Orálny vibrátor na jazyk

Ktorá žena nemá rada orálny sex? A čo potom, keď sa k nemu pridajú poriadne silné vibrácie? Alebo si myslíte, že to nie je možné? S orálnym vibrátorom na jazyk zažijete absolútnu rozkoš.


Hľadáte spôsob, ako svojej partnerke dopriať ten najvzrušujúcejšie orálny sex? Chcete ju prekvapiť niečím novým, neobvyklým a originálnym? Potom vyskúšajte orálny vibrátor na jazyk. Každá žena musí byť z tejto erotické hračky nadšená.

Orálny vibrátor na jazyk

Jedná sa o veľmi šikovnú a úplne originálny erotickú pomôcku, ktorá pracuje na princípe vibrácií. Samozrejme vrtký jazýček je vrtký jazýček, ale čo robiť, keď už je partner unavený a partnerka stále ešte nemá dosť? Orálny vibrátor na jazyk sa nepoužíva iba vtedy, keď je partnerov jazyk unavený, ale tiež preto, aby obohatil orálny sex, aby bolo žene dopriate poriadne vzrušenie a maximálne uspokojenie. Orálny vibrátor na jazyk dokáže rozdráždiť každú ženu a doviesť ju k orgazmu.

Ako orálny vibrátor na jazyk vyzerá?

Orálny vibrátor na jazyk sa väčšinou vyhotovuje v celej sade. Ide o veľmi zaujímavú sadu, u ktorej Vám na prvý pohľad nebudú predmety obsiahnuté vo vnútri zrejme nič moc hovoriť. Je najvyšší čas všetky preskúmať. Túto sadu tvoria tri gumové krúžky, ktoré sú každý inej veľkosti. Ďalej je celá sada doplnená kovovým valčekom, do ktorého sa vloží miniatúrne batérie, potom sú obsahom balenia aj troch násady na valček, krabička na dve tužkové batérie a veľmi malá činka. Ide o malú, nenápadnú sadu, ktorá je zložená s malých čiastočiek, o ktorých by ste silno pochyboval, že dokážu ženu tak veľmi intenzívne uspokojiť. Ak dáte všetky čiastočky dohromady a začnete vibrátorik používať, sami sa o tom presvedčíte. Z takto urobené sady si veľmi jednoducho zostrojíme miniatúrneho erotického pomocníka, ktorého môžete pripevniť na rôzne časti tela. Potom už len stačí si orálny stimuláciu užívať naplno.

Výhody orálneho vibrátora na jazyk

Orálny vibrátor na jazyk simuluje vlhký a teplý jazýček, ktorý dokáže rozdráždiť a pohrať sa s klitorisom a priviesť ženu k vyvrcholeniu. Tento malý vibrátorik disponuje veľmi silnými vibráciami. Jedná sa o naozaj veľmi ojedinelú erotickú pomôcku, ktorá Vašej partnerke veľmi skoro ukáže, čo všetko s jej telom dokáže. Doprajte jej maximálnu rozkoš z orálneho dráždenia. Vďaka použitiu orálneho vibrátora Vám nikdy nedôjde dych a partnerka sa ocitne v siedmom nebi. Výhodou orálneho vibrátora je, že ním môžete partnerku uspokojiť až do konca iba jazykom. Nemusíte sa báť, že by ste už boli unavení z intenzívneho orálneho sexu, ani sa už nemusíte desiť dĺžky orálneho sexu, ktorú Vaša partnerka na uspokojenie vyžaduje. Naopak, používaním orálneho vibrátora na jazyk si budete užívať tohto sexu s Vašou partnerkou. Jeho výhodou je, že sa jedná o pomocníka malých rozmerov a preto sa dá nosiť nenápadne aj vo vrecku alebo v malej taške, aby bol vždy po ruke.

Ako sa orálny vibrátor na jazyk používa?

Celú sadu rozbalíte a podľa návodu, ktorý je samozrejmou súčasťou každého balenia, zostavíte. Malý vibrátorik pomocou niektorej z gumičiek, ktoré sú tiež súčasťou sady, pripevníte na rôzne časti tela. Malú gumičku môžete napríklad použiť na pripevnenie vibrátoriku na prst a používať ho ako pre vaginálne, tak aj pre klitorálny dráždenie. Stredná gumičkou môžete vibrátorik pripevniť na jazyk av tomto prípade je celková orálny stimulácia veľmi zaujímavá a podstatne viac vzrušivá, ako orálny sex klasický, bez tejto erotické pomôcky. Najväčší gumička môže slúžiť na pripevnenie vibrátora na penis, čím bude Vaša súlož obohatená o úplne nový sexuálny zážitok. Na valček vibrátoriku môžete nasunúť jednu z troch priložených násad, ktorá zaručí ešte lepší pocit. Orálny vibrátor na jazyk funguje na dve hodinkové batérie a na dve tužkové batérie. Ak má muž v jazyku piercing, potom je špeciálne pre neho v balení ešte malý nadstavec, ktorý je v tvare činky a tento je určený k dráždeniu ženy na jej intímnych partiách.

Kto orálny vibrátor na jazyk používa?

Tohto pomocníka môže používať každý, kto sa chystá ženu čo najlepšie uspokojiť orálne. Nemusí sa nutne jednať o jej partnera, ale orálny vibrátor používajú aj lesbičky alebo kamarátky medzi sebou, aby vyskúšali, o jakouže erotickú pomôcku ide a ako funguje. Prevažná väčšina žien miluje orálny sex. Jazyk na klitorise je vždy úplne príjemnou záležitosti, ale keď sa k tomuto pocitu pridajú ešte vibrácie, ide skutočne o luxusný zážitok. Vibrátorik môže používať aj sama žena, a to tak, že si ho miesto na jazyk pripne na prst a bude tak dráždiť klitoris. Vibrácie sú naozaj veľmi silné a dokážu sa ženou divy.

Kde kúpiť orálny vibrátor na jazyk?

Zaobstarať si ho môžete v kvalitnom sexshope, najlepšie na internete, kde sa s týmto malým pomocníkom môžete pred jeho kúpou aj zoznámiť. Internetové sexshopy spravidla pridávajú k ponúkanému tovaru popisky a inštrukcie, ako také predmety používať. Vibrátor na jazyk patrí k populárnej erotické hračke, napriek tomu, že medzi širokou verejnosťou nie je až toľko známa. Vďaka efektívnosti sa ale dostáva viac a viac do povedomia ľudí a tí, ktorí majú záujem na tom čo najlepšie svoju partnerku uspokojiť, si ju kupujú. Nie je divu. Veď sa jedná aj veľmi tiché, výkonné, masážne zariadenia, ktoré sa dá používať aj samostatne.

Čo orálny vibrátor na jazyk ponúka?

Vibrátor na jazyk ponúka úplne nový spôsob, ako si užiť orálny sex. Tohto malého pomocníka môžete použiť mnohými rôznymi spôsobmi. Je možné ho nasadiť na takmer každú časť tela. Vyskúšajte ho upevniť okrem jazyka aj na prst, na penis, na vibrátor, dildo alebo inú erotickú pomôcku. Ide zaručene o najlepší vibrátor, ktorý je vyrobený a určený pre orálny hrátky. Navyše potom, čo stlačíte tlačidlo na vibrátora, Vám budú ponúknuté dva stupne vibrácií. V kuse dokáže vibrovať až celú jednu hodinu, navyše je vodeodolný, preto sa nemusíte pri jeho používaní nijako obmedzovať a pokojne ho môžete vziať so sebou do vane. Tento vibrátor navyše vzhľadom k svojmu prevedení môžu používať aj osoby, ktoré sú alergické na latex. Orálny vibrátor ponúka maximálnu stimuláciu, ktorú Vaša partnerka doteraz nezažila. Ak ju teda trápi skutočnosť, že doteraz nedosiahla orgazmus, alebo že má problémy s jeho dosiahnutím, vďaka tejto malej pomôcke ju môžete všetkých takýchto problémov rýchlo zbaviť. Výhodou je aj to, že sa vyrába v jednej veľkosti, ktorá vyhovuje všetkým. Je totiž veľmi dobre elastický a objíme penis všetkých rozmerov. Ďalej táto pomôcka ponúka veľmi jednoduché ovládanie jedným tlačidlom, čo zvládne úplne každý. Hodí sa výborne na cestovanie. Ak Vám táto erotická pomôcka chýba v skrini, neváhajte a kúpte si ju. Vaša partnerka vám bude určite vďačná.

Orálny vibrátor na jazyk


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky