Dráždidla klitorisu

Je mnoho žien, ktoré sa sťažujú na to, že aj keď majú pravidelne sex, orgazmus napriek tomu zažívajú veľmi zriedka. Dokonca existujú ženy, ktoré tvrdia, že orgazmus prežili len raz alebo nikdy. Čím je to spôsobené?


Niektoré ženy môžu byť tzv anorgasmické, tzn. že z nejakého dôvodu nie sú schopné dosiahnuť orgazmus. U väčšiny žien, ktoré majú problém s dosiahnutím orgazmu, však nie je príčinou anorgazmia, ale nedostatočné vzrušenie klitorisu.

Prečo je dôležité venovať pozornosť klitorisu?

Klitoris sa slovensky nazýva klitoris. Klitoris sa nachádza v tesnej blízkosti pošvového otvoru. Ženský klitoris je tvorený úplne rovnakým typom tkaniva ako mužský penis a rovnako ako penis, tak aj klitoris obsahuje toporivé telieska a je veľmi citlivý na dráždenie. Ak nie je klitoris stoporený, žena pri vaginálnom styku nepociťuje rozkoš a je tak pre ňu značne ťažké dosiahnuť orgazmus, najmä ak má tak málo času, koľko zvyčajne k vyvrcholeniu stačí jej partnerovi. Z toho všetkého vyplýva, že ak si chce žena vo väčšej miere užívať rozkoše a príjemných pocitov pri vaginálnom styku a ak chce mať väčšiu šancu na dosiahnutie orgazmu, je veľmi dôležité, aby mala dostatočne vzrušený a prekrvený klitoris. A ako na to? Ako zabezpečiť stoporenie klitorisu? Samozrejme stačí šikovné prsty alebo tiež šikovná mužská ústa. Stoporenie klitorisu je možné dosiahnuť tiež len vďaka veľmi silnému sexuálnemu vzrušeniu. Ak sa vám to však týmto spôsobom nedarí, môžete vyskúšať dráždidla klitorisu.

Dráždidlá na klitoris

Dráždidlo na klitoris je drobná erotická pomôcka, ktorá slúži na dráždenie klitorisu, čiže klitorisu. Na rozdiel od bežného dilda alebo vibrátora, ktoré sú určené na dráždenie celej pošvy, dráždidlo na klitoris je výrobok, ktorý je podstatne drobnejšie a je vyvinutý tak, aby sa zameral iba na klitoris. Vďaka tomu s ním dosiahnete omnoho lepšie výsledky, než keby ste sa pokúšala vzrušiť svoj klitoris klasickým vibrátorom. Existuje mnoho typov dráždidiel na klitoris, pričom väčšina z nich obsahuje vibračný motorček, pretože vibrácie veľmi napomáhajú pri dráždení klitorisu:

Dráždidlo na klitoris typu tyčinka

Dráždidlo typu tyčinka je najstaršia a dalo by sa povedať že už klasický výrobok tohto typu. Jedná sa o jednoduchú malú kovovú alebo plastovú tyčinku so zabudovaným vibračným motorčekom. V dnešnej dobe je bežné, že výrobcovia pre tento typ dráždila používajú "krycie" dizajn. Tzn. že dráždila vyrábajú tak, aby vyzerala napríklad ako rúž, riasenka alebo napríklad prívesok na kľúče. Vďaka tomu môžete mať svoje dráždidlo stále pri sebe a aj keď ho niekde vytiahnete, nikto nič nespozná (snáď okrem iných "zasvätených" žien).

Ďalšie typy dráždidiel na klitoris

Okrem klasického a osvedčeného dráždidla klitorisu typu tyčinka prichádzajú výrobcovia stále s novými nápadmi a návrhmi. Niektoré z nich sa uchytí, iné sa na chvíľu ukážu a potom zase zmizne. A tak si v súčasnosti môžete kúpiť napríklad aj vibračné prstienok, vibračné návlek na prst, vibračný krúžok, vibračné návlek na penis svojho partnera, vibračné mušličku, vibračného motýlika apod Okrem toho je k dispozícii aj klasický pošvovej vibrátor, ktorý má výstupok určený špeciálne pre dráždenie klitorisu. Vďaka nemu tak môžete dráždiť pošvu aj klitoris zároveň.

Dráždidla klitorisu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: klitoral

barbora | 06.01.2015 10:33
Chcem sa spitat ked sa chcem urobit klitoralne len tak ked si roztiahnem poriadne klitoris ako sa da vtedy najlepsie urobkat?mate nieaku techniku prosim?a poradte mi ako si mam stimulovat vibratorom len klitoris a poprosim aj nieaku stranku kde sa baby cisto iba robia na klitorise chcem snim experimentovat

Re: Dráždidla klitorisu

Prof. Klitoris | 29.10.2015 11:52
Takze mila Barborka, pre spravne klitoralne uspokojenie sa pouzivaju dva prstiky, najlepsie palec a malicek sucasne. Ked budes vnutry, treba prstiky davat od seba a naspat k sebe najlepsie s frekvenciou 100 za sekundu. Idealne nechaj volny priebeh svojim hlasivkam, nech aj susedia vedia, ake je to dobre. 100% overene.

S pozdravom
Klitoris

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky