Sexy bielizeň

Že život je len náhoda sa spieva v známej pesničke a že v živote náhody zažívame, o tom sa presviedčame každým dňom. Mojej kamarátke taká náhoda pomohla ku skoro dokonalému partnerovi, hlavnú úlohu tu hrala čipkovaná podprsenka.


Darčeky by mali prinášať radosť

Múdra, vzdelaná, inteligentná, milá, pekná atď, atď, všetky tie prívlastky si kamarátka zaslúži, len jedno jej v živote chýbalo, a to partner, na ktorého by bolo spoľahnutie. Vzhľadom k tomu, že jej tridsiatka klopala na dvere, začínala byť nervózna, pretože muži, ktorí prešli jej životom do tej doby, neboli tí, s ktorými by chcela tráviť zvyšok života, naozaj ani jeden. Snáď o to viac sa obklopovala nami, priateľkami, ktoré jej pomáhali zaháňať samotu. Spoločné oslavy všetkých narodenín i sviatkov naučili všetky z nás nešetriť na daroch, pretože sme vedeli, že aj my budeme obdarované, keď príde čas. Poznali sme sa navzájom dobre, takže všetky váhy a miery sme mali v malíčku a navyše sme každá tej druhej, tretej alebo štvrtej vyberali niečo, na čo sme samy nemali odvahu alebo po čom sme samy v kútiku duše túžili, treba zmyselne voňajúce toaletné vody, avantgardný šperky alebo rajcovnú prádielko.

Miesto čarovného orieška, radšej podprsenku

A práve tá naša cudná, skoro mníška, pri vyberaní jedného z ďalších darov neodolala cenovo výhodné ponuke a zakúpila niečo, čo by si sama nikdy neobliekla, aj keď miery by jej presne sedeli. Do zlaté krabice nechala zabaliť odvážnu čipkovou podprsenku vo farbe šarlátovej ak tomu čipkované nohavičky s elegantnou a zároveň roztomilú nohavičkou, niečo tak úžasného a fantastického. Uprednostňovala klasické nohavičky a hladkú podprsenku, rovnako tak výber farieb bol daný, vždy čierna alebo biela, všetko bolo síce kvalitné a pekné, ale bez iskry. A práve vtedy, keď sa vracala z tohto osudového nákupu, asi stále oslnenia tou vášnivo červenou farbou, pošmykla na prechode v polorozmrzlé brečke a zosunula sa pod prichádzajúci auto. Vodič našťastie predvídal a stihol zabrzdiť, ale bál sa v budúcnosti možných oplétaček a kamarátku prinútil, aby s ním odišla na lekárske vyšetrenie, aj keď tvrdila, že jej nič nie je a že to bola jej chyba. Špinavú a mokrú ju odviezol do nemocnice, kde jej vzápätí predstavil svojmu kamarátovi chirurgovi, ktorý ju mal prezrieť. V tej chvíli sa kamoške podlomili kolená, bol to totiž on, muž ich snov, pán Božský. Jeho stisk ruky ju zelektrizoval a jeho podmanivý hlas málom uviedol do hypnotického stavu. Poprosil ju, aby sa vyzliekla, že ju vyšetrí. Z tranzu okamžite vytriezvela a pretože bola pohotová, poprosila o okamih, že si odskočí. Na toaletách strhla praktické prádielko, ktoré na niektorých miestach po nehode došlo k ujme od špinavého snehu a soľanky z cesty. Učísla vlas, obliekla sa do červeného krajkového sna, ktorý mal byť darčekom a vydala sa do rúk pána Božského. Ten bol lapený a uchvátený, nielen jej vzhľadom, charakterom a vystupovaním, ale aj tým, čo mala na sebe. Proste to bol osud, nehoda a náhoda sa tu stretli a všetko malo šťastný koniec, už spolu zostali a nič ich nerozlúčili.

Buďme pekné a sexy každý deň

Kde je poučenie pre nás, ktoré ticho závidíme? Pán doktor kamarátke v slabej chvíľke priznal, že vždy obdivoval upravené ženy, ktoré sa neboja byť ženami. Spoznal vraj mnoho žien, ktoré na seba chceli upútať len na schôdzke, ale v bežnom živote boli nudné, rovnako ako ich spodnú bielizeň. Len ona bola vraj výnimka, pretože sa pod jeho ruky dostala osudovou náhodou a napriek tomu mala to, čo on od svojej budúcej ženy očakával, duševno, milý vzhľad a hlavne krásne bielizeň aj vo všedný deň. To viete, že mu nikdy nepovedala, ako to naozaj bolo, každopádne od tej doby je jej bielizník prehliadkou exkluzívnych kúskov, vrátane zamatového korzetu a saténových podväzkov.

Sexy bielizeň


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky