Erekčný krúžok

Máte problémy s erekciou? Vyskúšajte škrtiace krúžky. Táto praktická erotická hračka vám môže vylepšiť sexuálny život. Nutné je však poznať pravidlá používania škrtiacich krúžkov.


Kvalitné erekcie muža je neoddeliteľnou súčasťou kvalitného sexuálneho vzťahu. Ale nie každý muž môže povedať, že je so svojou erekciou spokojný. Rôzne prieskumy ukázali, že na svete trpí poruchou erekcie až sto miliónov mužov. Niektorí muži tento problém rieši vyhľadaním lekárskej pomoci, iní sa rozhodnú pre použitie erotických pomôcok. Erotické hračky môžu pomôcť v prípade, že je porucha erekcie spôsobená prepracovanosťou alebo únavou. K zlepšeniu erekcie môže poslúžiť škrtiacej (erekčný) krúžok. Túto erotickú hračku môžu tiež používať muži, ktorí problémy s erekciou nemajú.

Čo je to erekčný krúžok

Erekčný krúžok je teda erotická pomôcka, ktorá slúži na udržanie dlhšej erekcie. Nielenže táto pomôcka pomôže muži dlhšie vydržať v "akcii", ale tiež príjemne stimuluje ženu. Erekčné krúžky môžu byť navrhnuté tak, aby počas sexu dráždili klitoris ženy.

Ako funguje erekčný krúžok

Erekcia krúžok alebo aj pod iným označením krúžok škrtiacej je sexuálna pomôcka, ktorá slúži k udržania erekcie. To už vieme, ale ako teda táto hračka funguje? Erekcia je založená na tlaku krvi, ktorá vyplní toporivé telieska v penise, u niektorých mužov nevydrží penis v stoporenom stave príliš dlho, a tak sa môže stať pomocou erekčný krúžok. Erekčný krúžok sa nasadí na koreň penisu. Penis je zaškrtenie po obvode a týmto sa zmenší odtok krvi. Erekcia sa tak udrží po dlhšiu dobu. Erekčný krúžok je vhodné používať s lubrikačnými gélmi určenými na prekrvenie penisu. Vyskúšať môžete aj hrejivé lubrikačné gély, ktoré tiež napomáhajú lepšie erekciu. Erekčné krúžky je tiež možné doplniť vákuovou pumpou na penis. Vákuová pumpa je určená na zväčšenie penisu a na dosiahnutie rýchlej erekcie. A potom erekčný krúžok použijete na udržanie erekcie.

Keď používate erekčný krúžok, správajte sa vždy zodpovedne. Čo to znamená? Použitie tejto erotické pomôcky sebou nesie určité riziká. Príliš dlhé zaškrtenie môže nenávratne poškodiť tkanivo penisu. Bezpečná doba používania erekčného krúžku sa pohybuje okolo 10 minút, krajné hranice je 15 minút. Keď je zaškrtenie penisu nepríjemné alebo bolestivé, je nutné krúžok ihneď zložiť. V prípade, že sa penis po zložení krúžku nevráti do pôvodného stavu, navštívte ihneď lekára.

Erekčné krúžky

Erekčné krúžky je možné zakúpiť v rôznych veľkostiach. V ponuke sú aj vibračné krúžky, ktoré prinesú vzrušivé pocity nielen vám, ale aj vašu partnerke. Erekčné krúžky môžu byť opatrené stimulačnými hrbolčeky alebo môžu byť hladké. Erekčné krúžky, ktoré slúžia na dráždenie, sú určené na stimuláciu klitorisu alebo análu. Samozrejmosťou je, že erekčné krúžky môžete zakúpiť v rôznych farbách. Táto erotická pomôcka môže byť skvelým oživením vášho sexuálneho života. Pri použitá erekčného krúžku však vždy myslite na bezpečnostné pravidlá.

Erekčný krúžok


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Erekčný krúžok

Lukáš | 17.02.2016 10:07
ďalšie dôležité informácie o krúžkoch na penis http://www.stoporenie.sk/kruzok-na-penis/ . Všetko čo potrebujete vedieť, ich typy, cena aj skúsenosti s používaním.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky