Španielske mušky - použitie

Španielske mušky sú najznámejšie prírodné afrodiziakum a vďaka nemu je možné prežívať skutočné sexuálne extázy. Zaujíma vás viac? Potom si prečítajte, ako sa toto prírodné afrodiziakum používa.


Španielske mušky sú zrejme najznámejšie prírodné afrodiziakum. Umožňuje prežiť veľmi silné vzrušenie až priamo erotické extázy. Španielske mušky sú určené ako pre mužov, tak pre ženy. Ich použitie je veľmi jednoduché - stačí použiť niekoľko kvapiek pod jazyk alebo sa nimi môžu natierať intímne miesta.

Čo je afrodiziakum?

Afrodiziakum je prostriedok na povzbudenie sexuálneho vzrušenia a libida. Za účelom zvýšenia vzrušivosti sa používajú najrôznejšie prírodné alebo chemické látky. Medzi afrodiziaká sa považujú aj látky, ktoré vyvolávajú potenie a zrýchlenou činnosť srdca, medzi verejnosťou sa sa hovorí zvyčajne o použití kari alebo chilli. Medzi veľmi obľúbená prírodné afrodiziaká patrí napríklad ambrein, bujarník johimbe, děhel čínsky, pískavica, grécke seno, zázvor, ženšen pravý atď

Aké zloženie majú španielske mušky?

Základom kvapiek je aminokyselina Arginín, ktorá zlepšuje sexuálny zážitok. Španielske mušky vo forme kvapiek sú kombináciou aminokyselín a vitamínov a navyše obsahujú veľmi účinnú látku cantharidin, ktorá sa získava z ľahko jedovatého chrobáka. Španielske mušky je ale treba ich používať v rozumnej miere.

Ako dávkovať a užívať španielskej mušky

Ak budete španielskej mušky užívať v správnej koncentrácii, potom vám španielskej mušky neublíži. Nemali by sa užívať viac ako v jednej dávke (5 - 7 kvapiek) denne. Ich použitie je veľmi jednoduché: nakvapkajte si 5 až 7 kvapiek pod jazyk približne 30 minút pred plánovaným stykom, ale možné je vypiť je v akomkoľvek nápoji, čo umožňuje podať je (i napríklad tajne) partnerovi či partnerke. Španielske mušky sú kvapky číre farby, bez vône a zápachu. Niektorí ľudia uvádza po ich požití ľahké brnenie, zvlhčenie sliznice alebo až zvieracie chtíč apod

Španielske mušky ako krém

Španielske mušky sa kvapkajú sa pod jazyk alebo sa nimi môžu natierať intímne miesta. Vo forme krému sa španielske mušky používajú k zvýšenej vnímavosti a citlivosti, kedy dosiahnete oveľa väčšieho sexuálneho zážitku. Krém zo španielskych mušiek dobre vmasírujte do pokožky intímnych miest a veľmi skoro očakávajte ich účinok.

Výhody španielskych mušiek

Španielske mušky môžete mať doma v zásobe pre každý prípad, pretože balenie vydrží veľmi dlho. Nikdy neviete, kedy sa bude toto afrodiziakum hodiť a vždy sa predsa nájde príležitosť si trochu okoreniť sexuálne hry. Španielske mušky pôsobí povzbudivo a dokážu značne umocniť zážitok zo sexuálnej hry. Španielske mušky sú vhodné pre ženy aj pre mužov a pretože sú tieto kvapky bez vône a bez akejkoľvek chuti, môžete ich použiť aj tajne. Mužom spôsobuje použitie španielskych mušiek lepšie a pevnejšie erekciu a zvýšenie sexuálnej chuti. U ženy dochádza k lepšiemu prekrveniu pohlavných orgánov, vyšší vzrušivosti a najmä k zvýšenej chuti na sex.

Španielske mušky - použitie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Španielske mušky - použitie

Ivan | 21.10.2015 21:17
O uzivani spanielskych musiek sa docitate tu: http://www.afrodiziakum.sk/blog/ako-funguju-a-ako-uzivat-spanielske-musky/

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky