Erotické pomôcky pre ženy

Navodenie tej správnej intímnej atmosféry je jedna vec. Hudba, osvetlenie, sviečky, však nijako neprispejú k zvýšeniu sexuálneho zážitku. Oveľa efektívnejšie sú najrôznejšie erotické pomôcky, ktorých si môžete užiť v súkromí, alebo aj pri súloži.


Snáď k najznámejším erotickým pomôckam bezpochyby patrí vibrátor. Avšak aj taký vibrátor zaznamenal podstatnú zmenu, ak by sme súčasné vibrátory zrovnali s modelmi pred nejakým tým rokom. Avšak, bola by škoda zostať len u vibrátora. Sex shopy, ako kamenné, tak e-shopy, prichádza s oveľa väčšou ponukou erotických pomôcok pre nežné pohlavie.

Erotické pomôcky pre ženy - ponuka

Medzi akú ponukou erotických pomôcok, je možné si vyberať? Okrem už spomínaných vibrátorov, ktoré môžu byť lacnejším kúskom, ale aj rýdzo luxusným, si môžete zakúpiť dilda, venušine guličky, vibračné vajíčka ai

Dilda pre ženy

Vyhovuje Vám robertko, ale radi by ste vyskúšali niečo iné, čo však vibrátor pripomína? Potom pre Vás môžu byť vhodnou alternatívou dilda. Aj s dildom môžete vyskúšať vaginálne a análne dráždenie. Dildo je dokonca podobné vibrátora, avšak s tým rozdielom, že nevyvoláva vibrácie. Rovnako ako v prípade vibrátorov, aj dilda sú k dostaniu vo vernej kópii penisu, ale iných tvarov. Budete si tiež môcť vybrať z rôznych veľkostí, materiálov. Najčastejšie sa stretnete s dildom z gélu, umelej kože, ale aj plastu, kovu, skla, silikónu. Nechcete tzv trocháriť a chcete to poriadne rozbehnúť? Potom pre Vás môžu byť zaujímavá dilda XXL.

Vibračné vajíčka

Vibračné vajíčko Vás môže preniesť do úplnej rozkoše. Podľa zvoleného vibračného vajíčka, môžete dráždiť klitoris, alebo tiež análny oblasť. S vodotesným vibračným vajíčkom sa nemusíte ani báť ísť do sprchy a užiť si tam vzrušujúcich vodných hrátok.

Vibračné vajíčka - ovládanie

Možnosti vibračných vajíčok siahajú oveľa ďalej. Môžete si zaobstarať vibračné vajíčka s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním, alebo tiež vibračné vajíčka s diaľkovým ovládaním, a to s dosahom až 10 m A ak by Váš náprotivok sa závisťou pokukoval, aké rozkoše sa Vám dostáva, môžete mu vajíčko tiež zapožičať. Vibračné vajíčka môžu dráždiť prakticky akékoľvek intímne partie a erotogénne zóny. Na svoje si tak môže prísť aj Váš partner, manžel.

Venušine guličky

To, čo najskôr náprotivku nepůjčíte, budú Venušine guličky. Aj v prípade Venušiných guličiek, si budete môcť užívať rozkoše v oblasti vaginálny a análny. Bude záležať čisto na Vás, na akú rozkoš budete mať práve chuť a náladu. Tiež ponuka Venušiných guličiek je pomerne bohatá, a to čo do materiálu, vodotesnosti, povrchu a už spomínanú využitie. Povrch Venušiných guličiek môže byť úplne hladký, alebo tiež so stimulačnými výstupkami. Ak si zaobstaráte vodotesné Venušine guličky, potom s nimi môžete zamieriť aj do kúpeľne, sprchy, do vane. A materiál Venušiných guličiek? Najčastejšie sa stretnete s Venušinými guličkami z mäkkého silikónu, alebo naopak tvrdého plastu. Výnimkou však nie sú ani Venušine guličky zo skla, latexu ai Ak hľadáte diskrétnosť a súčasne prežitie vzrušujúcich momentov nielen v súkromí, potom sa poobzerajte po Venušiných guľôčkach, ktoré sú tiché, nehrká ai

Erotické pomôcky pre ženy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky