Orgazmus v číslach

Ak by vás zaujímalo, ako rýchly je vlastne mužský výstrek, tak priemerne sa jedná o 45 kilometrov za hodinu. Žiadny div, že si ženy tak sťažujú pri zásahu do oka. Nielen muži ale bývajú stredom pozornosti.


16 je číslo, ktoré označuje najvyšší počet dosiahnutých vrcholov jedného muža za dobu jednej hodiny. To je tri a tri štvrte minúty na jeden orgazmus. Takmer kontinuálne vyvrcholenie bolo zaznamenané u jednej ženy, ktoré lekári zmerali 134 orgastických sťahov počas jednej hodiny. Za dobu z toho musela byť naozaj "úplne hotová". Najdlhšia výstrek ejakulátu bol zmeraný istému Horstovi Schulzovi a predstavoval 5 metrov a 71 centimetrov.

Ak by vás zaujímalo, ako rýchly je vlastne mužský výstrek, tak priemerne sa jedná o 45 kilometrov za hodinu. Žiadny div, že si ženy tak sťažujú pri zásahu do oka. Nielen muži ale bývajú stredom pozornosti. Aj málo častá ženská ejakulácia je meraná a jej najdlhší dostrel bol celé 3 metre. Iná žena, Michelle Monaghan z Los Angeles, sa zasa zapísala do sexuologických kníh tým, že jej bolo po veľkých radovánkach z žalúdka vypumpovanie 0,96 litra spermií.

Že spermie vedie k oplodneniu vie dnes vďaka sexuálnej výchove na školách každé malé dieťa. Na vlastnej koži si to ale vyskúšal najmladší otec Sean Steward z Anglicka, ktorému bolo pri narodení jeho syna len 12 rokov. Sex môže byť aj spoločenskou zábavou. Slečna s prezývkou Houston stihla počas desiatich hodín obšťastniť 620 mužov a to pre potreby pornofilmu, ktorý tak Houston zaistil dôkazný materiál pre jej výkon. Na druhej strane herec John Dough z rovnakých dôvodov stihol vystriedať 101 žien.

Orgazmus v číslach


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky