Erotický darček na Valentína

Sviatok svätého Valentína je stále obľúbenejším. Navyše je to sviatok, kedy si môžu partneri a milenci plniť erotická priania všetkého druhu. K obľúbeným darčekom patrí erotické oblečenie, ktoré môže byť sexy aj netradičné.


Svätý Valentín je sviatok zamilovaných a teda okamihom, kedy si zamilovaní dávajú najrôznejšie darčeky. Pre mnoho milencov a párov to znamená aj okamih, kedy si plní svoje erotické sny. Muži pre svoju partnerku kupujú najúžasnejšie sexy prádielko, ženy zase sexy slipy či tangá. A niektorí idú ešte ďalej. Vyberajú tematicky zamerané sexy modely, ktoré umožňujú sexy hry a hrátky a ozvláštňujú tak erotický a milenecký život.

Erotický darček na Valentína

Vybrať darček na Valentína je pre mnoho ľudí naozaj ťažké. Niekto to rieši čokoládou, bonboniéra, fliaš vína, iný zase pozvaním na večeru. Ale pre odvážne je tu niečo ešte viac. Erotické oblečenie, erotické prádlo, erotické kostýmy, erotické sady a sexy doplnky, ktoré urobia erotické hry plné vášne a zábavy. Náhle bude všetko úplne iné, nezabudnuteľné.

Erotické oblečenie a doplnky

Na sviatok Svätého Valentína sa hodí erotické prádielko v červenej farbe. Ale pokojne môžete voliť aj inú obľúbenú farbu. Výborne sa hodí čierna, ale aj tajomná magická fialová. Smaragdová priamo priťahuje, farba ametystu pozdvihne každú blondínku. Vzrušenie vyvolá kombinácia farieb a samozrejme čipky. Ale nemožno zabudnúť aj na drsnejšie erotické prádlo s reťazami a prackami. Erotická bielizeň môže byť v úplne originálnom prevedení. Pokojne aj v takom, ktoré si oblečiete len pre jednu príležitosť - pre milostné hrátky s vaším priateľom, priateľkou. Práve takéto bielizeň môže byť romantické, sexy, vzrušujúce aj priamo vyzývavé. Záleží na tom, čo si prajete. Vášeň je v tomto prípade ukazovateľom výberu.

Erotické prádlo pre ženy

Určite môžete voliť bielizeň, ktoré podčiarkne ženinu krásu. Ale aj bielizeň, ktoré z nej urobí veľmi vyzývavou ženu, alebo priamo ženu vamp. Pokojne môžete spustiť uzdu svojej fantázie a zakúpiť odvážne bielizeň pre Amazonku, dominu či zvodnú policajtku. Razom sa večer naplní nielen milovaním a sexom, ale aj zaujímavou hrou, na ktorú budete radi spomínať. Bude totiž neopakovateľná.

Erotická bielizeň pre mužov

Vyberať erotické prádlo pre mužov je ťažšie ako pre ženu. Ale napriek tomu nájdete množstvo skvelých táng, pánskych body, jocksů alebo priehľadných slipov. Ale aj tematických kostýmov upravených ako erotické prádlo pre mužov. S nimi potom môžete skúšať rad horúcich hier, zakončených rovnako horúcim sexom.

Erotické prádlo inak

Zabudnúť nemožno ani na hravé sladké erotické prádielko. Už ste vyskúšali erotické prádlo, ktoré môžete pomaličky zjesť priamo z partnera alebo partnerky? Ide o úžasné kúsky erotického čokoládového bielizne, ktoré môžete v priebehu milovania zjesť.

Erotické doplnky

K erotickému prádlu sa výborne hodí aj doplnky, umožňujúce ozvláštniť alebo doplniť erotické hrátky. Vyberať môžete doplnky v koži, saténu, perie, hodváb aj úplne zvláštne, ktorými môžete pomaľovať telo a farbu potom sliz. A verte, že si navyše aj pochutnáte.

Erotický darček na Valentína


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky