Erekčné krúžky nevibračné

Dnes som sa rozhodol napísať niečo o erekčných krúžkoch. Veľa ľudí sa totiž domnieva, že slúži len pre ľudí, ktorí majú problémy s erekciou. Môžem vás ale ubezpečiť, že to tak naozaj nie je.


Dnes som sa rozhodol napísať niečo o erekčných krúžkoch

Veľa ľudí sa totiž domnieva, že slúži len pre ľudí, ktorí majú problémy s erekciou. Môžem vás ale ubezpečiť, že to tak naozaj nie je.

Skúšal som viac druhov týchto krúžkov a musím povedať, že mi trvalo dosť dlho než som narazil na ten "správny" ktorý by mi vyhovoval ako rozmerovo, tak aj po stránke utiahnutie krúžku.

Ak sa budeme baviť o tých lacnejších, tak tie majú trochu viac problémov

Buď mi ich veľkosť nevyhovovala, alebo praskali. Čo je ale najhoršie, že keď máte ísť na vec a chcete si nasadiť krúžok, tak s ním bojujete koľkokrát tak dlho, že ako sa vám to podarí tak je erekcia preč, čo rozhodne neni nič príjemného;-)

Konečne som ale objavil ten, ktorý je nielenže lacný, ale zároveň aj kvalitné. Jedná sa o tento typ
erekčný krúžok

Dá sa pohodlne a hlavne v rýchlosti povoliť pomocou páčky, ktorá je umiestnená na hornej časti krúžku. Potom stačí len ľahko krúžok povoliť, nasadiť, opätovne utiahnuť a to je všetko.

Krúžky rozhodne neslúži k poruche erekcie, ich úloha je úplne odlišný

Pri použití erekčného krúžku bude váš penis tvrdší a oevnější než kedykoľvek pred tým. Druhá užitočná vlastnosť krúžku je, že pri vhodnom zaškrtenie ste schopní udržať erekciu podstatne dlhšie než bez neho. Rozhodne ho vrelo odporúčam všetkým;-)

Ako ďalšie hodlám testovať vibračný erekčný krúžky, tak som sám zvedavý, aké to bude. Ak máte niekto z vás nejaké skúsenosti, budem rád keď sa so mnou o ne podelíte.

Erekčné krúžky nevibračné


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky