Torzo zadočku

Erotické pomôcky pre mužov sú v poslednej dobe ponúkané v mnohých verziách. Jednou z nich je aj torzo zadočku. Skvelá pomôcka, ktorá umožní mužovi dosiahnuť príjemne slastného orgazmu kedykoľvek, keď si bude priať.


Erotické pomôcky pre mužov patrí k stále vyhľadávanejším. Môže za to ich stále väčšiu dokonalosť a často aj nemožnosť nájsť vhodnú ženu, alebo muža. Erotické pomôcky pre mužov sú totiž pre každého muža, a na jeho orientáciu vôbec nezáleží. Najmä, ak si zakúpi torzo zadočku.

Torzo zadočku

Ide o erotickú pomôcku, ktorá verne kopíruje pozadí, teda zadoček. A môže ísť o kópiu zadočku mužov aj ženy. Jeho pohlavie je totiž v tomto prípade určené predstavivosťou muža. Muž si môže predstavovať nádhernú ženu, ktorá na neho vyzývavo špúli svoj zadoček a oddáva sa s ním erotickým hrám, rovnako ako svalnatého muža, s jemnými črtami, ktorý túžobne očakáva, až dôjde k dokonalému spojeniu. Jednoducho fantázia je mocná čarodejnica a naša predstavivosť si nedá rozkazovať. A tak je to správne.

Realistické torzo zadočku

Umelé zadočky sú naozaj realistické. Ich povrch pripomína dokonalú ľudskú kožu. Tvar je identický ako najkrajšie pozadie, ktoré si vôbec viete predstaviť. Zakúpiť torzo zadočku je možné hneď v dvoch základných verziách, ktoré sa však môžu ďalej líšiť podľa výbavy, veľkosti, prevedenia a podobne. Prvou možnosťou je samostatné torzo zadočku. Toto privítajú najmä muži, ktorí sú homosexuálne založenie. Práve tento typ zadočku je pre nich. Druhá varianta je dokonalým vypracovaním zadočku a vagíny. Tento typ ocenia muži, ktorí sú zameraní heterosexuálnym.

Verné torzo zadočku

Zadoček verne kopíruje ľudské pozadie. Jeho výhodou je, že je vyrobený z materiálu, ktorý nielen verne napodobňuje ľudskú kožu, ale vie sa aj prispôsobiť penisu. Navyše veľmi rýchlo pohlcuje teplo, čo znamená, že ak zadoček zahrejete, potom nie je k rozoznanie od ľudského.

Torzo zadočku a vibračné vajíčko

Torzá zadočku sú ponúkané s možnosťou vibrácií. Tú väčšinou zaistí vibračné vajíčko, alebo vibračné mechanizmus. Práve vibrácie mnohokrát verne pripomínajú análny sex. Vibrácie sú plynulé, alebo je možné ovládať ich intenzitu. A keď na ne nemáte zrovna náladu, jednoducho ich vypnete.

Torzo zadočku, vagína a vibračné vajíčko

Torzo zadočku môže byť aj s torzom vagíny. Ide vlastne o dokonalé ženské pozadie. Navyše si môžete vybrať zadoček štíhle aj objemnejšie ženy. Aj tieto torzá zadočkov sú vybavené vibráciami.

Ako používať torzo zadočku?

Dôležité je aký máte typ. Podľa zvoleného typu nájdete v návode možnosť ako torzo zahriať na teplotu ľudského tela. Je to väčšinou veľmi jednoduché a rýchle. Materiál tiež určuje typ lubrikačného gélu, ktorý je vhodné použiť. Nevhodne zvolený lubrikačný gél, môže poškodiť povrch zadočku. Potom už vám nič nebráni venovať sa svojej fantázii, erotickým hrám a príjemným zážitkom.

Torzo zadočku


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky