Články o erotických pomôckach

Rozmýšľate, že by ste si zaobstarali nejakú erotickú pomôcku? Dôvodov pre návštevu sexshopu alebo internetového obchodu s erotickým tovarom môže byť veľa, či už je to túžba po oživení vzťahu alebo čistá zvedavosť.


Rozmýšľate, že by ste si zaobstarali nejakú erotickú pomôcku? Dôvodov pre návštevu sexshopu alebo internetového obchodu s erotickým tovarom môže byť veľa, či už je to túžba po oživení vzťahu alebo čistá zvedavosť. V prípade, že ste v dlhodobejšom vzťahu, z ktorého sa už pomaly vytráca živočíšna túžba a vášeň, je nákup sexy tovar skvelým spestrením. Začnite experimentovať a poobzerajte sa po nejakej erotickej hračke, ktorá váš sexuálny život vytrhne zo zabehnutých koľají.

Zaujíma vás, ako to vlastne bolo s pomôckami k sexu v histórii? Prvé nálezy erotických predmetov sa datujú do obdobia 20 000 až 15 000 rokov pnl Jedná sa o kamenné či kostené penisy, ktoré môžete vidieť napríklad pri návšteve Národného múzea v Les Eyzies vo Francúzsku. Preukázateľne každopádne erotické pomôcky existujú približne viac ako 2500 rokov. Používali je starí Egypťania, Gréci a Rimania, ktorí dokonca vyrábali sviečky v tvare veľkých penisov. Povestný bol tiež čínsky ježko: jednalo sa o zlatú obdobu dnešných krúžkov na penis, na ktorom bol pripevnený krúžok z jemného tenkého peria.

Dneska vedie vibrátor

Záležitosťou modernej doby je vibrátor čiže robertek. Stal sa najúspešnejší erotickou pomôckou, ktorá je bežne k dostaniu vo všetkých erotických obchodoch na svete. Môžete si vybrať zo širokej škály veľkostí, tvarov, materiálov a špeciálnych prídavných zariadení k stimulácii klitorisu alebo bodu G. Vibrátor rozhodne nie je len spoločníkom žien bez partnera, naopak! Stále častejšie ho pre spestrenie používajú aj páry - erotické pomôcky im často pomáhajú rozvíjať sexuálne fantázie a sex je s nimi pestrejšia a zábavnejšie.

Miesto na výstavu do sexshopu

Ak chcete v sexe vyskúšať niečo nové (či už s partnerom alebo sami pri masturbovaní), zájdite sa pozrieť do kamenného sexshopu. Prezriete si tam a na želanie aj ohmatajú najrôznejšie druhy vibrátorov, dilda, návleky na penis, vibračných krúžky, umelé vagíny, lubrikačné gély alebo erotické oblečky z latexu či sieťoviny. Určite sa tam nájde hračka, ktorá vám presne padne do oka a s ktorou si pri milostných hrátkach užijete veľa prekvapení, vzrušenia a zábavy! Ak ste ale veľkí stydlíni, nie je nič jednoduchšie, ako sadnúť k počítaču a erotický tovar si vybrať na niektorom z erotických serverov.

Články o erotických pomôckach


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky