Návleky na penis a prst

Návleky na penisy sú stále veľmi obľúbenými erotickými pomôckami. Nakupujú je ženy aj muži na spestrenie svojho sexuálneho života. Čo vlastne tieto návleky dokážu, ako sa používajú a kde všade sú k dostaniu to všetko Vám prezradíme v nasledujúcom článku!


Erotické pomôcky sa teší čoraz väčšej obľube hlavne vo forme darčekov medzi partnermi. Kúpa týchto pomôcok už dávno nie je výsadou odvážnych. Zaobstarať si ich môžete nielen v kamenných obchodoch, ale aj na internete za veľmi prijateľné ceny. Pozor na kvalitu a bezpečnosť výrobku si však musíte dávať aj tu! V sexshopoch sa Vám väčšinou dostane naozaj prvotriedneho tovaru. Ak si odtiaľ erotické pomôcky objednáte telefónom alebo emailom, môžete si byť istí maximálnou diskrétnosti dodania. Medzi osvedčené darčeky, či už na Valentína alebo k narodeninám, patrí erotické prádlo, masážne olejčeky, originálne sady kondómov alebo napríklad vibračné krúžky na penis. Tí odvážnejší si do košíčka pridajú vibrátor, dildo alebo Venušine guličky. Ak máte radi pestrý sexuálny život, siahnuť môžete aj po návlekoch na penis aj prst - spokojný budete Vy i Vaša partnerka!

Z histórie erotických pomôcok vieme, že ...

... Sa ich prvý používania dokázalo už v Starom Egypte. Pomôcky pre sexuálne potešenie sa vtedy vyrábali z kameňa, dreva, kostí alebo vosku. Miesto lubrikačných gélov sa používal olivový olej. Egypťania, Starí Gréci a neskôr aj Japonci sa na používanie erotických pomôcok dokonca verejne priznávali. Toto priznávaní nebolo nijako zahanbenia ani trestané dlhú riadku rokov - naopak! Ľudia sa za svoje erotické potešenie nehanbili. Asi najznámejším prostriedkom na dosiahnutie orgazmu sa stal vibrátor. Dnes vnímame vibrátory ako dômyselné pomocníkmi všemožných tvarov, materiálov a veľkostí. Predtým však vibrátory nemali slúžiť k sexuálnemu potešenie, ale k liečbe. Lekári praktizovali liečbu vibrátorom hysterickým ženám, čo dnes môže pôsobiť vskutku úsmevne. Od roku 1869 sa na svete objavili prvé vibrátory na parný pohon. Prenášali sa v kufri, boli ťažké, veľké a ženy je moc slávne neopěvovaly. Až o dvadsať rokov neskôr bol parný pohon nahradený pohonom elektrickým. V dvadsiatych rokoch dvadsiateho storočia sa ukázalo, že vibrátory rozhodne nemajú žiadny liečebný účinok, ale poskytujú len sexuálny a erotický zážitok. Začali sa vyrábať všemožné prototypy umelých penisov a ich predaj razantne stúpol. Dodnes sa vibrátory na erotickom trhu udržujú v TOP špičke najpredávanejšieho tovaru.

Druhy erotických pomôcok

Ako sme už spomenuli, vibrátory stále patrí medzi špičku najpredávanejšieho sexuálneho tovaru. Získať ich môžete v niekoľkých prevedeniach, od plastových, kovových, sklenených až po vaginálny, análny as rôznou povrchovou štruktúrou. Väčšina vibrátorov pôsobí vysoko realisticky a väčšinou je ovláda malý spínač s voliteľnou nastaviteľnosťou vibrácií.

Venušine guličky

Venušine guličky fungujú na princípe dvoch v sebe umiestnených guličiek. Pri pohybe do seba narážajú a prenáša vibrácie na pošvovej steny. Aj tieto guličky sú k dostaniu v niekoľkých farbách, druhoch a typoch. Vyrábajú sa zo silikónu alebo plastu a sú spojené šnúrkou. Je tu potrebné po každom použití guličky vyvariť alebo aspoň dezinfikovať. Aby bolo ich zavedenie a nosenie pohodlné, kúpte si k nim aj lubrikačný gél. Možno Vás prekvapí, že Venušine guličky slúžia tiež ako zdravotná pomôcka. Pomáhajú totiž spevňovať panvové dno, vďaka ktorému sa potom naučíte ľahko ovládať panvové svalstvo.

Motýliky

"Motýliky" sú malé silikónová zvieratká, ktoré sa zavádzajú do dámskych nohavičiek. Prudko stimulujú klitoris a niektoré typy sú dokonca obohatené aj o malý "penis", ktorý je možné zaviesť až do pošvového vchodu. Títo roztomilí pomocníci sa stanú najlepšími priateľmi každej ženy!

Pripínacie penisy

Pripínací penisy sú najčastejšie využívané medzi homosexuálmi. Môžeme si ich kúpiť s vibrácií aj bez ak panvici sa pripevňujú pomocou špeciálnych popruhov. Než sa rozhodnete pre kúpu tejto pomôcky, musíte sa rozhodnúť, kto bude pripínací "nohavičky" používať. Pripínací penisy sa totiž vyrábajú pre mužov aj ženy av oboch prípadoch je typ nosenie založený na prirodzení. Nohavičky musí dokonale sedieť, nesmie škrtiť ani obmedzovať v pohybe. Aj veľkosť umelého penisu musí byť prijateľná pre oboch partnerov.

Erekčné krúžky

Erekčné krúžky fungujú na princípe "priškrtenie" penisu. Ten potom vydrží dlhšie v pozore a oddiali ejakuláciu. Krúžky sa delí na vibračné a nevibračné a niektoré dokonca disponujú špeciálnym dráždičom na klitoris. Môžete si ich kúpiť ako pomôcku pre jedno i viac použití. Existujú však aj druhy na diaľkové ovládanie. K dostaniu sú z niekoľkých materiálov - silikón, gél, kov, koža a dokonca aj guma.

Návleky na penis

Návleky na penis umožňujú mužom zväčšiť dĺžku alebo hrúbku svojho penisu. Urobí tak sebe aj svojej partnerke sexuálny styk oveľa intenzívnejšie a krajšie. Vyrábajú sa z pružných materiálov ako je plast, silikón alebo gél. Kúpiť si ich však môžete vyrobené aj zo špeciálneho textilu. Narozdiel od erekčných krúžkov však tieto návleky neoddalují ejakuláciu. Návleky sú totiž nasadené po celej dĺžke penisu a teda ho neškrtí na koreni. Sú tenké a pri styku pôsobí ako kondóm. Neznižujú citlivosť a z penisu nešmýkajú. Najviac tieto návleky ocenia ženy, ktoré vďaka nim mnohonásobne lepšie prežijú styk so svojím partnerom.

Druhy návlekov

Aj český erotický trh ponúka širokú škálu druhov návlekov na penis:

  • silikónový
  • gélový predlžujúce
  • návlek na zväčšenie priemeru
  • kryštalický
  • latexový
  • vibračné

 

Vibračné návleky sú navrhnuté hlavne pre maximálne potešenie partnerky. Sú vyrobené z extrémne elastických materiálov a dajú sa ľahko navliecť. Majú v sebe zabudovaný minivibrátor a obsahujú aj uzdičku, ktorú je možné prevliecť za semenníky. Vibrátor sa dá z návleku ľahko odňať a môžete ho používať aj bez neho.

Ako sa návleky používajú?

Je potrebné vedieť, že sa návleky nasadzujú na stoporený penis. Potom aplikujte lubrikačný gél a natiahnite návlek až ku koreňu. To je všetko. Nie je to jednoduché? Tak s chuťou do toho! Rozhodne nebudete ľutovať. Za skúšku nič nedáte!

Návleky na prst

Návleky sa nasadzujú na prsty a sú určené na dráždenie intímnych partií. Tieto návleky sú prevažne vyrobené z gélu alebo silikónu a vyznačujú sa svojou originálnou povrchovú úpravu pre zintenzívnenie sexuálneho zážitku. Najobľúbenejšia sú návleky posiate ihličkami, hrubými výstupkami alebo dômyselnými záhyby. Môžu sa ľahko používať aj vo vode. Veľkosť týchto návlekov je väčšinou k dostaniu v 13,5 cm a ich priemer býva od 3-5 cm. Sú veľmi jemné, pružné a jedno balenie obsahuje min. 2 kusy. Stimuláciu si môže žena vykonávať sama alebo za pomoci partnera. Jednou jedinou nevýhodou týchto návlekov je fakt, že niektoré návleky na prsty sú pre úzke ženské prsty veľké. Partner však bude polichotený, keď Vám na spokojnosť môže pomôcť sám. Aj návleky na prst sa vyrábajú vo forme vibračné pomôcky. Fungujú na tri gombíkové batérie a ich vibrácie Vás budú nežne dráždiť celým telom.

Neváhajte a vyskúšajte návleky na penis aj prst aj Vy!

Návleky na penis a prst


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky