Ako používať krém pre zväčšenie penisu

Penis je pre mnoho mužov najdôležitejšou časťou tela. Najmä ide o to, aká je jeho veľkosť. Ak sa muži zdá príliš malý, potom hľadá možnosti, ako ho zväčšiť. Pomocou môže byť aj špeciálny krém pre zväčšenie penisu.


Penis a jeho veľkosť

Od nepamäti muža zaujímala veľkosť penisu. A to aj napriek tomu, že bolo dokázané, že najväčší penis nemusí byť pri milovaní to pravé. Často ženu zaujíma skôr technika milovania, než veľkosť mužovho údu. Napriek tomu snom každého muža je veľký úd, pýcha, ktorá predurčuje muža ako perfektného milenca. A tak mnoho mužov hľadá prostriedky, ako svoj penis zväčšiť. V ponuke možností nájdete napríklad posilňovacie cviky, masti, krémy, gély, rôzne nástavce, pilulky, podporné vitamíny a dokonca aj operácie.

Ako veľký má byť perfektné penis?

To je ale otázka. Velkost perfektného penisu sa nedá jednoducho zmerať. Perfektné penis je totiž ten, ktorý patrí perfektnému muži. A pre každú ženu je perfektným mužom práve ten, ktorého miluje. Napriek tomu, aká je najčastejšia veľkosť penisu a kedy sa penis už považuje za naozaj malý? Meranie penisu síce nie je štandardizované, ale zverejnená štúdia uvádza, že priemerný penis v pokojnom stave meria od 6,8 ​​do 10,7 centimetrov a v stave vzrušenia od 11,8 do 15,99 centimetrov. Ako malý penis sa označuje ten, ktorý má menej ako 7 centimetrov v natiahnutom, ale nevzrušene stave.

Ako získať nejaký centimeter navyše?

Pomocou môže byť aj obyčajný krém z lekárne či sex shopu. Alebo možno by sa dalo povedať krém neobyčajný, ktorý vie zosilniť a zväčšiť penis, či už dočasne alebo trvale.

Trvalé zväčšenie penisu

Pomoc ponúka prírodné krém na zväčšenie penisu, ktorý najčastejšie nájdete v lekárni. Obsahuje špeciálne extrakty, výťažky z bylín a rastlinných produktov. Tie penis vyživujú zvnútra, rozťahujú jeho cievy, dopĺňajú potrebné látky a tým mu napomáhajú k zväčšeniu. Zásluhou pravidelného a dlhodobého používania môžete byť milo prekvapení výsledkom. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je nutné krém nanášať dvakrát denne v malom množstve, najlepšie ráno a večer, a po rozotrení na penisu je potrebné počkať kým sa krém nevstrebe.

Dočasné zväčšenie penisu

Dočasné zväčšenie ponúka viac krémov, ktoré nájdete najčastejšie v sex shopoch, ale aj v lekárňach a dokonca aj v niektorých drogériách. Krémy na dočasné zväčšenie penisu sa najčastejšie používajú tesne pred stykom. Posilní erekciu, zvýši citlivosť a vnímanie erotických dotykov a vnemov. Môžu zabezpečiť aj silnejší orgazmus. Nanáša sa väčšinou až tesne pred milovaním. Nanášanie môže byť súčasťou erotické predohry, alebo môže byť krém nanesený v súkromí, bez vedomia ženy a tak je zaručená diskrétnosť. Malé množstvo krému sa nanesie na penis a jemne sa krúživými pohybmi vmasíruje. Účinok sa dostaví Zbehy krátkej chvíle a pretrvá po celý čas milovania.

Kombinácia krémov

Možností je aj kombinácia oboch krémov. Tá by nemala mať žiadne vedľajšie účinky, pretože krémy sú na prírodnej báze. Nanášanie je rovnaké ako pri jednotlivom používaní.

Ako používať krém pre zväčšenie penisu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Ako používať krém pre zväčšenie penisu

mariano | 11.03.2015 17:01
Poraďte

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky