Sexy kostýmy pre nevšedné chvíle

Čo takto okoreniť svoj ​​sexuálny život niečím novým? Máte rada trochu adrenalínu? Chcela dráždite svojho partnera erotickými novinkami? Čo takto prekvapiť ho veľmi príťažlivým oblečením priamo na telo?! Výber je skutočne bohatý a rozm


Mužské pokolenie je veľmi ľahko vzrušiteľný

Svojho partnera môžete dokázať zviesť aj napriek tomu, že neoplývajú zrovna dokonalými mierami. Nezáleží na tom, či vyzeráte ako modelka z časopisu alebo máte nejaké to kilo navyše. U zvádzanie víťazí predovšetkým Vaša aktivita a nápaditosť. Mnoho si vystačíte svojím osobným kúzlom - veď práve preto si Vás vybral, nie? Našich partnerov dokáže vzrušiť naozaj akákoľvek dráživá vec, akýkoľvek objekt túžby ... Medzi jeden z najzákladnejších faktorov sexu patrí aj erotické prádlo a všetko s ním spojené. Vidíte nejaký dôvod, prečo si také bielizeň nekúpiť domov? Veď sa jedná o obyčajnú chvíľu, nočné dobrodružstvo, ktoré zabezpečia, že sa Váš partner rozplynie blahom. Erotické prádlíčko na mužov pôsobí skoro rovnako ako afrodiziaká! Pustite si doma príjemnú hudbu, oblečte bielizeň, posaďte partnera na posteľ a hra môže začať!

Dámske nohavičky

Každá žena sa cíti dobre v niečom inom. Sto ľudí, sto chutí. Platí to aj o mužoch. Niektorým pánom sa na nás, ženách, páči tangá, niektorí preferujú nohavičky string, iní sa uspokoja aj s obyčajnými šortkami, len aby to z nás mohli rýchlo zložiť. Poznáte však všetky druhy nohavičiek? Ktoré považujete za tie najlepšie a ktoré preferuje Vy?

Klasické nohavičky (babičkinej)

Je pravda, že tento štýl nohavičiek asi väčšina žien už dávno nevyhľadáva. Je to tým, že materiál ani strih nie je veľmi sexy a na pohľad neatraktívny. Nohavičky sú navyše šité tak, aby zakrývali celý zadoček a väčšinou mávajú aj dosť vysoký pás. Viac ako sexuálny podtext pre nás skôr poskytujú pohodlie.

Francúzske nohavičky

Tento veľmi sexy kúsok odhaľuje skoro celé boky a je vyrábaný predovšetkým z čipky. Pre mužov sú tieto nohavičky na pohľad vysoko dráždivé a aj pre nás, ako ženy, sú komfortné a príjemné na dotyk.

Brazílska čipka

Nohavičky s vysokým strihom sú vhodné pre silnejšie typy postavy. Sú vyrábané nielen z krajkového materiálu, ale aj z elastanu a mávajú sexy rozparky na bokoch. Výborné pre ženy, ktoré sa rady chvália svojím plným pozadím.

Tangá

Kto by nepoznal tangá? Hit poslednej doby a predovšetkým mladej generácie žien. Tangá sú ušitá z troch pásu vedúcich cez boky a stredom. Odkrývajú celý zadoček a na mužov pôsobí skoro ako magnet.

Druhy string nohavičiek

String nohavičky môžeme prirovnať k tangám, ale predsa len sa líši väčším počtom druhov. Trh ponúka napríklad C-string, čo sú nohavičky na prvý pohľad neviditeľné. Nemajú totiž bočné uchytenie a ich tvar pripomína písmeno C. Sú veľmi praktické pod tesné šaty, kedy si neprajete, aby boli videné pásky či obrysy nohavičiek. Ďalej môžete v obchodoch objaviť aj G-stringy, čo sú nohavičky spojené prednou a zadnou časťou tenkým prúžkom látky.

Erotické podprsenky

Medzi najzákladnejšie druhy dámskych podprseniek patrí push-upky, bardotka, podprsenky bez ramienok aj polovyztužené, aj neviditeľné podprsenky a dokonca aj papierové. Výber podprsenky je dôležitý, umožňuje ženským prsiam požadovaný tvar. Trh ponúka celú škálu erotických podprseniek, ktoré nenechajú žiadneho muža chladným. Je dokázané, že pánmi oveľa viac priťahuje žena sporo odetá (napr. len v podprsenke a nohavičkách) ako žena úplne nahá. Pomalé vyzliekanie a odhaľovanie privádza mužov do extázy.

Pri výbere podprsenky, ktorá má za úlohu zaujať Vášho partnera, sa nerozhodujeme len podľa typu a tvaru. Nemenej dôležitý a veľa podceňovaný je aj výber farby a materiálu. S našou prirodzenou sexualitou je asi najviac dráždivá a sympatická farba červená a červená. Môže však predstavovať aj pocit ohrozenia. Ženy v poslednej dobe volí medzi svoje najobľúbenejšia farby spodnej bielizne čiernu a fialovú. Vyskúšať tiež môžete niečo úplne nové - čo takto korzety? Internetové obchody ponúkajú nespočetné množstvo kvalitných korzetov a nielen ich! Vybrať si môžete presne to, čo sa Vám páči a do 14 dní vec bez udania dôvodu vrátiť, čo v obyčajných kamenných obchodoch nejde.

Sexy dráždivé kostýmy

Každá žena túži byť pre svojho muža neustále atraktívne a žiadaná. Ak už tento pocit strácate, možno pre Vás máme riešenie. Čo tak vyskúšať jeden z netradičných sexy kostýmov? Posteľové hrátky okamžite naberú oveľa iný rozmer. Váš každodenný stereotyp ovládne nová vlna sexuálneho chtíč! Výhodou je, že sa na jednu noc môžete prevteliť do akejkoľvek úlohy, ktorú ste si chcela zahrať celý život. Aj Váš partner bude určite milo prekvapený tou náhlou zmenou Vašej image! Zaručujeme úžasnú noc, na ktorú ani jeden z Vás len tak nezabudne! Splňte si svoje erotické sny nevšedným zážitkom!

Možno máte predstavu, čo sa Vášmu páči. Možno sa docela často otáča za pohľadnú policistkou či v reštauráciách pokukuje po vnadných servírkách. Väčšinu mužov vzrušujú minišaty doplnené podväzkovým pásom a vysokými podpätkami. Ak ste však hanblivejšie a na ultrakrátke sukničky sa necítite, obchodný trh ponúka aj modely viac zahalené, ktoré padnú priamo Vašej osobnosti a sú rovnako príťažlivé a sexi ako mini elastické šatičky.

Čím všetkým sa môžem stať?

Behom pár minút sa môžete premeniť naozaj v akúkoľvek inú osobu. Môžete si zvoliť profesiu, ktorú ste nikdy vo svojom živote neprevádzkovala. Váš muž má meniny či narodeniny a chcete ho prekvapiť niečím, čo ho skutočne "dostane"? Vykúzlite zo seba potrebné chyžnú či letušku. Výber je ohromne bohatý! Väčšinu oblečkov môžete kombinovať s druhmi erotických pomôcok. Tým sa stane Váš sex s partnerom dokonalý!

Zvodný anjeliček, pekelná dračica, šibalská Santa pomocníčka, nevinná študentka, Baby Doll, pastierka ovečiek ....

U 80% mužskej populácie vedie zdravotná sestrička. Páni toto povolanie považujú za najviac sexy zo všetkých svetových profesií. Staňte sa sestričkou aj Vy. Premasírujte svojho partnera od hlavy až k päte, zmerajte jeho pulz a ak bude hnevať, pohrozte mu veľkú injekcií!

Výber záleží na Vás. Žiadna veľkosť nie je problém rovnako ako zvolený materiál. Kostýmy sa šijú prevažne s polyesteru, elastanu alebo latexu a kože. Nemal by sa žehliť a pranie sa odporúča len ručné. Väčšina kostýmov obsahuje navyše rozmanitú škálu doplnkov. Modely kúpime cca od 500 - 1500 €.

Kde si môžem sexi kostýmy zaobstarať?

Sexy funny oblečky si môžete zaobstarať na internetových stránkach. Niektoré firmy je dokonca požičiavajú, ale ak si ich chcete rovno zakúpiť, zájdite do sexshopu. Tu Vám poradia is výberom doplnkov a erotické hudby.

Ak máte s parnterem radi sladké, máme pre Vás tip, ktorý rozhodne stojí za vyskúšanie. Žalovať na internete a v špeciálnych erotických obchodoch mrknite na bielizeň z cukríkov. Nielen nohavičky, ale tiež podprsenky a korzety sa dnes vyrába celé z lipo bonbónikov, ktoré chutia všetkým. Nápad je to výborný a záleží len a len na Vašom partnerovi, ktorú časť prádlíčka zje ako prvý. Príjemnú zábavu!

Sexy kostýmy pre nevšedné chvíle


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky