Techniky mužskej masturbácie

Mužská a ženská masturbácia sa od seba krapet líšia. Rovnako ako sú rozdielne vzájomnej techniky masturbácie, je inak prežíva aj orgazmus. Začínate len s masturbáciou? Potom Vám radi priblížime jej možné techniky.


Mužská masturbácia

Muži spravidla začínajú masturbovať skôr ako dievčatá. Láka je si hrať so svojím penisom, poznávať ho a zisťovať, čo ich vzrušuje a čo nie. Začiatok onánia sa dá teda zahrnúť do začiatku puberty. V mnohých prípadoch sa však k masturbácii dostávajú čisto náhodou, napríklad pri kúpeli, keď si trú penis, aby ho umyli, pri utieraní sa, ai, kedy prekvapivo zistí, že sú im dané pohyby príjemné a že je vzrušujú. Častokrát v týchto pohyboch pokračujú, až zistí, ako ľahko sú schopní dosiahnuť orgazmus, ktorý pre nich môže byť prekvapivý a môže ich zaskočiť. Ide však o veľmi príjemné zaskočení, ku ktorému sa následne už veľmi radi opakovane vracajú.

Ako začať masturbácii

Mužská masturbácia začína vždy erekciou. Tou sa rozumie stav, keď sa penis naplní a napne krvou a stoporí sa, teda sa stane väčším a pevnejším. Zdravý človek by nemal mať žiadne problémy s erekciou, a je schopný ju dosiahnuť ľahko a erekciu aj po určitú dobu udržať. Problémy s erekciou sa môžu objaviť v dôsledku choroby, v dôsledku užívania nejakých liekov alebo s pribúdajúcim vekom. Tieto problémy je možné veľmi efektívne riešiť, buď rôznymi praktikami, alebo odbornou starostlivosťou.

Polohy pri mužskej masturbácii

Technik použiteľných pre mužskú masturbáciu existuje niekoľko. Najčastejšie sa tieto techniky skúšajú v polohe, keď muž leží na chrbte a jednou alebo oboma rukami trie svoj úd. Masturbácia u mužov je zakončená ejakuláciou. Je teda nutné po jej dokončení ejakulát utrieť. Majte preto prichystané po ruke vždy nejaké papierové vreckovky alebo toaletný papier. Iná technika mužskej masturbácie vyžaduje polohu v ľahu na bruchu. Táto poloha je potrebná vtedy, ak máte v pláne vyskúšať trenie penisu o posteľ, čo prináša mnohým mužom aj uspokojenie. Existujú rôzne techniky masturbácie as nimi aj rôzne polohy. Vyskúšajte tú, ktorá je Vám najpohodlnejšie a pri ktorej dosiahnete orgazmus najľahšie.

Kde masturbovať?

Najlepšie masturbácii si muž užije spravidla vtedy, keď je sám, má pokoj a môže sa sústrediť. Je potrebné, aby sa uvoľnil, a aby mal istotu, že ho nikto nevyruší alebo neodhalí. Pohodlné miesto pre mužskú masturbáciu je nepochybne posteľ, ďalej je príjemným miestom pre sebauspokojovanie vaňa alebo sprchovací kút, kde Vám bude trenie penisu obzvlášť príjemné, navyše si potom nemusíte robiť hlavu s tým, čo s ejakulátom a možným miestom pre masturbáciu je aj záchod, kam sa môže muž uchýliť vždy, keď na neho príde túžba po orgazme. Nemusí pritom čakať, až bude sám doma.

Techniky mužskej masturbácie

Ako sme už uviedli, rovnako ako u ženskej, tak iu mužskej masturbácie existuje niekoľko techník, ktoré sa dajú rôzne kombinovať, striedať, apod Poďme si ich jednu po druhej predstaviť.

Technika zvaná dlaň

Jednou z techník, ako sa priviesť k orgazmu, že trenie špičkou žaluď o dlaň druhej ruky. Niektorí muži si obľúbili techniku, pri ktorej zovrú päsť a priloží ju na žaluď. Potom sa snaží pretlačiť penis skrz zovretú päsť a takto prenikať stále ďalej. Niektorí uprednostňujú spôsob, kedy preťahujú penis medzi prostredníkom a prstenníkom ruky. U tejto techniky je vhodné používať lubrikačný gél, rovnako ako aj u iných je jeho použitie odporúčané.

Technika päsť

Masturbácia päsťou patrí celkom určite k najbežnejšie technike, ktorú muži pri masturbácii používajú. Vykonáva sa veľmi jednoducho a to tak, že muž zovrie pevne penis svojimi prstami pri koreni, asi tak rovnako, ako sa drží tenisová raketa a pohybuje takto zovretou rukou hore a dole, opakovane, rýchlosťou, ktorá sa mu páči. Táto technika poskytuje mužom najtesnejší kontakt medzi penisom a rúk, a čím väčšie zovretie, tým väčšiu rozkoš. Táto technika je vhodná predovšetkým pre tých, ktorí majú veľký penis. Ak dĺžka penisu nie je pri erekcii dlhšia ako samotná dlaň, alebo presahuje len o pár centimetrov, bude problém pohybovať zovretím hore a dole. V týchto prípadoch sa odporúča penis uchopiť inak.

Technika krúžok

Technika masturbácie zvaná krúžok sa vykonáva tak, že muž spojí palec a ukazovák do tzv krúžku, ktorý pevne obopne penis. Táto technika však nie je tak intenzívne, ako tá pod názvom Päsť, ale pôsobí na penis v celej jeho dĺžke. Navyše výhodou techniky Krúžok nezáleží na dĺžke penisu.

Technika zvaná päť prstov

Vaša ruka počas tejto techniky smeruje úplne rovnakým smerom ako penis. Muž drží penis štyrmi prstami na vrchu koreňa a prstom ho drží zase dole. Toto uchopenie umožňuje mužovi, ktorý túto techniku ​​praktizuje, lepšiu kontrolu a tiež väčší pôžitok z pohybu jeho roky po celej dĺžke penisu, aj keď nie je zrovna robustných rozmerov.

Technika masturbácie s tromi prstami

Táto techniku ​​môžu praktizovať tí muži, ktorí majú malý penis. Veľmi jednoducho uchopí penis rovnakým spôsobom, ako by držali v ruke pero alebo ceruzku. Tento spôsob uchopenia umožňuje masturbujícímu muži lepšiu kontrolu a dáva mu maximálnu dĺžku pohybu ruky po penise a to naozaj po celej jeho dĺžke, teda od koreňa až po žaluď. Je Vám zrejme jasné, že kontakt medzi rukou a penisom bude v tomto prípade menšie.

Technika zvaná backhand

Táto technika patrí k veľmi dobrým a účinným. Ide o úchop, ktorý je opačný ako úchop pri technike Päsť. Muži sa odporúča uchopiť penis z ľavej strany, ak sa jedná o praváka. Aby bolo možné tohto úchopu dosiahnuť, je nutné zápästia otočiť tak, aby palec smeroval nadol. Pri tomto úchopu možno bude tiež nutné nakloniť penis mierne do strany. Možno Vám táto technika príde zo začiatku mierne nepríjemná, ale ide o veľmi efektívne a dobré uchopenie pre prípad, že chcete pri masturbácii vyskúšať niečo iné, než na čo ste boli doteraz zvyknutí.

Masturbácia s názvom prosebníček

Než sa pustíte do masturbácie touto technikou, nechajte svoju predkožku nasadenú na žaludi už stoporeného penisu a zatiaľ ju nepreťahujte cez žaluď. Penis si vložte medzi obe dlane, rovnako ako keď prosíte av tejto pozícii s nimi pohybujte. Presne tak, ako by ste prosili. Táto technika je vhodná pre tých mužov, ktorí majú dlhšiu alebo zúženú predkožku.

Tento zoznam možných techník nie je zďaleka konečný. Existuje podstatne viac spôsobov, ako sa sebeuspokojovat, ako masturbovať a dosahovať tak neskutočných orgazmov. My sme Vás iba inšpirovali pre prípad, že by ste chceli vyskúšať niečo nové. Nehanbite sa za masturbáciu a skúšajte rôzne spôsoby sebauspokojovanie. Čím lepšie spoznáte svoje telo a bude s ním vedieť zaobchádzať, tým lepšie aj pre Vašu partnerku.

Techniky mužskej masturbácie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Techniky mužskej masturbácie

fero | 13.08.2013 17:36
Potrebujem radu ako masturbovat ďakujem

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 16.08.2013 02:27
Som nadrzany

Re: Techniky mužskej masturbácie

juro | 12.10.2013 13:31
Fero koľko maš rokov?Keď nevieš čo ti najlepšie vyhovuje,pri čom zaživaš najviac rozkoše.Jato mam najradšej natreti deckym olejčekom a pozorujem sa pri honeni pred zrkadlom,vidim na seba ako naasta vzrušenie a pozorujem sa pri každom dotyku kam sa dotykam a a ko my pri tom je.Je to zajimave vidieť ako po vystreku vzrušenie opadne a zostane pocit uvolnenia,skus.

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 14.01.2014 21:50
Keď som nadržany a nemam si skym zasuložiť,neostava nič ine ako si vyhoniť.Tuto nahradu som si natoľko obľubil,že niekeby si vyhonim aj tri krat do tyžd?a.Niekde som čital vraj vyhoniť si aspo? trikrat do tyždn pôsoby ako prevencia proti rakovine prostty,takže robim dva dobre veci na raz,prva je samozrejme prevencia a až na druhom mieste potešenie a rozkoš.

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 25.01.2014 13:03
Zase som dostal chuť si vyhoniť tak som si schuťou vyhonil bolo to fajn uvolnenie,lepšie mi je kvalitne si vyhoniť ako nekvalitne zajebať.

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 30.01.2014 14:00
Rad masturbujem či je to pred alebo po sexe alebo aj pri sexe rad si honim,pri sexe je to vzrušujucejšie lebo vas pri tom pozoruje partnerka ktora sa tiež pria a onanujete spoločne pred sebou je sa na čo pozerať.

Re: Techniky mužskej masturbácie

Jaro | 26.03.2014 12:19
Tiež rád masturbujem s manželkou, v mladosti som to rád robil s kamarátmi.

Re: Techniky mužskej masturbácie

pišta | 14.04.2014 16:13
je to zle ak si to robim každy den aj 2-3 krat

Re: Techniky mužskej masturbácie

jo | 17.04.2014 08:06
Záleži koľko máš rokov.

Re: Techniky mužskej masturbácie

zet | 10.05.2014 10:09
Vsetkeho vela skodi. Clovek sa stava otrokom svojho tela, co nie je dobre. No dokaze niekto ejakulovat aj bez drazdenia penisa? Mam na mysli tak,ako sa deje pri poluciach. Raz sa mi to podarilo pri plnom vedomi :-)

Re: Techniky mužskej masturbácie

anonym | 03.07.2014 17:56
Nezdá sa i nič zle na tom keď ma niekto chuť vyhoniť si ak to nevzbudzuje verejné pohoršenie a rád to robí nech si honi.Tiež som si obľúbil onanovať,manželke to nevadí dá sa povedať že ju vzrušuje keď sa pozera ako si pred nou vyhoním..Pri pohľade keď striekam viac nevydrží a onanuje tiež za chvíľu dosiahne viacnásobné orgazmi nesťažujeme si na taký spôsob milovania.

Re: Techniky mužskej masturbácie

Paťo | 19.07.2014 18:28
Je to v poriadku ked si honim aj 3 krat za den?

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 01.08.2014 14:44
Dobrý de?,čital som si komentare a chcel by som sa spytat.Som uz otec a moj syn ma videl pri masturbacii.myslel som si ,že je u babky no prisiel skor.Bohuzial videl vsetko a teraz stale chodi a pyta sa co a ako.Poradte ako by ste to riesili .Ma 14 rokov a neviem ci mam pockat alebo vysvetlit?dakujem:-(

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 17.08.2014 19:59
Ja si honím každý de? 2-5 krát , nemám problém 10- 20 minut po urobení sa znova urobiť, mám 17 rokov. A začal som v 10.

Re: Techniky mužskej masturbácie

hugoo | 14.11.2014 20:10
Ja si pri masturbacii rad pozriem aj porno

Re: Techniky mužskej masturbácie

anonym | 21.11.2014 19:10
Vždy keď nemám čo robiť myslím na sex,ak som sám masturbujem.Vzrušuje ma predstava byť videný pri onanovaní.Predstava že niekoho moje honenie vzrušuje a neodola tomu a pridá sa a honíme pred sebov je neopisatelna.Raz to skúsiť možno ma to už nebude tak vábiť,chcel by som to skúsiť,len tak bez dotykov každy sam a predsa spolu..

Re: Techniky mužskej masturbácie

anonym | 02.12.2014 20:32
Je fajn si dobre vyhoniť,už ma nebaví doprosovanie,Doprosovať sa mi liezlo na nervy,aby som jej urobil proti ak sa chce milovať poviem jej,ďakujem urobil som sa už sám.urob sa tiež alebo daj ju komu chceš,je to tvoja,daj komu chceš.Neviem čo s ?ou robí.

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 23.01.2015 14:21
Wow fungujete a mam iba 10 funguje dik za radu

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 26.02.2015 22:23
Najlepsie je to prosenie

Re: Techniky mužskej masturbácie

anonym | 12.04.2015 18:49
je normalne ak mam na penise popraskanu kozu ? teda na vrchu ? ...

Re: Techniky mužskej masturbácie

honič | 19.04.2015 19:03
To prosenie je ako keby som trtkal gumennu ánču ale je to super.

Re: Techniky mužskej masturbácie

anonym | 19.04.2015 19:05
Do riti nemate nic na praci len si honit.?:-D

Re: Techniky mužskej masturbácie

Ja | 01.05.2015 20:31
Ahoj :) Rad si pri masturbovani strkam nieco do zadku (niesom homosexual) .. je to normalne ? Dik za odpoved

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 03.05.2015 23:41
Ano je to normalne :)

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 23.06.2015 16:49
Je normalne ze sa urobim aj na gayoch aj ked gay niesom? A este je normalne ked sa urobim bez porna za 1minutu? Mam 13,5 rokov..

Re: Techniky mužskej masturbácie

123 | 02.10.2015 20:50
Je normalne ked si vyhonim aj nagayporne vek13r.

Re: Techniky mužskej masturbácie

dusan | 25.10.2015 18:07
Mna by zaujimalo, ako sa vystriekat do uplneho konca. Myslim tak ze mi nevyjde uz semeno. To striekanie by malo byt zasebou.

Re: Techniky mužskej masturbácie

Peter | 11.11.2015 19:19
Ja si musím ho poriadne vihonit,som večne
nadrzani nemám dievca mám 34r mám plné
semeniki:-) ;-)

Re: Techniky mužskej masturbácie

milan | 23.11.2015 14:39
Komentár tiez by som sa rad vyhonil s niekym dost ma to laka pozret ako to robí a ako strieka iny. je to niekedy super pozret porno ked nemas pri sebe babu a vyhonit si ho najradsej to mam rano po prebudeni to mi pekne stoji.

Som HOMO

anonym | 27.12.2015 21:25
Ahoj Mám 15 a som gay.Začalo to tak že som pozerával gay porno a honil si pri tom.Raz po treningu s?e ostali s chalanmi v šatni a nudili sme sa a boli sme unaveni s treningu no a sedeli sme v satni nahy tak sme si zacali honit a porovnavali sme si penisi potom sme isli do sprch a tam sme hrali flasu a zacali sme si lizat kokoty no a potom som sa stretaval s kamaratmi nadalej az sme si raz povedali ze to posunieme dalej a zacali sme sa jebat.A od vtedy mame s chalanmi sex 2×do tyzdna

Re: Techniky mužskej masturbácie

ja | 06.01.2016 16:30
Anonym, pokecáme by si ? Daj sem nejaký kontakt.

Re: Techniky mužskej masturbácie

yasuo | 08.01.2016 23:57
Ja si rad lahnem na brucho a pohibujem pásom do prava a do lava ... A trvá mi to kratšie ako pri technike päsť

Re: Techniky mužskej masturbácie

macher | 01.04.2016 13:38
Akože nechcem byť blbec.Ale nechapem akym štýlom sa sem rozprávate.

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 02.04.2016 18:18
Tiezsi rad honim aj ked som trtal divcata ale bavimato aj sameho a casto a chcelbi som to skusit a s kamosom

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 02.04.2016 18:18
Tiezsi rad honim aj ked som trtal divcata ale bavimato aj sameho a casto a chcelbi som to skusit a s kamosom

Re: Techniky mužskej masturbácie

NoNameSk | 02.07.2016 20:03
Chcel by som sa spýtať je vporiadku ked si niekedy v

Re: Techniky mužskej masturbácie

Jozef Varga | 25.07.2016 03:06
Je v poriadku keď si vyhonim a ešte nemám semeno, lebo som mladý? :)

Re: Techniky mužskej masturbácie

anonim | 26.07.2016 19:18
mam trinast rokov a chcel by som vediet ako si to urobit tak aby som mal najefektivnejsi orgazmus

Re: Techniky mužskej masturbácie

anonim | 26.07.2016 19:28
chcel by som si z niekim honit do 14rokov volajme cez skype napiste kontakt

Re: Techniky mužskej masturbácie

Anonym | 05.08.2016 00:42
honim si ho 2-3x za den najlepsie je pre mna suchat si ho o postel.

Re: Techniky mužskej masturbácie

Erik | 12.08.2016 02:11
Je normálne keď si ho honim každý de? v jedním dome s rodičmi keď pozerajú telku mám 12?

Re: Techniky mužskej masturbácie

aninim | 08.09.2016 16:38
erik je to uplne normalne

Re: Techniky mužskej masturbácie

Luky | 26.10.2016 17:14
Tu som sa aj pobavil, aj sa naučil niečo nové.. Zaujímavé "úchopy"..:D http://www.zvacsenie.sk/masaz-prostaty/

Re: Techniky mužskej masturbácie

Meno netreba | 31.10.2016 19:32
Je dobre ked si honim aj 3 krat do tyzdna?

Re: Techniky mužskej masturbácie

ffe | 01.11.2016 16:00
Kto chce spolu onanovat na skype? Moj nick fefe...2 napis mi.ja sport. Postava

darca spermie

andres | 27.01.2017 15:24
Darujem sperma v bratislave.ak sa tu taka najde co by chcela miminko tak sa ozvy mi a je to zadarmo.meil je vojna@centrum.sk

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky