Erotické sladkosti

Erotické sladkosti sú veselé cukrovinky, ktoré sa hodí pre mnoho príležitostí. Len sa pokúste ponúknuť svojej kamarátke želatínový penis, keď práve sedíte v divadle a čakáte na začatie predstavenie. Myslíte, že ju nepobavíte?


Erotické sladkosti oslavuje naozaj veľké úspechy. Nielenže sú výborné chuťovo, ale sú predovšetkým originálne a veľmi zábavné. Tieto sladkosti pobaví každého, kto s nimi príde do styku. Čakáte návštevu, pred ktorou sa neostýchajú a pred ktorou nie je nevhodné baviť sa aj na tému erotiky a sexu? Potom vedľa klasického pohostenie môžete do misky pripraviť aj erotické sladkosti. Iste vyvolajú u Vašich známych záujem, pobaví, priatelia sa zasmejú a hovor sa veľmi ľahko stočí na erotická témy, ktorá predsa baví úplne každého. Erotické sladkosti sú drobné a veľmi nenápadné cukrovinky, ktoré ako svojim tvarom, tak i farbami a chuťou uľahčujú navodiť erotickú atmosféru alebo hovor. Použiť ich môžete nielen pre erotické chvíľky so svojim partnerom, ale hodí sa aj do kabelky, keď idete na rande, sú ideálnym originálnym darčekom pre kamarátku či kamaráta, alebo určite pobaví celú radu Vašich známych, ak je pri vhodnej príležitosti vytiahnete a ponúknete.

Prečo si zakúpiť erotické sladkosti?

Erotické sladkosti majú tú moc, že ​​veľmi ľahko navodí úplne nezáväzné veselí v spoločnosti kamarátov, dokážu Vás eroticky naladiť, ak ste práve s priateľom alebo milencom, uvoľní atmosféru, a slúži aj k erotickým hrám. Len si predstavte rozložené sladučké lákavé cukríky na partnerovom tele, ktoré môžete jeden po druhom jesť, as priateľom sa o ne deliť? Alebo čo takto rozotrieť sladkú čokoládu na milenčino telo a túto lízať? Dôvodov, prečo si zakúpiť práve erotické sladkosti, je skutočne veľa. Iste potom, čo erotické sladkosti dostanete, dostanete nespočet nápadov, ako s nimi naložiť. A v tom spočíva ich čaro.

Druhy erotických sladkostí

Erotické sladkosti sa vyrábajú v mnohých rôznych druhoch. Buď si môžete v erotickom sexshope zaobstarať sladké erotické spodné prádlo, ktoré zo svojho sexuálneho partnera nemusíte dávať dole, ale môžete ho pomaly ujedať, až ho zjete celé a Váš partner zostane pred vami úplne nahý, alebo si môžete zakúpiť erotické cukríky v tvare pŕs, penisu , vagíny, atď Môžete si tiež zakúpiť čokoládu určenú pre namazanie na telo, čokoládu v tvare penisu a mnoho ďalších. Záleží na Vás, čo s erotickými sladkosťami plánujete. Či chcete pobaviť, zaujať, či ich chcete zjesť, alebo ich použiť iným spôsobom.

Kde erotické sladkosti zakúpiť?

Erotické sladkosti zaobstaráte jednoducho cestou internetových obchodov s týmto tovarom. Tu si môžete jednoducho vybrať podľa kategórie, ktorú hľadáte. Erotické sladkosti patrí medzi obľúbené erotické darčeky, ktoré sú určené predovšetkým pre pobavenie. Ich veľkou výhodou je celkom iste ich nízka cena, za ktorú si ich môže dovoliť naozaj ktokoľvek. Erotickú sladkostí nemôžete rozhodne nikoho uraziť, skôr máte záruku pobavenie. Erotické sladkosti sa hodí k úplne každej príležitosti. Navštívte teda erotický e-shop a jednoducho si vyberte tie sladkosti, na ktoré máte práve chuť, alebo o ktorých už teraz viete, že svoje uplatnenie rozhodne nájdu a nezostanú ležať v špajzy.

Možnosti erotických sladkostí

Aké existujú?

Sladké spodné prádlo

Jednou z variant erotických sladkostí, ktoré môžete zaobstarať svojej partnerke, alebo sama sebe, je erotická sladká podprsenka. Ide o podprsenku, ktorá sa vyrába v univerzálnej veľkosti a je vyrobená len zo samých dobrôt, napr z malých sladkých guličiek, ktoré priamo nabáda k tomu, aby boli postupne konania výstavy. Buďte si istá, že s takou podprsenkou budete sladšie ako inokedy. To isté platí o nohavičkách, ktoré sa opäť vyrábajú iba z nitiek a sladkostí. Čím viac by ste si priala prekvapiť svojho milého, ako sladkými nohavičkami, ktoré sú určené na zjedení. Môžete si byť istá, že svojmu partnerovi poskytnete nielen dosť vzrušujúcich chvíľ, ale aj zábavy a navyše uspokojíte jeho chuťové poháriky. Zo spodnej bielizne sa tiež ponúkajú pánske sladké slipy, ktoré sú vyrobené na úplne rovnakom princípe ako podprsenka alebo nohavičky. Stačí si len vybrať sladkosti, z ktorých bude každý takto módny kúsok vyrobený.

Čokoládové tovar

Mlsáte radi čokoládu? Alebo viete o priateľovi, kamarátke alebo spolužiakovi, že ju má rád? Radi hostie svojich priateľov pri pohári dobrého vína, ale vždy pripravíte aj niečo na stôl na zahryznutie alebo pre pobavenie? Všetko toto vám môžu splniť čokoládové erotické sladkosti. A aké že si môžete zakúpiť? Vyberajte napr. z čokoládového penisu, z čokoládovej bonboniéry, ktorá je zložená napríklad z 20 kúskov malých čokoládových penisov, rovnako tak môžete zakúpiť čokoládové vagínky alebo napr čokoládová prsia v rôznych veľkostiach.

Čokoláda na telo

Nielen tie, čo majú radi čokoládu, ale aj všetkých umelcov, ktorí si radi hrajú a objavujú nové veci, zaručene poteší čokoládová farba určená na náter na telo. Vyskúšajte svoje maliarske schopnosti vďaka maliarske čokoládové sade. Naneste kvapku Vami zvolenej čokolády na jemný štetec, a potom už si len hrajte a hrá a maľujte a maľujte. Môžete svojej drahej polovičke namaľovať na telo čokoľvek, čo Vás napadne. Potom jej to pomaly sliznatý a namaľujte niečo iné. Čokoláda sa nanáša veľmi ľahko, nesteká z tela a veľmi dobre chutí.

Ďalšie erotické sladkosti

Čo ďalej erotické sladkosti ponúka? Chcete svoju kamarátku pobaviť a zároveň jej dopriať sladkej chuti v ústach? Potom jej kúpte lízatko v tvare penisu, ktoré bude mať určite úspech. Penis lízatko je určené všetkým, ktorí radi lížu lízatka, ktorí majú chuť cmúľať, ktorí chcú pobaviť, zaujať a eroticky naladiť. Ďalším erotickým tovarom môžu byť pepermintové bradavky, čo sú malé bonbóniky v balení rovnakom ako klasické malé bonbóniky. Akurát že s každým vložením ruky do vrecka vytiahnete pepermintovou bradavku, ktorá sa Vám rozpustí v ústach a zaistí svieži dych. Z Pepermint sa vyrába aj ďalšie druhy cukríkov, ako napr penis, pepermintový pupok alebo pepermintové zadočky. Ďalšími erotickými dobrotami sú celkom určite sušienky ku kávičku, ktoré sú opäť eroticky ladené do rôznych tvarov. Tieto sušienky kúpite v krabici o rôznom počte kusov a tvarov, podľa Vašej voľby.

Čo Vám erotické sladkosti zaistí?

Erotickú sladkostí môžete obdarovať úplne každého. Spomínate si ešte na časy, keď ste boli deti, a kupovali ste si sladké náhrdelníky zo sladkých malých korálikov? Spomeňte si zase na staré časy a kúpte si podobné sladkosti pre dospelých, ktoré budú chutiť úplne rovnako dobre, ako vtedy. Vďaka erotickým sladkostiam dostanú romantické večery vo dvoch úplne novú dimenziu. Ponúknite svojmu partnerovi svoje telo pokryté sladkosťami, ktoré priamo nabádajú k ochutnávanie a láskanie Vášho tela. Erotické sladkosti Vám zabezpečí aj veľa zábavy so svojim partnerom, ktorá je predsa vo milostnom vzťahu toľko dôležitá.

Erotické sladkosti


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky