Masturbátory pre mužov

Páni, ak ste práve sami, nemáte ženu ani žiadnu dievča, a už vám začína schádzať sex, možným riešením je masturbátor. Masturbátor však využijú aj zadaní muži, ak ich partnerka práve nemá náladu.


Ako už vyplýva z názvu, masturbátor je erotická pomôcka slúžiaca k dráždeniu penisu. Pôvodným účelom masturbátoru bol odber semena býkov, k čomu sa napokon podstatne väčšie masturbátory používajú dodnes. Ku účely odoberanie spermií sa masturbátory občas využívajú aj v lekárstve. Avšak masturbátor, o ktorom vám chceme povedať, slúži ako náhrada klasického vaginálneho alebo aj análneho styku prípadne orálneho sexu. Avšak pozor, nejde o náhradu len tak hocijakú, ktorá vás ihneď omrzí. Moderné masturbátory sú natoľko kvalitné a prepracované výrobky, že mnohí muži pri ich užívaní pociťujú ešte intenzívnejšie pocity, ako pri naozajstnom sexe so svojou partnerkou.

Ako funguje masturbátor?

Masturobátor totiž využíva princípe podtlaku, ktorý je navyše plynule regulovateľný, takže bude záležať len na vás, ako silné sanie s podtlak chcete zažiť. Po odstránení vrchného viečka masturbátoru objavíte otvor určený na zasunutie a následnému dráždenie penisu. Tento otvor je u niektorých masturbátorov veľmi realisticky tvarovaný do tvaru vagíny alebo análneho otvoru. Keďže je vnútorná časť masturbátoru z lekárskeho silikónu, aj dotyk je veľmi príjemný a naturalistický. Na druhom konci masturbátoru sa potom nachádza ďalšie menšie viečko, zo ktorého pomocou môžete regulovať podtlak vo vnútornej časti masturbátoru a ovládať tak silu satia a intenzitu podtlaku.

Druhy masturbátorov pre mužov

Existuje niekoľko druhov masturbátorov pre mužov. Väčšinou ide o podlhovasté krabičky rôznych dizajnových prevedení a farieb, ktoré majú jeden hlavný otvor a druhý menší určený na reguláciu množstva vzduchu vo vnútri masturbátoru. Masturbátory možno rozdeliť podľa niekoľkých hľadísk, a to na masturbátory: vibračné a nevibračné, jednorazové a opakovane použiteľné a ďalej podľa toho, aký telesný otvor masturbátor napodobňuje.

Mužský masturbátor s vibráciami alebo bez?

Ak si ľudia vyberajú erotické pomôcky, zvyčajne majú sklon dať prednosť tým, ktoré majú možnosť vibrácií. Aj v prípade masturbátoru máte na výber prístroj s vibráciami alebo bez. Nevibračné mastrubátory majú však jednu neoceniteľnú výhodu, vďaka ktorej sú veľmi obľúbené - možno ich použiť v sprche. Použitie masturbátorov v sprche je totiž veľmi obľúbené, pretože voda ešte viac zosilňuje jeho účinky. Vibračný masturbátor v sprche použiť nemôžete, pretože by hrozilo zničenie motorku vodou.

Koľkokrát sa dá masturbátor použiť?

Niektoré mastrubátory sú jednorazové. Nedajú sa rozobrať, takže nie je možné ich po použití vyčistiť. Z hygienických dôvodov preto nie je vhodné použiť ich opakovane. Pretože aj tieto jednorazové masturbátory sú pomerne drahé, je lepšie zvoliť model, ktorý je možné po použití rozobrať a vymyť, vďaka čom ho môžete používať opakovane.

Masturbátor a jeho otvor

Masturbátory môžu napodobňovať rôzne telesné otvory. Medzi najčastejšie patrí vagína, análny otvor alebo ústa. Niektoré masturbátory majú rôzne otvory z oboch strán, takže si môžete vybrať, na čo máte práve chuť.

Masturbátory pre mužov


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky