Putá a masky pre erotické hrátky (BDSM)

Holdujete sexuálnym praktikám? Sadomasochistickým hrám? Zväzuje seba alebo partnera pri sexe? Chcete okoreniť váš sexuálny život? Nasaďte si masku alebo inú erotickú pomôcku a Váš sex dostane nový smer.


BDSM je skratkou pre výraz používaný v oblasti sexu, ktorý sa týka určitých sexuálnych praktík. Ide o vzťah, založený na vzájomnej dohode dvoch alebo viacerých osôb, medzi ktorými panujú pocity nadradenosti a podriadenosti. Najmä sa jedná o SM čiže sadizmus a masochizmus.

V sadizmu sa prejavuje role nadradeného, ​​ktorý má kontrolu nad svojou "obeťou". Sadista sa teší zo spôsobovanie bolesti sebe podřazenému jedinci. Masochizmus je presný opak. Podradeného jedinca vzrušuje bolesť, ktorá je mu spôsobovaná a ochotne ju prijíma.

V týchto praktikách je veľmi dôležitá oddanosť a poslušnosť podriadeného voči osobe nadradené. Nadradený musí zase dodržiavať podmienky, ktoré si vopred ustanovili. BDSM sa nepohybuje len u heterosexuálnym orientovaných jedincov, využívajú ich aj osoby založené homosexuálne.

Typické úlohy a praktiky

Zvyklostí v BDSM je rozdeľovanie úloh medzi jednotlivých účastníkov sexu. Je to ako v divadle, každý si na niečo hrá. Pravdepodobne najčastejšími sú pozície pán-otrok, väzniteľov-väzeň alebo učiteľ-žiak. Praktík, ktoré sa v tejto oblasti využívajú, je hneď niekoľko. Medzi najviac používané patrí zväzovanie, bičovanie, výprask, ponižovanie, bozkávanie chodidiel, uctievanie.

Pri sexe sa používajú najrôznejšie erotické pomôcky, ako napríklad obojky, putá, bičíky, reťaze, Roubíky atď Ak sa občas s partnerom zvažujú alebo sa oddávate iné "libůstce", je to do určitej miery v poriadku. Občasné hrátky ale môžu prejsť v závislosť, a ak ju už nedokážete kontrolovať, je to problém, ktorý si vyžaduje pomoc odborníka.

Putá a masky

Používanie pút je len mierny stupeň SM a skoro vôbec sa nerieši. Určite Vás to občas láka, zviazať partnera, aby Vám bol vydaný na milosť a nemilosť. Alebo byť naopak v podradené úlohu a nechať so sebou robiť, čo sa partnerovi zapáči. Putá môžete mať na rukách, na krku, na členkoch a dokonca aj na intímnych miestach. K putám patria aj najrôznejšie popruhy či vodítka. Vybrať si môžete aj materiál - kožušinky, kov, kožu atď

Preberáte ak určité role, snažíte sa prevteliť do niekoho, popr. niečoho, iného. Využívanie masiek má svoje plus, pretože to nie ste Vy, vo vnútri síce áno, ale navonok sa snažíte pôsobiť dojmom inej osoby. Môžete tak robiť, čo si zaumienite. Dámy si zvyčajne kupujú kompletnú oblečky, ako napríklad kostým zdravotnej sestričky, pani učiteľky alebo policajtky, vrátane obušku. Pred Vianocami často neodolajú "Santa-Clausovským" výstrelkom a muži rozhodne nie sú proti. Naopak u mužov je časté, že si zaobstarávajú masku, zakrývajúci celú tvár, napr masku psa alebo lupiča. Ďalšie mužskú maskou sú tangá alebo latexové oblečky, ktorým sa ale nevyhýbajú ani ženy.

Putá a masky pre erotické hrátky (BDSM)


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky