Použitie vákuové pumpy

V sexshope je možné si zaobstarať rôzne vychytané erotické pomôcky. Na svoje si prídu muži, ale ani ženy nezostanú nijako ochudobnené. Vedľa vibrátorov, sexy prádielka ai, sú na výber aj vákuové pumpy. Že neviete na čo slúži a ako ich používať?


Ak sa rozhodnete pre vyskúšanie vákuové pumpy, potom vás možno prekvapí ich výber, čo do typu, respektíve použitia. Môžete si totiž zaobstarať vákuovú pumpu pre klitoris, vagínu, ale aj pre prsia, bradavky. Všetky vákuové pumpy, nehľadiac na určenie, však obsahujú podobné časti. A tiež ich použitie je prakticky zhodné. A ak nebudete vedieť, pre akú vákuovú pumpu sa rozhodnúť, nemusíte si kupovať jednotlivé vákuové pumpy zvlášť. K dostaniu sú totiž tiež praktické vákuové sady.

Vákuová pumpa s vibráciami

Nielen vibrátor sa môže pýšiť vibráciami, ktoré vyvolajú príjemné a slastné pocity. Tiež rad vákuových púmp je vybavená vibrátorom. Určite stojí za to takú pumpu vyskúšať. Bradavky, klitoris aj pysky ohanbia sa rozvibrujú a Vy zažijete nevídané vzrušenie.

Použitie vákuové pumpy

Vákuová pumpa sa skladá z manžety, ventilu a balónikov. Žiadne zložitosti sa nekonajú. V tomto prípade platí, čím jednoduchší, tým ľahšie použitie. Prakticky nemusíte študovať žiadne siahodlhé návody. Použitie je de facto intuitívne a zvládne ho každá dievčina, žena, ktorá si chce urobiť dobre.

Nanesení gélu na manžetu

Pre zlepšenie funkcie manžety, tj dokonalé tesnenie, ale aj pre príjemný pocit, môžete použiť trochu lubrikačného gélu. Gél jednoducho naneste na obvod manžety, tj na časť, ktorá sa bude dotýkať časti Vášho tela, či už okolí bradaviek, klitorisu ai

Priloženie pumpy

Potom pumpu, respektíve manžetu priložte na Vami vybranú časť tela. Presvedčte sa, že je manžeta tesne "prisaté" a nikde nie je žiadna Mezírka, kadiaľ by mohol unikať vzduch.

Vytváranie podtlaku

A už sa dostávame k samotnej funkcii vákuovej pumpy, tj vytváranie podtlaku. Vákuová pumpa, ktorú máte, môže disponovať plastovú pištoľkou, alebo gumovým balónikom. V oboch prípadoch je potrebné z pumpy vysať vzduch, aby vznikol podtlak. Vysatie vzduchu urobíte jednoducho, tj stláčaním na balónik. Pri podtlaku dôjde k zväčšeniu klitorisu, bradavky, pyskov ai Vďaka tomu sa tiež Vaše "poklady" stanú výrazne citlivejšími.

Zapnutie vibrácií

Ak Vaša voľba spočinula na vákuovej pumpe s vibráciami, potom po vytvorení podtlaku je najvyšší čas vibrácie použiť, respektíve je zapnúť. A teraz si môžete užívať jemného mravčenie, vzrušujúcich pocitov.

Zložení vákuovej pumpy

Po skončení hrátok môžete vákuovú pumpu veľmi ľahko zložiť. Určite ju však tzv neodtrhávajte. K jednoduchému a rýchlemu odobraní pomôže už vyššie spomínaný ventilok. Ten stačí len otočiť, vďaka čomu sa do pumpy dostane vzduch a Vy bez problému vákuovú pumpu zložíte. Manžetu potom stačí utrieť, opláchnuť od použitého lubrikačného gélu a pumpu uložiť na určené miesto, než zase dostanete chuť si užiť a vychutnať jedinečných slastných pocitov.

Vákuová pumpa v súkromí aj pri sexe

S vákuovou pumpou si môžete "vyhrať" sami, alebo si s ňou spestriť Váš milostný život počas samotného sexu so svojím náprotivkom. Uvidíte, aký objaviteľ sa z Vášho partnera razom stane. Tzv. hrátky na doktora sú bezpochyby zaujímavé v každom veku.

Použitie vákuové pumpy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky