Recenzia BDSM propriet - pokarhania, lechtátko a svorky

Máme v pláne pripraviť väčšie seriál návodov o BDSM tematike. Takže sa budú hodiť aj pekné hračky k týmto hrám. Na paškál som si vzal jednoduché pokarhania, "šteklítko" a svorky na bradavky.


Ďalšie potrebné propriety, napríklad putá (kožená alebo kovová) sme už predtým testovali. Laná pre zväzovanie aktuálne testujeme, čoskoro snáď bude recenzia hotová. Mini pokarhania

Mini pokarhania vyzerajú pomerne nevinne

Na dĺžku majú 57 cm vrátane fialových strapcov. Tie sú vyrobené z mäkkej gumy. Šľahnutiu cez kožu skôr štiepa, ako bolí. Pre subinku je tak skôr príjemným prekvapením (keď má zaviazané oči), než veľkým trestom. Nemusíte nimi však len trestať a pôsobiť "bolesť". Môžete len ľahko prechádzať po koži a nechať druhého vycukat - nevie, v aký moment udriete. Čakanie bude pomerne trýznivé.

Pre väčší účinok je nutné vynaložiť veľkú silu, alebo použiť druhý koniec důtek. Čierna plastová rukoväť môže poslúžiť pre tvrdšie tresty - švihnutí cez zadoček je naozaj citeľné a zanecháva stopy na koži.

Ani po dlhšom používaní sa strapce neoddeľujú od důtek. Počas polročného skúšania prežili dosť úderov, takže životnosť je dobrá.

Klady:

  • Kvalitné prevedenie
  • K použitiu rukoväť aj strapce
  • Dlhá životnosť

Zápory:

  • Slabší účinok
  • Mini pokarhania
  • Šteklítko Červený tetrov

Ak prvá dnešná hračka bola na pomedzí trestu / slasti, tak Tetřeví lechtátko je skôr na podpichovanie. Jemná pierka sú rovnako ako fialové strapce u důtek pripevnená v rozšírenom konci plastovej rukoväte.

Pierkami / páperím môžete ľahko prechádzať po tele, štekliť na citlivých miestach, či len podpichovať. Pre trestanie môžete využiť celú rukoväť z plastu, ktorý je ľahko pružný. Vzduchom to pekne zasviští - na rákosku to však samozrejme nemá.

Klady:

  • K použitiu rukoväť aj pierka
  • Kvalitné prevedenie

Zápory:

Nijako výrazný účinok

Šteklítko Červený tetrov

Svorky na bradavky. Asi najzaujímavejšie dnešnej proprietà pre BDSM hrátky. Primárne sú určené pre bradavky, ktoré môžete príjemne (až tvrdo) stlačiť jemným klepýtky. Sú vyrobené z ohýbaného plechu, ale konca aj ovládacie čeľuste sú obalené gumou - umožňujú tak bezpečné používanie.

Čeľuste svoriek Aligátor (názov nebezpečný, ale reálne "nehryzú") sú pomerne dlhé, takže ani ženy s väčšími bradavkami nebudú o tento zážitok ochudobnené. Pre reguláciu sily stisku majú svorky aretačná skrutka, ktorým môžete ľahko ovládať čeľuste svoriek. Svorky sú spojené jemným retiazkou.

Použitie na bradavky je jasné - stačí prsník ľahko podobrať rúk, aby bradavka bola dobre prístupná, a přiklapnete na ňu jednu svorku. Druhú svorku umiestnite rovnakým spôsobom na druhú bradavku. Môžete ich použí aj ako genitálne svorky, ale dávajte pozor na silu stisku.

Potom už je zvyšok hrátok čisto na vašej fantázii

Môžete stisk svoriek regulovať skrutkou, môžete ťahať za retiazku a dráždiť tak prsné bradavky, alebo môžete vlastné ťahanie nahradiť maličkými závažiami. Pre ženy, ktoré majú citlivejšie bradavky, sú svorky solídnym trestom. Podobný účinok na bradavky majú podtlakové prísavky, ktoré sme v minulosti testovali.

Pri používaní svoriek sa nemusíte obmedzovať len na bradavky - svoje použitie nájdu aj na závojíčcích v lone. Ani páni nebudú ochudobnení - ich bradavky, či semenníky sa majú tiež na čo tešiť - svorky majú široké použitie.
Klady:

Viac použití

Ochranný obal čeľustí

Regulácia stisku

Zápory:

Nenašiel som

Recenzia BDSM propriet - pokarhania, lechtátko a svorky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Recenzia BDSM propriet - pokarhania, lechtátko a svorky

Lascivní.cz | 22.10.2013 15:17
Už vám došla inspirace, že máte potřebu vykrádat ostatní? Viz naše originální recenze na Lascivni.cz.

http://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-bdsm-propriet-dutky-lechtatko-a-svorky/

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky