muži. Muži dávajú prednosť pripínacím penisom, ktoré sú tvorené iba popruhy. Skutočný penis ho schovaný pod týmito popruhy, a tak im ani penis, ani popruhy v ničom neprekáža. Menej častejšie obstarávané sú duté pripínací penisy, kde majú možnosť muži svoj penis schovať do ich vnútra. Ženám sedí dobre pripínací penisy ako s nohavičkami, tak s popruhmi. Ďalším kritériom dôležitým pre výber penisu sú vibrácie. Ak sa rozhodnete pre tento druh připínacího penisu, potom očakávajte veľmi jednoduché ovládanie. Takú erotickú pomôcku zapnete jedným tlačidlom. Vibrácie sú vo väčšine prípadov tvorenej vibračné patrónkou, ktorá je umiestnená pod umelým penisom na nohavičkách. Ako intenzívne budú vibrácie vibrovať, závisí na umiestnení patrónky. Vibrácie sa u niektorých typov pripínacích penisov dajú ovládať aj diaľkovo. Ich výhodou je skutočnosť, že môžu intenzitu vibrácií koordinovať obaja partneri. Ďalším kritériom dôležitým pre výber je to, či chcete byť pri sexe aktívne alebo pasívne. Možností je naozaj veľa. Vyskúšajte túto erotickú pomôcku, ktorá sa Vám bude určite páčiť.

Pripínací penis


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky